Page 214 of 265 FirstFirst ... 114164204212213214215216224264 ... LastLast
Results 4,474 to 4,494 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #4474
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    pai de aici trebuie inceput,nebunilor. Cu alternativa.Ce ofera cei ce or sa le ia locul celor existenti.Daca vii in continuare cu Portocala, cu Haineala, cu karatistul pwlii(am uitat cum il cheama, cu Camelia Bogdan, cu Pruna sau alta din gasca lui Macovei.......iti garantez eu ca pesede va sta la putere in urmatorii 10 ani.Pui pariu?

  2. #4475
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    problema asta e inca de la revolutie. nu stiu tu dar eu nu am votat niciodata cu cineva pentru ideile sale. poate doar in Base sa fi avut ceva incredere. in rest, am votat mereu doar "raul cel mai mic"!
    si pentru asta sa ii multumesti lui Ilici. a avut grija sa nu dispara comunismul ci doar Ceausestii.

    psd nu se stie daca prinde ghioceii si tu faci planuri pentru urmatoarea decada?
    uite, Lordlivache a mirosit ca e groasa si s-a tirat pentru urmatoarea perioada. tu ai narile infundate sau ce e cu tine de stai cu pieptul dezgolit in fata furcilor?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #4476
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Florine . iti garantez ca DEMOCRATIC pesedeul nu poate fi inlocuit de la conducere in urmatorii 10 ani de ceea ce a fost in ultimii 10 ani.Voi chiar ignorati partea tacuta a romanilor.Intelege, prosteala acestor structuri paralele nu mai poate continua. Cu cat intelegi si tu si ambasadorul american si celolandez si cel englez mai repede treaba asta cu atat vom putea evolua.dar poate cineva vrea razboi civil in tara asta.

  4. #4477
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Daniel!
    citesc ce scrii si zici ca ma uit la latrina 3.... poate ca din cauza asta ai si probleme cu credibilitatea. daca as citi ceva idei personale ar fi interesant. iar daca ce scrii, chiar sunt idei personale si seamana atat de mult ce ideile latrinei, inseamna ca ai o maaare problema.

    e gata! urca-te in Audi si da-i 300 la ora pe autostrada si cere azil in Austria! cred ca Lordliv deja s-a cazat
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #4478
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    A3 e slaba rau in ultima vreme.Culmea,B1 cu Manastire e mai interesanta. Daca ai ajuns din nou la argumentul A3 inseamna ca realizezi cat de slabi sunteti.Eu am discutat serios cu voi,eu spun ce gandesc. Da,daca vreti sa ma asimilati cu cineva sunt onorat sa va ganditi la Badea,Tariceanu sau Plesoianu cand vorbiti cu mine. Accept si injuraturile dar ei ma reprezinta,asta nu inseamna cama manipuleza.Structurile sekuriste paralele care au acaparat Romania trebuie inlaturate, asta au inteles majoitatea romanilor.Degeaba il scoateti din joc pe Dragnea,scopul majoritatii va fi acealasi si,da, Dragnea va fi o victima.

  6. #4479
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Timache, esti capabil ca "citesti" poza asta sau te uiti la ea ca la... poza?

    FB_IMG_1511697521014.jpg
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #4480
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Basescu a furat zeci de miliarde. Ai auzit de Fundatia Basescu? Stii vreun copil bolnav ajutat din banii furati de Basescu? A facut Basescu vreo fundatie in care sa ajute si sa sprijine copiii cu capacitati deosebie? A facut vreo fapta crestneasca Basescu cu o parte din bani furati ? Intelegi ce zic? Incearca sa gandesti inainte sa judeci! Inceteaza sa te mai lasi mani****t. Vino cu o solutie!

  8. #4481
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    uite vezi, asta e cusurul tau, esti naiv si partinitor!
    cand vreo instanta iti trimite penalii pesedisti la puscarie pentru ciordeala, faci ca toti dracii ca e dosar politic. repet, asta dupa ce o instanta DA VERDICTUL CA AIA AU CIORDIT.
    in schimb, esti foarte sigur de cat a furat Basescu. pai cum sa fii credibil cu asa jonglerii?
    Last edited by Hingherul; 26th November 2017 at 14:16.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #4482
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    vezi asta e cusurl vostru ,al tuturor: sa fie justitie, dar la ei acolo,ei sunt hoti,ai vostri poate au gresit si ei putin dar trebuie iertati.Gata, discutia e inutila, am inteles .FORZA MALIN.

  10. #4483
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Dragnea e PENAL pentru ca a indemnat lumea la vot.Basescu e liber desi a cerut ca lumea sa nu mearga la vot. PLM de legi.................mah, voi chiar ii credeti prosti pe romani?

  11. #4484
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ai inteles fix o pla!

    nu ai idee cat vreau sa vad la puscarie mizeriile alea enumerate de tine. problema e ca facand ce faceti acum, sa va salvati mustaciosul, o sa faceti scapate si elementele de mai sus!
    diferenta intre noi si voi este ca noi vrem in puscarie toti hotii dovediti! pe cand voi, vreti doar baistii.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #4485
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    gresit,"noi" vrem SI basisti!

  13. #4486
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Dragnea e PENAL pentru ca a indemnat lumea la vot.
    verdictul ala e abia inceputul! fii sigur ca mai putin de 20 de ani nu o sa ia dupa ce se termina procesele pe care le are acum pe rol. si el stie asta foarte bine. de aia se si da de ceasul mortii si isi concentreaza toate fortele pe Justitie. dar la fel de bine stii si tu si el ca nu are sanse sa scape
    ca sa nu mai pomenesc de anii de puscarie pe care o sa ii incaseze toti lingaii lui. de la Ciordache la femeia de serviciu de la partid!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #4487
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    gresit,"noi" vrem SI basisti!
    nu prea se vede. si dovada o gasesti pe "lista rusinii".
    cum merge la bulau un gunoi pesedist cum faceti ca toti dracii ca e manevra. acum citeste pe acolo si da un quote cu "noi" facand urat cand a fost inhatat sau cercetat vreun basist
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #4488
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Asa,si? Tu nu intelegi ca romanii nu sunt prosti?Il executati pe dragnea si ce urmeaza.Tariceanu, Plesoianu.......altii? Nu mai merge. Daca SISTEMUL nu intelege asta e pierdut.APP , Puie Monta nu va mai intereseaza?

  16. #4489
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    tocmai de aia trebuie eradicat psd si scos in afara legii. tai un cap de mafiot si creste altul la loc!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #4490
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    nu prea se vede. si dovada o gasesti pe "lista rusinii".
    cum merge la bulau un gunoi pesedist cum faceti ca toti dracii ca e manevra. acum citeste pe acolo si da un quote cu "noi" facand urat cand a fost inhatat sau cercetat vreun basist
    da-mi un singur exemplu.....cu verdele cip.

  18. #4491
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pai tu sa-mi dai exemplu. dar unul serios, cu suferinte grele, cu smulgeri de par, tavaliri pe jos si jelituri, nu caterinci cum facem noi ca sa va ironizam

    ba mai mult, te provoc sa dai quote si in care vreunul din noi sustine vreun partid anume si spune ca ar fi cea mai buna alegere. asta ca sa lamurim si chestia cu postacii de care ne tot acuzi
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #4492
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    tocmai de aia trebuie eradicat psd si scos in afara legii. tai un cap de mafiot si creste altul la loc!
    OK, insist, care e alternativa??????????????????????????????????????? ??????????????????????????????

  20. #4493
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    nu exista alternativa! dar asta nu inseamna ca trebuie sa asistam nepasatori cum se duce totul dracu! o sa facem ca si pana acum, alegem raul mai mic.
    dar macar sa intre frica in ei ca daca nu se tin de ce au promis, ii ia mama dracu` si ii dam jos ca pe niste gunoaie! ajunge cu sfidarea si autosuficienta!
    Last edited by Hingherul; 26th November 2017 at 14:37.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #4494
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    nu exista alternativa!!
    ​Multumesc!Asta am vrut sa aud. O seara frumoasa sa ai!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •