Page 262 of 265 FirstFirst ... 162212252260261262263264 ... LastLast
Results 5,482 to 5,502 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #5482
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    ma ameninti public cu puscaria revolutionarule?

  2. #5483
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Pai ai furat sau ai facut ceva ilegal ca sa te simti amenintat?
    Eu ma refeream la Ciordache, Carmen Gaz si compania.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #5484
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    eu ma refeream la cei ce au fost executati politic,fara probe,in dosare mizerabile sovietice.....


    tu crezi ca lumea e proasta?toata?

  4. #5485
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    La Maresalul Antonescu sau la cine te referi?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #5486
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Circuitul gonoreei in natura...

    FB_IMG_1560963171392.jpg
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #5487
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    mizeriile pesediste ce ne conduc au intretinut si chiar incurajat, prin lupta lor surda cu DNA-ul/ justitia in toti acesti ani cat au guvernat, sistemul clientelar de spaga ce cangreneaza Romania. Iar in timp ce oamenii din comunitatea aceea minuscula se zbat sa-si faca singuri dreptate clasa conducatoare si imbuibata a tarii sta cracita sub soarele Neptunului impartind functii, bani si sinecuri - nu au timp sa rezolve acum ca-i Wk-end in plm; de luni incolo pulimea.*

    https://www.hotnews.ro/stiri-esentia...-este-bine.htm


    Procuroarea olteneasca nu ar fi actionat in modul acela dement decat in doua cazuri:

    - trebuia sa-si rezolve o necesitate fiziologica - sa-si sparga un furuncul de pe labia stanga sau stiu eu, sa nasca ... era in luna 8+ si simtea ca atunci trebuie

    - a fost ''motivata'' de familia romano-americana sa rezolve problema odata pt totdeauna; nu, nu vorbesc de spaga, nuuu, doar despre o atentie meteriala atat de babana incat sa o faca sa treaca peste orice sentiment uman sau restrictie profesionala.



    *gunoaielor, veti deconta toate aceste ''mici momente'' in care nu ati avut disponibilitate sa actionati (de fapt v-a durut fix in cur de noi), ati sfidat din masinoaiele voastre cu geamuri fumurii orice problema reala a societatii.


    - veti ajunge la fel ca Bica, Udrea, Mazare, ... toti nenorocitii, fosti mari oameni de stat.
    Last edited by Novac; 23rd June 2019 at 16:42.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  7. #5488
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    << Vi-l amintiti pe loialul Hachiko, cainele akita care si-a asteptat ani de zile stăpanul în acelasi loc, în fiecare zi, fie ploaie, fie vant? Ei bine, cazul lui nu este unic! Surse din penitenciarul Rahova spun că și Codrin stefănescu păzeste zi si noapte poarta închisorii, așteptandu-l răbdător pe cel care l-a cules de pe drumuri, l-a hrănit și l-a învătat să facă giumbuslucuri.>>

    https://www.timesnewroman.ro/politic...arta-la-rahova

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #5489
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    foame de bani la guvern!

    edit
    nu i bai, luam cu japca de la drumuri si poduri. "tu va neamu de jigodii, am rupt masina pe asa zisa centura bucale. cand m am intors prin centru m a lovit un taximetrist in carligul de remorcare. 'tu va neamu de cocalari cu atestat...
    Last edited by delaoltenia; 16th July 2019 at 20:11.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #5490
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  10. #5491
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    a scapat vaca'n porumb Tanti Veorica

    Moga a demisionat dupa 6 zile de la conducerea MAI



    Ps. astia nu au nevoie de opozitie ca se macelaresc singuri

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #5492
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Rovana plumb respinsa a doua oara de comisia europeana

    Cica nu corespunde criteriilor etice ...si in plus mananca prea mult porc!





    edit: se plange Dancila in conferinta de presa ca Iohanis si Ciolos s-au pisat in jeturi, concomitent, pe Rovana... si ca d'aia au respins-o iuropenii


    edit2: iaca si de ce oracaia broasca vopsita despre Ciolos https://www.digi24.ro/stiri/actualit...ropean-1194395
    Last edited by Novac; 1st October 2019 at 09:24.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  12. #5493
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    ba...io nu le am cu politica, da... asta ori e proasta de pute, ori are un plan genial in spate...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  13. #5494
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Timache, e gata! Pesedeaua are acum ultimele spasme inainte de moarte! Daca nu ai genele lui Iliescu nu o sa mai prinzi in viata asta un alt moment cand ciumele astea sa aiba puterea. Tic, tac si se apropie nota de plata.
    Ce voiam sa te intreb, platiti cash sau cu cardul?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #5495
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Timache, e gata! Pesedeaua are acum ultimele spasme inainte de moarte! Daca nu ai genele lui Iliescu nu o sa mai prinzi in viata asta un alt moment cand ciumele astea sa aiba puterea. Tic, tac si se apropie nota de plata.
    Ce voiam sa te intreb, platiti cash sau cu cardul?
    Precene hingher,mah copile,iar esti exaltat degeaba? Ma vezi tu pe mine sa regret plecarea pesedistilor de la putere? De ce as face asta cu un partid de kakaciosi care au primit un mandat enorm de la popor ca sa ne scape de molima sekurista si ei s-au kakat pe ei de frica? Sa plece si sa se mai intoarca cand ii chem eu.
    Ok,ca sa fim corecti,cate ceva tot au facut:Kovesi e istorie,Coldea la fel,taica Lazar e la pensie,Stanciu fwte buha izolata la CCR,Portocala se pregateste de puscarie,sekuristii nu mai au protocoale ca sa ucida Drepturile Fundamentale ale Omului,DNA-ul anihilat si altele.Pentru toate astea plateste detinutul politic Dragnea.
    Referitor la caderea guvernului (sigur isi doresc asta pedelistii?) cred ca cineva va manipuleaza. Pai tu nu ai vazut ce pierdere mare e pentru mutul prezidential incarcerarea lui Dragnea?Tu nu vezi ca a ramas fara marota justitiei?De atunci si daca ploua si daca e soare el nu face altceva decat sa acuze peeee seee deeeuul ! Nebunilor, daca cade guvernul,mutu despre ce mai vorbeste?Dar voi ,propaganda?O sa vorbiti despre cat de frumos e Catu la finante sau pedista Turcan?)
    Abia astept, va fi spectacol!!





    P.S. O intrebare am: dar daca cumva nu pica guvernul,ce veti face, veti iesi iar in piata sa dati o lovitura de stat? Doar intreb!!

  15. #5496
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    Kovesi e istorie
    Cata dreptate ai


    La restul nu iti raspund acum ca vreau sa fiu zen in seara asta. Dar ne pizdim curand
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #5497
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    nebunaticilor
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #5498
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    ..... Dar ne pizdim curand
    Eu nu pizdesc copii.Te las lui Dinca!

  18. #5499
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Atunci lasa ca falcesc eu fara mila tataitzi nostalgici
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #5500
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Ca sa nu avem vorbe la proces, eu ti-am zis,hingherule,ieri la 18 iar Mircea Badea m-a plagiat la miezul noptii! https://www.stiripesurse.ro/amp.php?article_id=1390077

  20. #5501
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Da, bre, stiu. Ganditi la fel, simtiti la fel, votati la fel... Vorba cantecului
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #5502
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Ideea e ca el e futbasist ,nu eu antenist!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •