Page 206 of 265 FirstFirst ... 106156196204205206207208216256 ... LastLast
Results 4,306 to 4,326 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #4306
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Nastase a fost, Voiculescu a fost.......si cu ce v-ati ales? Sunteti mai bogati? spiritual sau material? Nu ,doar v-ati evidentiat frustrarile si limitele fata de restul oamenilor care acum se feresc de voi ca de o boala rusinoasa.

    Eu sper sa reusti sa-l bagati si pe dragnea in puscarie,veti vedea inca odata ca nu va folosete la nimic, ca indoctrinare si i*******irea la care ati fost supusi v-a otravit viata degeaba.Eu personal ma bucur ca reactoinati asa,imi dati satisfactie.


    ce-ti mai plac talharii. fac pariu ca esti fan Terente

    sunt zvonuri ca, de fapt, nu Soros e in spatele hartuirii domnului Dracnea ci... chinezii. invidiosi pe cresterea econimica a Romaniei



    geniala reporterita de la realitatea. in ce hal si-a batut pla de deputatul mitraliera
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. 21st November 2017, 17:17

  3. #4307
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    sper ca maine sa se dea legile justitiei
    daca nici acum nu a inteles dragnea ca nu e nimic de negociat cu mafiotii.........atunci isi merita soarta


    ps. unde e malin?

  4. #4308
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    sa-mi tuf una,a aparut PORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #4309
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    bai pwulla de clovn ,mi-ai pocit numele asa cum ii sade bine unui moderator idiot,sluga lui ziare com.
    stii unde ti-e locul,sorosist nemernic!

    ps ai koaie ca sa ma banezi? astepti ordinul?

  6. #4310
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ce e amuzant e cum repetati placa aia cu statul paralel. chestie de care chiar si un copil de gradinita ar rade daca ar auzi-o, d`apai sa mai puna si botu` cum faceti voi.
    bine, singurul in masura sa creda sincer in statul paralel e Lordandiv. asta pentru ca e oltean si ei cred in toate kkturile. sa nu uitam ca stramosii lui au inventat strigoiul! plus ca dezgroapa oameni morti, le scot organele si le ard apoi beau cenusa rezultata. asta ca sa stiti cu cine aveti de a face
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #4311
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Robert Mugabe a demisionat marti din functia de presedinte al Zimbabwe, a anuntat presedintele Parlamentului, Jacob Mudenda, citat de Reuters.

    "Eu, Robert Gabriel Mugabe, imi prezint formal demisia ca presedinte al Zimbabwe, cu efect imediat", se arata in aceasta scrisoare.



    urmeaza kktul mustacios de Teleorman!


    cate huiduieli si-a luat la DNA. daca mai statea putin era linsat! mortii lor de pesedisti talhari infecti...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #4312
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    MAINE trebuie adoptate LEGILE JUSTITIEI! Asta e palitura de osanda pntru mafioti! Hai cu legea raspunderii mag istratilor!!

  9. #4313
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    acum PORA,KOVESI si seful opozitiei sunt in aceeasi sufragerie. acum apele s-au separat. acum nimeni nu mai poate sa nege evidenta! acum vreau eu alegeri anticipate......hai sa rupem pisica!

  10. #4314
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Timache, te simti mai barosan cand stii ca ai platiti si din buzunarul tau aia 188 milioane euro ca sa acoperi magaria facuta de mustaciosul tau condamnat definitiv? nababule

    cica sechestrul la mustacios ar fi cam de 120 milioane de lei. acum o intrebare de bun simti si fara misto: de unde pla mea are bugetarul asta sarac si cinstit atatia bani???


    Quote Originally Posted by Tim View Post
    MAINE trebuie adoptate LEGILE JUSTITIEI! Asta e palitura de osanda pntru mafioti! Hai cu legea raspunderii mag istratilor!!
    traditional, in Romania, revolutiile au loc in preajma Craciunului. tot atunci obisnuim sa si impuscam porcii! de ce vrei sa grabesti lucrurile?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #4315
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #4316
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    ce gimnastica fac baietii! tot la paralele, tot la paralele...?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #4317
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    acum PORA,KOVESI si seful opozitiei sunt in aceeasi sufragerie. acum apele s-au separat. acum nimeni nu mai poate sa nege evidenta! acum vreau eu alegeri anticipate......hai sa rupem pisica!
    iohannis nu cade si la parlamentare, pentru ca o sa fie cazul doar o scadere a psd, alde - prea greu de crezut ca decisiva sau care sa conteze in vreo ecuatie de bun simt.
    dar arunci tara intr-o criza politica pe un fond de mare instabilitate so..
    retired.

  14. #4318
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    cica sechestrul la mustacios ar fi cam de 120 milioane de lei. acum o intrebare de bun simti si fara misto: de unde pla mea are bugetarul asta sarac si cinstit atatia bani???



    ?
    cica a cumparat cu un euro terenul evaluat de sistemul mafiot in cazul TELEPATIA la 60 de milioane de euro. te intereseaza acel teren?

  15. #4319
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    om serios. altii inventau matusi nu etalau asa fler in afaceri
    Teleormanul tot cu un euro l-a cumparat sau a avut reducere pentru ca e locuit de handicapati si asistati social?

    si acum va adunati si faceti cheta sa strangeti un banut pentru mustacios sau il lasati sa moara de foame ca un kkt?
    daca ati avut voi 188 de milioane de euro sa ii acoperiti hotia ma gandesc ca gasiti si ceva maruntis sa isi ia un carnat ceva. stiu ca hotii sunt solidari, de aia intreb
    Last edited by Hingherul; 21st November 2017 at 20:00.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #4320
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    mafia trebuie acum sa mearga pana la capat, dragnea trebuie sa ajunga la puscarie. numai asa se poate autodizolva sistemul mafiot.

  17. #4321
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    puscarie puscarie sau... puscarie paralela?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #4322
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    evenimentul acestei zile este categoric scoaterea la vedere a andreei pora! voi realizati, a reaparut andreea pora!!! acum daca apare ana pauker nu se mai mira nimeni!!

  19. #4323
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Sa-i pupi sandalele!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  20. #4324
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    a facut-o ludovic deja!

  21. #4325
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Stim toti ca asta e fetishul tau
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  22. #4326
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Nu scosese Timache aia cu : Doamna Pora/ cat e ora???
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •