Page 104 of 265 FirstFirst ... 45494102103104105106114154204 ... LastLast
Results 2,164 to 2,184 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #2164
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,002
    Reputatie
    1
    Lasa-ma cu boss
    Iar chestia ca daca "ardeam" etc nu tine. Daca se raspunde civilizat unui care injura (sau nu i se raspunde) e solutia. Nu e nimeni aici sa imparta sanctiuni in proportie de nr de injuraturi. Adica 12 la tine, 11 la celalalt, 8 la ala al treilea etc ...
    Daca detasati inteligent un individ care injura fata de restul oamenilor care vorbesc civilizat atunci vorbim de ce am de facut ca moderator
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2165
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Bine, boss

  3. #2166
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,002
    Reputatie
    1
    Asa da
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #2167
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    liviule, gura maaaare ca mai vine un jet
    Mai usor cu jetul ca ii stingi laserul la sabie
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #2168
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by phife View Post
    daca omu' cauta scandal, voi de ce il alimentati? numai e nici macar caternica.
    Asta.
    Zau.

  6. #2169
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Freek View Post
    Johnny, tata, astept o varianta tl;dr . Si mai ordonata


    Unde voiam eu sa ajung (nu stiu daca ai atins partea asta)... statul vrea sa se asigure probabil ca nu se dau contracte cu dedicatie. Xulescu membru de partid, da un contract lui Yculescu membru si el, ala scapa de marfa de pe stoc si iti da si tie de o acadea, tu primesti acadeaua si iti asiguri fondurile si pe anul urmator. Sigur, in cazul tau, cum am spus, poate esti bine intentionat, altii nu. In fine, e lunga discutia.
    Pai eu n-am treaba cu achizitia, ti-am raspuns in primele 2 randuri. Achizitia s-a dat celui mai mic ofertant.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Complicata dezbaterea democratica in Romania. Idei filozofice sunt dezvoltate in profunzime. Progresam?
    Io le dadeam infractiune Hingherului si lu Tyler si warning lu Lordliv de eram supermoderator. Bine ca nu sunt.

    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Boss, daca-l ardeai cand a intrerupt discutia cu injuraturi nu mai ajungeam aici.
    Intocmai ca si Cristy. Gandim la fel.

    Ar fi luat si el tot warning dupa postul asta.

    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    pai ce ati facut baneneba, iar v-ati pisat pe saracul om? pai e frumos?

    liviule, gura maaaare ca mai vine un jet
    De fapt as schimba in infractiune, dupa ce-am gasit asta.
    Dupa vorba cantecului divin, cauta si vei gasi.

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    te-ai mai pisat tu si pe steagul unitatii de te-au dat aia afara din mapn.

    pe bune acum, nu crezi ca-i timpul sa faci ceva? un control sau macar sa iei o luna prostamol ... ai si o varsta, gandeste-te bine
    Si un mic warning si pt Novac ca tot as fi fost pe rol si ca nici el nu se poata abtine sa nu dea acolo la tribusonul de serviciu al noptii.
    Last edited by Johnny D; 3rd February 2017 at 07:56.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #2170
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Io le dadeam infractiune Hingherului si lu Tyler si warning lu Lordliv de eram supermoderator. Bine ca nu sunt.
    Eu spun ca esti prea dur cu Lordliv. In fond, omul nu a facut decat sa injure de mama si sa ameninte. Merita cel mult o dojana amicala...
    Sorry, dar astia care iti spun ca esti mai prost decat propriul tau animal de companie, cam au dreptate.
    Last edited by Tyler Durden; 3rd February 2017 at 09:08.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #2171
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Pai asa e el, dar tu si hingherul alegeti sa va bateti joc de el, el nu alege nimic.
    De Cristy e doar mentiune de rutina, la el in CV scrie "Favorite hobby: ganking"
    Pentru cei care nu inteleg termenul "ganking", e simplu, are un binoclu cu care supervizeaza zonele si cum vede un grup ca dau intr-unul, cum sare si el cu talpa pe cap, nu poate rezista, e caz clinic si nu trece nici cu medicamente.


    You'd think that's funny.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #2172
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Razboiul tau cu Cristi nu e treaba mea si oricum nu scuza orbirea ta referitoare la ce s-a intamplat aseara. Campionul amenintarilor si al mamelor injurate si-a dat in petec in nota obisnuita, drept urmare a primit exact ce a meritata, adica o sedinta de golden shower!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #2173
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Nu-l intereseaza, stai linistit. El vede doar ca ati sarit pe el. punct. Asa e si cu Paul...


    In alta ordine de idei, ninjalaul in alb de la patriarhie a avut si el ceva de zis, nu dau citat ca n-am citit tot si nu stiu ce prostie copiez dar era ceva cu "profit material fara limite". Cred ca i-a fost greu sa zica treaba asta cand ii atarnau 6.3 kile de aur de gat...

  11. #2174
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Freek View Post
    Nu-l intereseaza, stai linistit. El vede doar ca ati sarit pe el. punct. Asa e si cu Paul...
    Evident. Eu nu suport ganking, indiferent de motiv.
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Razboiul tau cu Cristi nu e treaba mea
    Cu Cristy n-am razboi, doar incerc sa-l conving ca are o problema grava, si nu doar pe el, daca nu ma crede lumea... Aici el clar n-avea nici o treaba cu Lordliv cum aveai tu si cu Hingherul, insa, repet, nu se poate abtine, ii este imposibil daca nu isi da seama constient de asta.
    Cand nu-si afiseaza problema, chiar mi-e simpatic omu ca e inteligent.
    Pacat ca problema aia nu-l lasa sa se bucure prea mult de inteligenta sa, in fata mea cel putin. De parca-i si pasa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #2175
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #2176
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Vadime... baga-ti-ai bagheta ta magica in pozele astea! Daca eu vreau sa-nteleg ce scrie acolo dar nu vreau s-o downloadez!?
    Vreau pur si simplu cand cineva posteaza o poza, s-o pot citi dracului. Ies si eu in strada la proteste, vechiul forum era mai bun!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #2177
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Am downloadat!

    BTW downloading sucks.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #2178
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Freek View Post
    Nu-l intereseaza, stai linistit. El vede doar ca ati sarit pe el. punct. Asa e si cu Paul...


    In alta ordine de idei, ninjalaul in alb de la patriarhie a avut si el ceva de zis, nu dau citat ca n-am citit tot si nu stiu ce prostie copiez dar era ceva cu "profit material fara limite". Cred ca i-a fost greu sa zica treaba asta cand ii atarnau 6.3 kile de aur de gat...
    Pai toate declaratiile patriarhului Baniel trebuie lecturate dpdv politic. Din cate am aflat, omul pune presiune ca sa mai ciuguleasca niste bani de la bugetul pe 2017.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #2179
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    mah fascistilor v-ati luat tara inapoi sau o ardeti aiurea pe strazi?




  17. #2180
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Neah, momentan ne luptam sa ducem reziduurile comuniste la canalul colector.

    P.S. Felicitari, vad ca si Timisoara incepe sa se trezeasca!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  18. #2181
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,281
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    cum dracu face cipanu in ultima vreme de pierde toate show-urile bune
    pana mea,nu stiu cum sa fac...
    cred ca va trimit pe pm nr meu de tel,tie si lui Tyler...ca deja ma simt mai frustrat decat un sorosist decerebrat ipotent...
    granita la Orsova!

  19. #2182
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    In ritmul asta esti condamnat la ipotenta!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #2183
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,281
    Reputatie
    1
    editai...
    granita la Orsova!

  21. #2184
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    That's the spirit!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •