Page 201 of 265 FirstFirst ... 101151191199200201202203211251 ... LastLast
Results 4,201 to 4,221 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #4201
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Mnah bine, ce zic eu si ce intelegi tu

  2. #4202
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0


    mai putini bani pentru feisbucistii sorosisti ai multinationalelor prin:

    -limitarea deducerii dobânzilor,
    -impozitarea activelor externalizate,
    - refuzul acordării de către stat a beneficiilor fiscale obtinute prin aranjamente abuzive între firme,
    -împiedicarea evitării impozitelor din România prin devierea veniturilor către filiale din paradisuri fiscale.
    -descurajarea finantărilor în interiorul grupurilor multinationale la dobânzi exagerate pentru evitarea taxelor în România

    asa ca o sa behaie mai putin pe forumuri si o sa iasa mai putini la plimbari prin bucuresti


    ps pwullla ala de daniel cica face pe moderatorul...este foarte cuminte si serviabil dupa ce are frigiderul plin.incasator domne.incasator! si feisbucist,fecesebist,userist,sorosist,dogioist,ma riusist,itist ( !) etc atc
    Last edited by Lordliv; 8th November 2017 at 20:32.

  3. #4203
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    iaca si sefu` de C.A.P., iar conduce beat

    nici nu stie ce l-a lovit dar el rade. are stadion, ce pwla lui
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #4204
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Vitele care proteseaza la ora 11 dimineata lucreaza undeva? Raspund tot eu: e posibil sa castige de aici!?
    Vitele sunt de obicei fara spirit critic, animale pasive. Cred ca trebuie cautate mai degraba prin electoratul pesedist.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #4205
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Vitele sunt de obicei fara spirit critic, animale pasive. Cred ca trebuie cautate mai degraba prin electoratul pesedist.
    Vitele care au protestat astazi pareau agitate. Au fost scoase in strada cu noaptea in cap. Atata turbare si dementa n-am vazut ca azi in viata mea. Pe B1, Silviu Manastire, pe Realitatea, Denise Rifai. Ajung sa cred ca sunt bolnavi mintali. Ce sau cine dracu-i mana pe astia in lupta? De unde atata ura?
    Last edited by Bobi Cearton; 8th November 2017 at 23:34.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  6. #4206
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Ai ramas la nivel discursului lui neaNelu, sorry.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #4207
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Uite colea limbaj:

    Mioc George

    Furca, coasa și toporu vor elibera poporul!
    Guvernul lui Dragnea fură banii de pensie a românilor!
    Dacă se menține decizia de reducere a contribuției la Pilonul II de pensii, de la 5,1% la 3,75%, aproape șapte milioane de români vor pierde la pensie între 58.000 și 64.000 de lei. Acești bani sunt luați de Dragnea pentru că nu mai are de unde plăti "pensiile speciale" ale securiștilor, parlamentarilor, funcționarilor parlamentari și ale altor slugi ale regimului.
    7 milioane de români sunt furați de către niște tâlhari care beneficiază de "pensii speciale"!
    7 milioane de oameni care, la pensie, vor avea mai puțini bani de medicamente, căldură sau alimente.
    7 milioane de români ar trebui să fie azi în stradă și să-i alunge pe fasciștii care conduc România.
    Soluția: Furci și topoare!
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  8. #4208
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    N-am spus ca nu se poate si mai rau...
    Nu toti cei care il critica pe Dragnea sunt automat niste oameni ok.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. #4209
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    N-am spus ca nu se poate si mai rau...
    Nu toti cei care il critica pe Dragnea sunt automat niste oameni ok.
    Nu trebuia sa le zic "vite" oamenilor alora care au iesit in strada la ora 11. In general nu sar calul. Am vazut cativa dintre ei, sunt pe la 30 ani, generatia Hingherului. Poate asa gandesc ei, au idealuri, optiuni politice, culturale, sociale, economice.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  10. #4210
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Nu trebuia sa le zic "vite" oamenilor alora care au iesit in strada la ora 11. In general nu sar calul. Am vazut cativa dintre ei, sunt pe la 30 ani, generatia Hingherului. Poate asa gandesc ei, au idealuri, optiuni politice, culturale, sociale, economice.
    au pe dracu,au doar o cartela cu cip atarnata la bracinar.

  11. #4211
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    au doar o cartela cu cip
    Ai ajuns departe, cipane!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #4212
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,271
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Ai ajuns departe, cipane!
    am vrut decat sa le fac in ciuda profesorilor din liceu care-mi ziceau ca sunt cam lepra...sa stii ca n-a fost chiar usor...
    granita la Orsova!

  13. #4213
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Purtatorilor de cartela la cingatoare, cum e , reusesc astia sa va puna sa platiti si voi impozite pe futaiurile din teambuilbinguri? Mai e curioasa grasa de la biroul vecin sa se futa pe taxe?

  14. #4214
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Dar pe la voi pe la taranoaia cum e, cum stati cu productia la hectar, a crescut pateul?
    Am inteles de la dom nul Dragnea ca anul asta a fost o productie record de floarea soarelui.
    Last edited by Tyler Durden; 9th November 2017 at 15:54.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #4215
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    precene Tyler,jura-te pe palmaresul rapidului ca nu o tii la cingatoare,ca nu manci la inpingetava si ca faci sex cand ai chaef si nu cand e in target!

  16. #4216
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    lol, bossulica, eu am parasit sistemul corporatist de o buna bucata de vreme. si chiar si pe vremea aceea, parol, dar eu nu am participat niciodata la vreun eveniment extrajob! e drept, am si coaye grele!
    momentan sunt angajat al sistemului de stat. asa cum arata capitalismul romanesc, nu o sa muncesc prea curand la patron.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  17. #4217
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    in cazul asta ai belit coayele alea grele, noi aici dam in bugetari ca Putin in Ucraina.

  18. #4218
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Vai, tzatzo, fara d'astea ca se sparie gandul!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  19. #4219
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Da.
    A postat ceva in legatura cu opinia sa pe politica. Probleme?

    Repet ce am zis pe RA. Nu esti calificat ca moderator pe sectia politica ols. Sorry.
    Ai o perioada de proba acordata de mine in spirit toleranta franceza
    Dar la ce e bun ?

  20. #4220
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    ai dat view post? ai inteles despre ce e vorba acolo?
    eu nu am putut sa inteleg pentru ca nu am putut sa citesc. deci sigur nu am sters din motiv ca ma deranja ceva anume in textul ala. asa mult iti lipsesc mizeriile lui Paul incat accepti acum si texte scrise in chineza?
    stii bine ca forumul are o problema cu diacriticile. ce pana mea, uneori zici ca esti dusman al forumului. asa usor accepti toate mizeriile...

    cu ce te are asta la mana de preferi sa iti bati joc de forum si de cititori in loc sa ii explici ca e imposibil de citit textul ala.
    Care mizerii?

  21. #4221
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    buna paul!
    cu ce il are la mana pe vadim acest homuncul de il tine in continuare moderator?
    face legatura cu marius cu cloaca infecta de la ziare.com?
    ca tot dirijeaza el slugile multinationalelor si feisbucistii idioti pe traseele din bucuresti cand li se scoala,la ordin, de o plimbare!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •