Page 138 of 138 FirstFirst ... 3888128136137138
Results 2,878 to 2,882 of 2882

Thread: ATP Masters: Miami

  1. #2878
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Sinner cu Medvedev la fel ca finala de anul trecut. Sunt curios dacă poate câștiga rusul. Sincer nu îl mai vad capabil sa câștige turnee mari, atâta timp cât da peste Sinner sau Alcaraz. Cei doi sunt mai tineri și au un joc mult mai complex decât rusul. O să devină un fel de Murray.

  2. #2879
    sport legend
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    GB
    Posts
    427
    Reputatie
    1
    Medvedev a avut noroc ca a luat gs-ul ala la fel ca Thiem . Dupa parerea mea Murray avea un joc mult mai variat decat rusul . In momentul in care nole se retrage rusul o sa-i tina locul .
    [URL=https://matchnow.info]Superlative Сasual Dating[/URL]

  3. #2880
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,506
    Reputatie
    0
    Alcaraz e nr. 1. Stai cuminte.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #2881
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    L-a distrus Dimitrov pe spaniol. Are și Alcaraz niște meciuri în care parcă uită să joace tenis.
    Sinner dacă ia turneul, trece pe 2.

  5. #2882
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,506
    Reputatie
    0
    Mi-a distrus mie toti banii pe o cota de nimic.

    Nici nu m-am gandit sa pun contra ca abia imi revenisem, mortii lui de prost!

    Cel mai prost jucator din istoria tenisului in momente importante, mai ales la salvat mingi de break! Bleg total!

    Joaca bine doar cand are avans in set / game, sau e clar in spate in set / game. Prostovan fara seaman!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •