Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 136

Thread: Pariuri de zi cu zi

  1. #64
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Numai tu ai creier sa bagi pe 1.02

  2. #65
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Am bagat pe 1.40 azi Kerber si tot asa am patit!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #66
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    4,40 victorie Dan Petrescu in Cupa Presedinteului.

  4. #67
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ups, bun. Eram sigur ca Dan Petrescu da lovitura. https://www.onlinesport.ro/fotbal/st...lui-nid-122623

  5. #68
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Bravo!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #69
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Ce pe fata a fost Germania azi la CM de handbal cota 1.47 cu Ungaria care nu mai e de top class, idiotii de la ponturi B1 au dat pe Quatar cota 1.50 care a pierdut clar cu Egiptu inca din mijlocu primei reprize!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #70
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    O data Germania iesit cu inca cateva meciuri de handbal scurte, cote mici, am mai jucat 3 cote de 1.40 in calificari AO: Sexpanek, Dodig si Binetot. Par bune!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #71
    manager
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    Poate parea plictisitor 2 meciuri pe bilet : cod bilet 2541-5UC41J la superbet ! incepe la 23.30 , castig posibil 2200

  9. #72
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by racovita View Post
    Poate parea plictisitor 2 meciuri pe bilet : cod bilet 2541-5UC41J la superbet ! incepe la 23.30 , castig posibil 2200
    Ce frumos a fost acel pariu pe Falcons . Sunt favoritii mei la castigarea Super Bowl-ului anul acesta, dupa parerea mea sunt superiori chiar si in fata celor din Dallas
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  10. #73
    manager
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    Sa vedem +1700 din 3 meciuri :
    casa pariurilor : pin bilet 112208687220

  11. #74
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    hai ca stai bine
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  12. #75
    manager
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    Era sa-mi dau cu tesla 'n coaie am inceput biletul cu handbal : Ungaria- Danemarca cota 1,17 si Qatar -Germania cota 1,12 amandoua au luat bataie , e drept ca am mai scos si Lyon- Marseille si maccabi la fotbal si monaco la baschet care ar fi castigat , da oricum vroiam sa raman la maxim-maximorum 4 meciuri ultimul l-am scos pe Lyon vorba lui Napoleon " de la sublim la ridicol e ste 1 singur pas !"

  13. #76
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Io am luat-o ca un fraier pe Germania dupa ce-au condus tot meciul, 6-2 si de-acolo 7-7, si cel mai SF, 19-17 cu 5 minute inainte de final si de-acolo echipa care teoretic sta cel mai bine mental din lume a cazut ca un verdasco, 20-22! Si cand te gandesti ca in ultimu meci i-au batut la vreo 10 pe amaratii aia! Acuma tot sper sa mai piarda dracului cineva, Dimitrov, Raonic... sa nu pierd 18 mil doar pe idiotii aia.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #77
    manager
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    1 1099 A.Sarkissian - C.Norrie 01.28. 00:40 2 1.90
    2 1330 H.Laaksonen - T.Sandgren 01.27. 22:00 1 1.67
    3 40317 TG1R/28,5/Croatia - Norvegia 01.27. 21:45 1 1.70
    Miză : 285.71
    cota : 5.39
    Bonus inclus : 3 %
    Câștig : 1588.55

  15. #78
    manager
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    Am mai pariat 600 lei Lakssonen castiga setul 3 cota 1.85 Live bet pe Pokerstars

  16. #79
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Daca ti-a iesit, esti bravo!

    E o cota azi de 3.6 pe Traver pe zgura cu Tipsy, cred ca merita incercat. Tipsy nu prea are treaba cu zgura, cu-atat mai mult acum de la revenire. N-a mai jucat zgura de mult timp si nu era prea bun nici atunci cand juca, daramite acum.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #80
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Totusi e in forma Tipsy, poate produce o surpriza. Mi se pare un pariu bun pe Dustin Brown, cu Gimeno-Traver, cota chiar ok pentru a mari castigul de la un parlay.
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  18. #81
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    A pus cineva le Bouchard? Avea cota 7.00.

  19. #82
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Cota 6-7 pe online pentru ca Halep sa ia titlul la Melbourne, nu e rau.

  20. #83
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    AO pentru mine:

    Nishikori acum il bate 6-3 6-3 pe Novikov, a 2-a saptamana consecutiva cand se intalnesc dupa ce am pierdut 11 milioane pe gunoi saptamana trecuta in sferturile de finala AO cand am pus si pe el, sferturile de finala la AO mi-au iesit toate dar gunoiu n-a avut chef sa joace si l-a batut Novikov. Acu cand n-a contat insa l-a rupt, pica-i-ar mana jos de gunoi!

    A fost o zi nasoala aia, pierdusem bilet pus cu 150 de lei sa scot 700 1X pe Spania pe care aveam ulterior meciurile de sfert de finala AO, alt gunoi de echipa ce nu joaca nimic cu Slovenia si totusi Spania fu campioana europeana acum, si m-am dus sa pun apoi iar biletu cu 200 de lei dar imi mai trebuiau meciuri si-am pus 3 de challenger, din care doar gunoiu de nipon s-a kkt pe el in acel meci. Daca n-ai chef sa joci, stai dracu acasa!

    Legile lu Murphy, cand ceva incepe prost, se termina si mai prost. AO a inceput pt mine cu 50 de milioane pierdute in primu tur pe rahatu de Raonic si in turu 2 10 mil pierdute pe Kasatkina ce de la 4-2 in tb primu set a facut 4-7 cu Linette. A fost accidentata si apoi n-a mai jucat nimic dar a terminat meciul, suficient cat sa pierd tot si acolo. Asta dupa ce investisem 4 mil pe primu tur de la AO plus niste meciuri de fotbal pe care pierdusem doar Arsenal X2 la Burnemouth si codusese cu 1-0 ca sa piarda 1-2 unde pe biletu principal nu aveam pe Raonic ca era usor riscant, apoi am pus 4.5 mil pe 3 bilete iar pe biletu principal nu mi-am mai permis sa-l scot pe Raonic ca nu mai aveam cota destula dupa cum am gandit eu, si atat pe primul cat si pe al 2-lea in total 50 de mil am pierdut pe rahat.

    Apoi am pus 250 de lei pe Halep in finala care a pierdut din cauza oboselii, iar in finala cu Federer am jucat Federer plus alte meciuri si-am pierdut doar pe Roma pe care am jucat fara egal, idiotii de romani rateaza penalty in prima repriza si pierd 0-1 din penalty in min 80 acasa.

    Asta se numeste un AO ratat complet.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #84
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Am fost si eu aproape sa pun de distractie pe Halep, dar nu am mai facut-o. De altfel am vrut sa pun cand avea cota 8.00 in sferturi.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •