Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 136

Thread: Pariuri de zi cu zi

  1. #43
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    1.34 azi pe Liverpool, trebuie sa bata si Stoke sunt slabi.

  2. #44
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    1.80 marcheaza Stoke, asa se joaca.

  3. #45
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Da!

    Daca tot joci asa, joaca mai bine ambele si 3+ sau ambele si bate Pool.

    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Idei de boxing day?
    Am avut io 5 bune: Arsenal, Chelsea, City, MU si Aston Villa!
    Si 1 proasta: Newcastle si inca fara egal (un fel de 1X). Nu stiu cum se face ca mereu cand pun io pe aia, pierd acasa!
    Dar sunt primii in clasament! De 3 ori am pus pe ei fara egal cristoase si de fiecare data o pierdut acasa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #46
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Bine pus Capitane! Chiar ma gandeam eu ca Stoke e genu de echipa ce nu-i place lu Pool desi e praf in deplasare!
    Da tot am pus pe cormoranii aia roz tocmai pentru ca Stoke e slaba in deplasare, dar nu si cu ei se pare!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #47
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    N-am gresit, sunt praf astia in deplasare... si eu ti-am dat sfat bun, daca tot pui Stoke marcheaza, pui ambele si 3+ sau ambele si Pool!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #48
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    E bun dar mai riscant. A iesit la limita ca da Stoke gol. Asa poti laria mai mult si ai un castig mai sigur.

  7. #49
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,929
    Reputatie
    1
    Pe cote de 1.3 joaca doar amatorii si gioni.

  8. #50
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Si o categorie mica de baieti destepti.

  9. #51
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,929
    Reputatie
    1
    Ca sa faci bani pe o cota de 1.3 iti trebuie o miza foarte mare...iti garantez ca nici un baiat destept nu risca o suma asa mare pe o cota de *****, intr-un meci din pl. A, daca joci 5 lei cum joci tu, merge, numai ca tu nu esti parior.

  10. #52
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Si o categorie mica de baieti destepti.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #53
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A iesit lejer, am facut de o ciorba. Cum sa iasa la limita daca Stoke a marcat in min 12!?

    Azi nu sunt meciuri pt clasa muncitoare, dar un gg3+ imi place pt meciul din Anglia, @2.50. Statistic nu mere, dar asa se joaca

  12. #54
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    La mine au fost, am pus 4 meciuri de darts la CM din care am facut o cota de 2! Toate 4 au iesit lejer.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #55
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu ai intregit si cu ceva la siguranta, gen Galata dnb @1.16?

    Bai ză, am observat ca sunt cote care nu ies aproape niciodata. Ca un fel de coduri secrete pt agentii, care incearca sa atraga jucatorul spre meciul cu gheata subtire sub picioare. Cote frumos ambalate pt cei care vor sa pescuiasca ceva repede ieftin si bun -genul Vadim , dar se vede de la o posta ca sunt rosii. Eu joc mult under/over goluri si cand vad o anumita valoare, joc mereu contra, indiferent de analize sau alte pareri subiective. Nici nu vreau sa devina paranoia, insa e o valoare pe care de cand o urmaresc, minimum 70- 80% a iesit asa cum am anticipat. Nici nu poti sa iesi si sa faci pe smardoiul pe forumuri, inseamna ca semnalizezi ca esti prost si iti refuzi sansa de a profita de micile erori de sistem. Pareri?

    Si inca o treaba, am inceput sa urmaresc acum la batranete fluctuatiile de cote si sa pariez mult pe anumite tipare. De ex, un favorit care creste aiurea e o contra buna. Doar doua ex din memorie: Le Havre -Tours, de la 1.70 pus de mine, la 1.90 cand am ajuns acasa. Deja mirosea a ***** de la o posta. Scor 0-2 Ross - Partick, de la 2.10-2.15 pe gazde, la 2.30 si peste la ora meciului. Scor 1-3. Ce sa mai urmaresc meciuri, urmaresc cotele ca la bursa si incerc sa vad ce semnalizeaza gusterii astia. Nu ca imi mere extraordinar, totusi am pierdut mai putin ca altadata

  14. #56
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    A iesit lejer, am facut de o ciorba. Cum sa iasa la limita daca Stoke a marcat in min 12!?
    Stoke a dat un gol norocos, putea la fel e bine sa nu ea nimic. Intre 1,3 si 1,8 nu e diferenta mare si se compensa prin miza, era acelasi castig pe un pariu mai sigur. Nu exista pariu sigur, dar...

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Cote frumos ambalate pt cei care vor sa pescuiasca ceva repede ieftin si bun -genul Vadim ,
    Cam tot ce am pus aici a iesit, de la cota de 1,30 de care te-ai luat mai sus pana la cea de 11, 1 pauza - 1 final la Dinamo - Steaua.

  15. #57
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    3,929
    Reputatie
    1
    E usor de ales cand pui 5 lei...sa vezi cand pui bani adevarati ce greu e sa alegi o cota de 1.3...nu mai zic de aia de 11

  16. #58
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    A pus cineva pe Halep la meciul de azi?

  17. #59
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Doar un novice in ale tenisului ar paria o cota de 1.20 pe o jucatoare de top 5 intr-un turneu International la capatul lumii.
    Muzzwrinka

  18. #60
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Hai ca vedem la Australian Open in turul 1 si 2, sau ala nu va fi de pariat ca va avea tot 1,20 s va fi tot la capatul lumii?

  19. #61
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    1.20 nu e de pariat oriunde ar fi, dar daca tot il pui, macar pune-l intr-un turneu mare. Oricum AO e cel mai slab GS al lui Halep. Nu te astepta sa rupa norii acolo.
    Muzzwrinka

  20. #62
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Are 2 sferturi de finala, cea mai buna clasare din Romania. Eu acolo ma astept sa ia un titlu daca ar fi.

  21. #63
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Da, turneele astea mici nu sunt de pariat pe cote mici, eu totusi nu pot sa ma abtin sa nu pierd bani cu sacul ca sa nu mai am pe AO!



    PS: Halep a avut 1.25! Tot mai bine decat sa pierzi pe Serena 1.02!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •