Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 55

Thread: Copa del Rey 2016/2017

  1. #1
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0

    Copa del Rey 2016/2017

    Ce echipa de carpe a bagat Barca in teren, am crezut c-or sa vrea sa bata pe Hercules dupa 1-1 din tur dar... Numa handicapati au in teren care n-au nici o treaba cu jocul ofensiv, de mult n-am vazut o echipa atat de slaba, fara idei de atac practic, centrari doar la portar, pase ori la adversar, ori in lateral timp de 30 de minute. Penali rau fara mijlocasii si atacantii de baza in teren, 0 ocazii de gol intr-o treime de meci!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    GOOOL!


    Ce bulan, idiotu ala rahatic de Rafinha da pe langa minge si-i paseaza involutar cu piciorul de sprijin lu Digne care marcheaza! Absolut comic!



    Eh si acum ii prind pe amaratii astia pe contra-atac, dar 30 de minute au aratat ca o echipa de liga inferioara cat s-a aparat Hercules.
    Last edited by Johnny D; 22nd December 2016 at 00:44.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Depor in optimi Ce inseamna 2-3 saptamani in fotbal 3-1 cu rezervele azi.
    Muzzwrinka

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0


    Si Valencia, lupta continua si-n cupa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Ionele, cat ***** poti sa mananci frate? Ma uimesti tot mai mult.

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Care ti-e problema daca ai tai au fost carpe primele 30 de minute pana au dat gol din nimereala ca si-a dat ala cu dreptu-n stangu? Apoi s-au deschis si normal ca v-ati batut joc de ei, dar cat a fost 0-0 rezervele voastre au fost niste pushlamale ce doar dintr-o executie gresita au creat faza de gol. Te doare realitatea sau ce plm ai? Eu ti-am zis doar ce s-a intamplat in teren, daca echipa ta a fost de kkt primele 30 de minute, mai slaba decat echipa a 3-a a lu Arsenal, prostia mea ca l-am mancat si pe urma scuipat aici, nu trebuia sa ma uit la meci.

    Suarez al mic inca n-a reusit sa dea gol pt Barcelona!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Suarez ala zero barat ieri, degeaba Messi si Neymar fac faze excelente daca atunci cand ajunge mingea la ala e capat de linie. Si uite asa cu toti titularii in teren cu superioritate numerica 20 de minute si dubla superioritate aproape 15 minute nu esti instare sa dai un gol si te bate Bilbao in 8 oameni de camp. Nu asta e problema ca or sa bata in retur ca de obicei, dar pui un amarat de X2 vazand ca restu favoritelor au cam batut in cupa si isi bat joc de tine cu Suarez ala impedicat cu tot. Nu poti sa compari asa ceva cu Sanchez, din start am zis de cand l-au alungat, acum e doar evident.


    Dar trebuie sa le multumim ca l-au alungat, altfel nu ajungea la noi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #8
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,932
    Reputatie
    1
    Gionica tata, Bilbao a dat golurile in efectiv complet, deci nu poti sa spui ca i-a batut pe aia in 8. Daca esti bun, imi amintesti si mie macar o faza facuta de Messi si ratata de Suarez aseara? Este ca nu poti?
    In alta ordine de idei, nu pot sa nu remarc ca pe langa fotbalisti, Barcelona produce in continuare circari de clasa mondiala.

  9. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Iti spun eu o faza de contraatac in minutu 60 cand Neymar face perfect pe stanga, schimba partea si rahatu de Suarez nu e instare sa i-o dea lu Messi in centru care era sigur. Te asigur ca daca Messi era in locu lui, i-o punea pe tava sa se-mpiedice in ea, cum a facut de mai multe ori.
    Suarez are meciuri cand e grozav dar si meciuri cand e un impedicat, zici ca nu-si aduce mintea cu el la meci. Daca la inceput am avut dubii ca Alexis poate fi inlocuit de Suarez, acum sunt sigur ca era mai bun, sau e mai bun mai bine zis. Daca Barca de exemplu ar vrea in momentu asta sa facem un schimb Alexis - Suarez n-as fi de acord sub nici o forma, decat daca Alexis ar vrea sa plece.

    De-acord la faza cu circarii!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #10
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Gionica tata, Bilbao a dat golurile in efectiv complet, deci nu poti sa spui ca i-a batut pe aia in 8. Daca esti bun, imi amintesti si mie macar o faza facuta de Messi si ratata de Suarez aseara? Este ca nu poti?
    In alta ordine de idei, nu pot sa nu remarc ca pe langa fotbalisti, Barcelona produce in continuare circari de clasa mondiala.
    de unde ai mai scos si chestia asta?? johnny d nu e produs al Barcelonei.

  11. #11
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    barca - real in sferturi - invingatoarea cu atletico pe partea de sus...

    jos e dezastu.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #12
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Ce meci frate. Seria continua, am ajuns la 40.

  13. #13
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    abia astept dubla barca-real din cupa.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  14. #14
    sport legend jo27's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    3,421
    Reputatie
    1
    Tragerea la sorti e astazi, nu stiu cine ti-a zis tie ca ar fi deja imperecheate pt sferturi.

  15. #15
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    de unde ai mai scos si chestia asta?? johnny d nu e produs al Barcelonei.
    Mersi de compliment. Ar trebui sa cer si eu salar pe masura circarilor Barcelonei daca sunt confundat cu ei!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #16
    sport legend queque's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    636
    Reputatie
    1
    Sociedad-Barcelona
    Atletico-Eibar
    Celta-Madrid
    Alcorcon-Alaves

  17. #17
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by queque View Post
    Sociedad-Barcelona
    Atletico-Eibar
    Celta-Madrid
    Alcorcon-Alaves
    wow ... 3 echipe din Madrid ... mai lipsea Rayo ...

  18. #18
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Cu-atat mai tare aroganta Barcei ca de-acolo e doar una si le sparge pe toate, ca o bila de bowling intre popicele din Madrid!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #19
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    asa imi arata ieri pe wiki...nu stiam ca e tragere la sorti...

    mai bine asa...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  20. #20
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Bravo CELTA!
    Muzzwrinka

  21. #21
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    I-a spart Johnny! Pardon Jonny, superb si asa!
    Cate meciuri la rand n-au pierdut? Acum pot incepe sa numere invers!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •