Page 4 of 13 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 260

Thread: Infraction system

  1. #64
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0


    Te ador! Jur, esti genial! Nici nu mai am nevoie de arici daca te am pe tine
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #65
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    jigodiile astea nu inteleg decat limbajul asta.stiu eu ce vorbesc,
    Umbrela asta o folosesti de ani de zile ... vezi ca e gaurita

    Injuri deci esti candidat la sanctiuni, atat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #66
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    Mai sunt si trei ghesti care se uita si'i citesc postarile exapevistului

    Pe ai de ce nu-i identifica nimeni??? De ce stau ascunsi si rad de el, de cee?!)

  4. #67
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Pai daca sunt niste ********i nenorociti....
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #68
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    Sa-i prinda Vadim daca tot a aparut ... sa faca lucruri utile.

    De cateva luni intreaba nefericitul ce-i cu toti acesti ghesti suspecti



    Le/ nb
    Last edited by Novac; 14th December 2016 at 02:04.

  6. #69
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0


    Ma doare burta de ras, sa moara bibi!
    Lordliv, esti genial vere!!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #70
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    libertate deplina pe ols...uraaaaaaa!
    traiasca alegerile de acum 3 zile!

    in alta ordine de idei si urmand in cuget si.n simtiri noile directive ols, si ontopic pana.n maduva oaselor.
    as.mi sugi **** la prima ora ciorbica reancalzita, ***** cu ifose de makidon coclit.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #71
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Am vazut si eu ca e banat, de ce?
    Eu am intrebat asta inca de acu 2 zile, raspuns mi-a dat doar Freek, pe care nu l-am inteles.
    E ceva cu "calcat pe nervi de Unghier"! Pai atunci ar trebui rasplatit nu banat, despre ce vorbim!?

    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Nu vom mai sanctiona asa ceva. S-a vazut in timp ca sanctiunile excesive au dus la diminuarea discutiilor.
    Ar trebui scoase la sanctionare drastica doar jignirile serioase aduse userilor. Pocire de nume sau echipe ar trebui sanctionate maxim cu warn. Deja sunt parte integrata a mai tuturor discutiilor si se face discriminare daca doar pe unii sanctionezi pentru ele.

    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    O sa ma uit mereu peste lista de banari. Nu mai vreau sa punem pumni in gura. Nu e un forum tehnic aici


    Si daca ar fi forum tehnic, am impresia ca ar fi toleranta mai ridicata!

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Paul devine incet incet un examen pt obtinerea brevetului de moderator

    Si serios, eu am impresia ca omul doreste sa comunice si are multe de spus dar nu stie cum sa atraga atentia. Nu stie cum sa foloseasca forumul. Cand este luat peste picior este ofensat si incearca sa se razbune. In orice caz nu este rau intentionat deci noi trebuie sa gasim solutia pt a facilita integrarea sa pe ols. Stiu ca este foarte sensibil si e dificil Dar ce s-a aplicat pana acum nu a dat rezultate. Mingea e la noi
    Cine stie, stie! Si cam asta e povestea draci copii a mosului JD si cum a ajuns el moderator!
    Last edited by Johnny D; 14th December 2016 at 08:29.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #72
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Ce sa-i facem? Da-l in... sa scrie. Daca exagereaza, editam, apoi vedem. Ma pot ocupa eu de el. Ii putem face educatie daca nu are, dar nu cu lopata in cap.
    Un concept nou: EDIT-UL! Eu l-am aflat inca de cand am deschis internetul!! Io-s mai shprintzer, ma rog.
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    hingherule,daca nu-l debanezi pe paul atreides, nu vei mai avea viata cu mine pe ols.
    l-ai banat ca un las nenorocit.nici macar nu ai anuntat infractiunea.
    scarbos homuncul esti...
    Exact asta am zis si eu acu 2 zile pe rubrica de resort "Lista neagra", daca nu gresesc. Paul are linie peste el dar nimeni n-a primit vreo infractiune de 20 de zile, acu sunt 22, cum vine asta!? Cred ca-si are si Vadim bagata coada cu noul sau forum, mai mult sau mai putin voluntar, e una din aplicatiile noi ale moderatorilor de care se poate toata lumea bucura de sarbatori: "dai si fugi"!

    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    comportament de moderator impertinent si mitocan.
    vadime,cu ce te are la mana canalia asta?
    Un sfert din posturile saptamanale ale forumului, aceeasi problema a avut-o si Marius... Apoi si-a desemnat monten'tor!

    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    tu ma ameninti pe mine? bai nemernicule! te bag in ***** ******* de jigodie ********a ordinara.si pe tine si pe cealalta lichea,novac.
    Te rog frumos sa lasi limbajul asta deoparte, cum zice Delaparis, ca nu-ti foloseste! Novac e un vibrator cu un ochi, uita-te mai bine.
    Last edited by Johnny D; 14th December 2016 at 08:42.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #73
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Hinghi are dreptate,pilotul are "darul" asta sa muta thd-uri cu ineptiile lui care n-au nicio legatura cu subiectul,de multe ori am renuntat si eu sa mai comentez,din lehamite...fac pariu ca si altii.
    deci in concluzie,propun sa-l inchideti pe Paulica intr-o cusca si sa-i dati puteri sporite moderatorului Hingherul
    granita la Orsova!

  11. #74
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Bai Cip da tu ce esti, semimoderator mortificator?
    Ceva noua functie gasita de Vadim pe forum pentru userii care nu isi suporta nici rolul propriu, nici pe cel de moderator?

    Cred ca stiu: supervizor! Sau... observator! Martor cu alte cuvinte, a lu Vadim, nu a lu Iehova!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #75
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Voi pune cuvintele injurioase a apara cu stelute (****). Nu mi se pare corect ca din discutiile injurioase dintre membri indiferent de „functie” sa aiba de suferit doar o parte.

    La urma urmei cat timp pot dura astea? Se refuleaza pana la urma frustrarile si se trece la alt nivel.

    Cred ca voi adauga si Reputatia sub numele fiecaruia, pe care o voi da eu si alti moderatori, iar fiecaare isi va purta sub nume nivelul de educatie care il va reprezenta pe forum.

  13. #76
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Mai sunt si trei ghesti care se uita si'i citesc postarile exapevistului

    Pe ai de ce nu-i identifica nimeni??? De ce stau ascunsi si rad de el, de cee?!)
    La ce gasti te referi exact „care citesc”? Si ce inseamna "exapevist"?

  14. #77
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Cred ca Vadim il are ca fan pe Dascalescu, a inceput sa vorbeasca ca si el!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #78
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Dascalescu fiind cine?

  16. #79
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    @ johnny. merci pentru sfaturi.dar oameni ca mine nu pot sa treaca nonsalant pe langa nedreptatile suferite de prieteni.cum reactionez este treaba mea.astfel de jigodii precum cei doi-novac si hingheru, nu ar trebui sa existe nici in real nici in virtual.dar se vede clar ca sunt doar niste amarati de pioni.reactia lor dupa pierderea posibila a unor privilegii dupa rezultatul alegerilor este evidenta.dar ajungem noi si la sefii lor care intretin aceasta atmosfera de teroare in mass media.impotriva oamenilor cu coloana vertebrala din tara asta.
    ma mira ca vadim se incapatineaza sa lucreze cu marfa clientului...sau, nu ma mira...
    oricum,conflictul se va muta si in real.

  17. #80
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    @ vadime.in viata reala nu am permis unor homunculi precum hingheru sa ma categoriseasca.si nu permit nici aici.clar.

  18. #81
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Dascalescu fiind cine?
    Nu-l stii pe Mihaita varf de penita?

    You're in for a treat!

    PS: Tine cu 2 echipe rivale, si cu Arsenal si cu Chelsea, because London is the center of the world!
    Daca-l intrebi, Londra ar trebui sa aiba echipa nationala cu jucatori de la cele doua echipe!


    Aaa da, si face ravagii pe gimnastica, le invata pe fetitele alea acolo cum sa gandeasca acest sport!
    Mai intra si pe tenis din cand in cand, imi da lectii si mie. Totu frumos, invatam de la el, ne dascaleste pe toti!


    Si mai are obiceiul sa scrie din cand in cand cu caractere ciudate de-l lasa si pe Delaparis fara replica, c cu cedila de exemplu.
    Bun pustiu, bun de tot. Cel mai bun, asa cum o si spune. Avem de invatat. Sunt f curios ce reprezinta acel c cu cedila(pe, nu sub), abia astept sa aflu.
    Last edited by Johnny D; 14th December 2016 at 10:05.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #82
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    libertate deplina pe ols...uraaaaaaa!
    traiasca alegerile de acum 3 zile!

    in alta ordine de idei si urmand in cuget si.n simtiri noile directive ols, si ontopic pana.n maduva oaselor.
    as.mi sugi **** la prima ora ciorbica reancalzita, ***** cu ifose de makidon coclit.
    Pana una alta vad ca tu le sugi **** la machidoni
    P.S. Se scrie reincalzita, berbecule.

  20. #83
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Ciorbicule, nu toti stelistii sunt berbeci, viceversa e la fel de adevarata, nu toti berbecii sunt stelisti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #84
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    buna chestia cu stelute! dar sa bagati prohibitia si la cuvinte din limba latina.basca neologisme.

    sa citez un ziarist.un adevarat ziarist.referitor la elucubratiile scuipate de hingher si novac,la adresa mea.

    "interogatile tale sant schizofrenice, agreseaza si sant, absolut gratuite. si, pentru faptul ca tu nu esti gardianul revolutiei, asa voi proceda mereu. va voi raspunde cum meritati si pe limba pe care o intelegeti."


    @ pariziene,daca nu va convine adevarul spus in fata de catre mine.de ce nu ma banati? ramaneti doar cu caracterele gregare pe aici.
    eu nu ma ascund dupa cuvinte.si stai relax.am numeroase umbrele.alea din viata reala care conteaza...

    ps.showul vulgar al asa zisilor moderatori vadimisti la adresa userilor,continua.
    rechinul le raspunde insa elevat.foloseste stelute. model de inspiratie.
    Last edited by Lordliv; 14th December 2016 at 10:24.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •