Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 31

Thread: Conspiratia javrelor!

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0

    Thumbs up Conspiratia javrelor!

    În lupta directă pentru un loc în play off, sâmbată, câinii au pierdut cu 1-2 la Botoșani, după ce Leo Grozavu i-a ținut cu fundul în poartă până au făcut hemoroizi. Dacă la pauză era 4-0 pentru moldoveni nu mai sta nicio pisică în coadă. După ce Lazăr și Steliano Filip au fost iertați de roșu direct pentru călcarea criminală a adversarului, în minutul 70 arbitrul a dictat un penalti pentru Botoșani și i-a dat al doilea galben lui Paliæ, care a intervenit neglijent la Elek, obstrucționându-l în careu. „Acordat ușor” sau „se putea să nu se dea”, sunt formulele standard cu care presa face rost de click-urile „prostimii”, iar cluburile trag preșul peste propriul rahat de la echipă și pun tunurile pe arbitraj. Câinii nu au făcut excepție. În frunte cu Negoiță, făcătorul lui New Dinamo, au debordat pe ecrane cu tone de acuze, deși echipa lor nu a jucat nimic.
    .............
    A două javră este Șumudică „curvă mică”, cum îl alinta Rednic stând capră . Uite ce ne spunea „subpodarul”, pe 14 decembrie 2015, „despre despre virusul arbitrajelor favorabile lui Dinamo„, club care avea să-i stea capră în 2016: „Mă tem ca meciul să nu fie decis de o greșeală de arbitraj. De ce mă tem? Echipa care joacă împotriva lui Dinamo are meci cu noi în următoarea etapă. Tot timpul noi luăm ce lasă Dinamo. Și, de fiecare dată, în săptămâna premergătoare meciului, fiecare echipă începe să plângă că a fost dezavantajată cu Dinamo. Pun o presiune mare pe arbitrul care vine la Astra.”, a declarat Șumudică pentru ProSport.

    Motherfuckerul pur sânge vișniu, urla atunci în presă că până și jucătorii săi îi împărtășesc temerea de manevrele „inocentului” Negoiță la arbitraj: „Le e frică de meciul ăsta cu Dinamo. I-am auzit vorbind în vestiar: „Ia uite ce face Dinamo în ultimele 3-4 etape! Câștigă numai cu ajutorul arbitrilor”. Le-am zis: „Băi, capul la joc”. Ce poți să le spui? Vorbeau la recuperarea de după antrenament că lui Pecanha i-a luat mingea din brațe, cu Voluntari au dat ăia gol valabil, 1-1, Essombe a dat gol din ofsaid cu Pandurii. Asta vorbeau. Le-am zis: „Băi, treziți-vă, că Astra e Astra! E greu cu noi”. Cea mai mare luptă a mea nu e să pregătesc meciul cu Dinamo, ci să-i scot pe ei din starea asta”.

    După ce Negoiță i-a stat capră cât să-i bage titlul în buzunar, de teamă să nu îl ia Steaua, Șumudică și-a vopsit cioara în potaie. Auziți ce latră acum înaripatul de Giulești după ce duminică, 2 octombrie 2016, Viitorul i-a arătat pe teren cât carton este în titlul lui de campion. Ajuns cu Astra cum nu a mai fost clubul lui Nicolae în ultimii ani, pe loc de retrogradare, și nu în luptă pentru titlu cu Steaua, Șumudel cântă în strunga de capre a lui Negoiță. „Anul acesta e o singură echipă care se duce glonț. Nu ați văzut ce s-a întâmplat cu Dinamo? E posibil așa ceva? E clar ce se întâmplă în acest moment în Liga 1.”, a scheunat cu subînțeles „bet-man”-ul.
    ............

    Cap de listă, Ionuț Negoiță, Marele Conducător al javrelor. În lupta directă pentru un loc în play off, sâmbată, câinii au pierdut cu 1-2 la Botoșani, după ce Leo Grozavu i-a ținut cu fundul în poartă până au făcut hemoroizi. Dacă la pauză era 4-0 pentru moldoveni nu mai sta nicio pisică în coadă. După ce Lazăr și Steliano Filip au fost iertați de roșu direct pentru călcarea criminală a adversarului, în minutul 70 arbitrul a dictat un penalti pentru Botoșani și i-a dat al doilea galben lui Paliæ, care a intervenit neglijent la Elek, obstrucționându-l în careu. „Acordat ușor” sau „se putea să nu se dea”, sunt formulele standard cu care presa face rost de click-urile „prostimii”, iar cluburile trag preșul peste propriul rahat de la echipă și pun tunurile pe arbitraj. Câinii nu au făcut excepție. În frunte cu Negoiță, făcătorul lui New Dinamo, au debordat pe ecrane cu tone de acuze, deși echipa lor nu a jucat nimic.

    Ok, este de înțeles frustrarea lui Negoiță până la un punct. Dar când patronul lui „doar Dinamo” face spume la gura punând arbitrajul pe seama Stelei, deși își disputa direct punctele și locul în clasament cu contracanditata Botoșani, atunci manipulează. Face o libație cu rahat menită să deturneze injurăturile câinilor furioși de la Potăimea-sa din lojă spre Steaua. Însă ridicolul lui Negoiță își atinge superlativul când „finanțatorul” și „investitorul” din Groapă amenință apoteotic că va retrage echipa. Păi Dinamo și prezentă a jucat degeaba vreo 3 ani în Liga 1 pentru locurile de UEFA, fiind în insolvență. A contat în campionat ca sexul cu o femeie invizibilă: o auzi, dar nu o simți. Însă suporterii cainilor nu sunt chiar toți bătuți în cap.

    Paradoxal, Negoiță vorbește de arbitraje care modifică ierarhii, uitând că în sezonul trecut el a fost principalul arbitru la titlu, nu CCA. Javra a dat Astrei la play off 6 puncte în direct și 4 puncte indirect, cele luate de la Steaua. Cinste lor că au smuls două egaluri Stelei, și-au apărat corect șansa, dar cele 6 puncte donate cu mare veselie, stând și capră la Șumudică, le anulează orice scheunat despre corectitudine. Diferența dintre Astra și Steaua la finalul play off-ului a fost doar de 5 puncte.

    Cele 3 puncte date și de arbitrul Colțescu în sezonul regular nu mai contau. Arbitrul Negoiță a decis titlul, nu Colțescu. Evident, bomboana pe colivă a pus-o Reghe în Astra – Steaua 2-0, ratând șansa de a anula într-un singur meci influența cumulată a lui Colțescu și Negoiță.

    Cum și în acest sezon Dinamo va presta numai coregrafii și fitile din tribună și lojă, Negoiță va fi din nou arbitrul principal la titlu. Craiova știe!

    A două javră este Șumudică „curvă mică”, cum îl alinta Rednic stând capră . Uite ce ne spunea „subpodarul”, pe 14 decembrie 2015, „despre despre virusul arbitrajelor favorabile lui Dinamo„, club care avea să-i stea capră în 2016: „Mă tem ca meciul să nu fie decis de o greșeală de arbitraj. De ce mă tem? Echipa care joacă împotriva lui Dinamo are meci cu noi în următoarea etapă. Tot timpul noi luăm ce lasă Dinamo. Și, de fiecare dată, în săptămâna premergătoare meciului, fiecare echipă începe să plângă că a fost dezavantajată cu Dinamo. Pun o presiune mare pe arbitrul care vine la Astra.”, a declarat Șumudică pentru ProSport.

    Motherfuckerul pur sânge vișniu, urla atunci în presă că până și jucătorii săi îi împărtășesc temerea de manevrele „inocentului” Negoiță la arbitraj: „Le e frică de meciul ăsta cu Dinamo. I-am auzit vorbind în vestiar: „Ia uite ce face Dinamo în ultimele 3-4 etape! Câștigă numai cu ajutorul arbitrilor”. Le-am zis: „Băi, capul la joc”. Ce poți să le spui? Vorbeau la recuperarea de după antrenament că lui Pecanha i-a luat mingea din brațe, cu Voluntari au dat ăia gol valabil, 1-1, Essombe a dat gol din ofsaid cu Pandurii. Asta vorbeau. Le-am zis: „Băi, treziți-vă, că Astra e Astra! E greu cu noi”. Cea mai mare luptă a mea nu e să pregătesc meciul cu Dinamo, ci să-i scot pe ei din starea asta”.

    După ce Negoiță i-a stat capră cât să-i bage titlul în buzunar, de teamă să nu îl ia Steaua, Șumudică și-a vopsit cioara în potaie. Auziți ce latră acum înaripatul de Giulești după ce duminică, 2 octombrie 2016, Viitorul i-a arătat pe teren cât carton este în titlul lui de campion. Ajuns cu Astra cum nu a mai fost clubul lui Nicolae în ultimii ani, pe loc de retrogradare, și nu în luptă pentru titlu cu Steaua, Șumudel cântă în strunga de capre a lui Negoiță. „Anul acesta e o singură echipă care se duce glonț. Nu ați văzut ce s-a întâmplat cu Dinamo? E posibil așa ceva? E clar ce se întâmplă în acest moment în Liga 1.”, a scheunat cu subînțeles „bet-man”-ul.

    După meciul de duminică, în loc să-l preocupe salvarea de la umilința supremă a noțiunii de campion, a sărit din nou să dea o limbă de ajutor pianistului din Groapă, dar și juveților care suflau din Bănie în ceafa Stelei: „Eu nu cred că aceste greșeli din această etapă au fost voite. Sunt greșeli flagrante! Hențul ăla dat de Ghinguleac nu-l poți da niciodată! La 1-1 să dai un astfel de penalty? Acum nu mai facem Comitete Executive, nu ne mai autosesizăm?… Noi la Astra suntem mici”, a cugetat javra zburătoare.

    Mare adevăr grăiește Șumudel la final! Mic, mic, dar se orientează ca la pariuri. La câini nu le poate întoarce capra, nici potăile să mai stea o tură la Astra. Nu are rost, că s-au îndepărtat de titlu. În schimb la Craiova da. E noul lor vârf de lance și se limbușesc la greu pentru o conspirație în trei: „titlul nu trebuie să ajungă la Steaua”.

    Șumi-bet mai pune languros și prafuri de tandrețe pe limbă. Dacă îl dă pe Andone afară, sau Rotaru pe Mulțescu, hop și el la altă echipă cu lotul format, că are ușa deschisă cu șperaclul universal: pupincurismul. La Nicolae a înțărcat bălaia, punga goală, jucătorii storși și vedetele cu termenul de valabilitate în fotbal aproape expirat.

    Dacă rămâne la Astra, Șumudică se va alătura lui Negoiță ca „arbitru adițional” la titlu.

    Ultimul pe lista javrelor este un duo inedit. O javră cu pedigri dobândit de purisan (la 28-34 ani), Mulțescu, și alta făcută frate cu câinii să treacă puntea gloriei la titlu, Marcel Popescu. După A. Lache (Anghelache) al lui Negoiță cu care a rupt mâța în Groapă, iată că alt „Lache”, al lui Rotaru, l-a luat pe Mulțescu să o coacă de un titlu în Bănie. Bravo lor!

    .............
    Însă șeful spiritual al lui Mulțescu, acest Po.Lache de Craiova, fost samsar de jucători și autointitulat presedintele CSU Craiova, este de-a dreptul demențial. Duminică, Marcel Popescu și-a dat pe față toată arama coclită în cooperativă și manipulări. Mai mare tupeu de mani****re anti Steaua cu greu poate fi imaginat.

    Evident, Marcel Popescu și-a turnat din scenariu și lacrimile de crodil peste soarta lui Dinamo din partida cu Botoșani, pusă tot ca și cum Steaua ar fi regizat înfrângerea maidanezilor. Acest șarpe de dudău cu ochelari poate a privit clasamentul printr-un fund de sifon, altfel vedea că Dinamo era la egalitate de puncte cu Botoșani, nu cu Steaua! Moldovenii erau rivalii direcți ai câinilor pentru un loc în play off, nu Steaua.

    ...............

    În altă ordine de obiective anti Steaua, pentru că Becali e o nucă prea tare la tăvăleală, a fost ales drept țintă antrenorul. Astfel, Reghecampf a fost acuzat public în direct la Fotbal Club, digisport, de „presedintele” CSU Craiova că ar fi incercat să il bată în zona flash interviurilor, după meciul de duminică seara. Marcel Popescu a spus că Reghecampf l-a injurat și a încercat să il lovească cu capul. Poate că verbal Reghe i-ar fi dat vreun „cap” în gură, dar în realitate martorii oculari declară nici măcar nu s-a dat spre el.

    Îmediat a intervenit în emisiune reporterul digisport, Ionuț Petrișor, prezent în zona respectivă, și a dezmințit spusele „oficialului” oltean. „Nu l-aș numi conflict, pentru că eu am fost acolo pe toată durata live-urilor. Președintele Craiovei, Marcel Popescu, a venit în zona camerelor de live, a încercat să intre în direct. Ne-a întrebat dacă poate intra în direct. I-am spus să aștepte pentru că erau jucătorii înainte.

    A fost un dialog cu Laurențiu Reghecampf, dar nu un dialog dur. Reghecampf l-a văzut pe Marcel Popescu în zona flash-urilor și i-a spus că nu este locul lui acolo, că acolo vorbesc antrenorii și jucătorii și trebuie să meargă la zona mixtă.

    .............

    Probabil vrea să iasă în față cu scandaluri impotriva echipei noastre. Este singurul președinte din istoria Craiovei care ține cu Dinamo. Așa ceva nu am mai văzut până acum”, a spus Reghecampf in direct la Sport.ro.


    http://www.fcsteaua.ro/nesfanta-trei...ratia-javrelor
    Attached Images Attached Images
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    JOS LABELE DE PE ȘTIINȚA !



    Craiova lui Mititelu și o bună bucată de vreme și a noastră (până s-a dovedit cine este de fapt Știința), a fost ani de zile oaia de muls a “șefului” din Pipera “școlit” la stână din Pipera.

    Jucători precum Andrei Ionescu, Prepeliță, Mihai Costea și Florin Costea au ajuns la echipa cu patron de Pipera , prin metode mai mult decât dubioase, cu largul concurs al unui cunoscut personaj din Booveni …

    Din 2013 însă, “izvorul” a secat, iar gruparea patronată de latifundiar nu a mai avut acces la fotbaliștii de la Craiova! Din informații ce se pot regăsi în mai multe publicații cu apariție online, în ultimul timp a devenit mai mult sau mai puțin vizibilă o anumită “poftă” pentru jucatori ai Universității, „poftă” sporită și de nesațul unor personaje din Craiova.

    Cel mai evident și de notorietate exemplu este Mateiu, impresariat de soția antrenorului celei mai bune echipe din România 😉 , jucător aflat acum între ciocan și nicovală și trimis de conducerea clubului nostru la echipa a doua.

    Un alt exemplu este Sergiu Jurj, tânărul jucător care a ajuns în această vară la Verona , transfer mijlocit de același agent, care amenința că îl va bloca, deși la momentul semnării actelor, nu mai era oficial reprezentantul jucatorului!

    Să nu uităm și faptul că interdicția de a efectua transferuri a fost decisă ca urmare a implicarii unui celebru avocat craiovean, avocat al lui A.Mititelu și foarte bun prieten cu familia antrenorului celei mai bune echipe din România 😉 !

    Recent, ambii membri ai aceste familii au declanșat un război pe mai multe fronturi împotriva lui Marcel Popescu, președintele Univerității Craiova. Aparent inexplicabil, războiul s-a declanșat în urma observației acestuia cu privire la evidenta incompatibilitate între postura de a fi soția antrenorului celei mai bune echipe din România 😉 și aceea de impresar al mai multor jucători ce evoluează la contracandidatele la titlul de cea mai bună echipă din România 😉 !

    Pentru a nu exista dubii, precizăm că nu ne interesează afacerile personale nerezolvate între Marcel Popescu și familia antrenorului celei mai bune echipe din România 😉 dar trebuie să sesizăm că atât FRF cât și LPF tolerează această incompatibiltate care afectează competiția fotbalistică din Liga 1.

    Intr-un an în care Știința ar putea amenința titlul de cea mai bună echipă din România 😉 este mai mult decât evident că în spatele unui aparent conflict personal, stau de fapt interesele financiare ale unei familii si ale unui club, care în lipsa unor reglementări clare ale forurilor fotbalistice, pot duce la destabilizarea altor echipe printre care se regăsește și Universitatea Craiova.

    In susținerea celor de mai sus, vă sugerăm să căutați răspunsul la următoarele întrebări:

    Cine a “racolat” în ultimele luni cei mai buni jucători ale posibilelor contra-candidate (CFR, Astra, etc.) ? Bonus: Vi se pare că Rotariu de la Dinamo joacă, în ultimul timp, fotbal la același nivel cu cel care l-a consacrat ? Ghiciți cine îl impresariază?
    După “plecarea” lui Giovanni Becali la “brutărie”, ghiciți cine a preluat contractele de reprezentare a peste 100 de jucători din campionatul intern ? Ce spirit de competiție poate exista atunci când jucătorii de la aproape toate echipele împotriva cărora joci, au contracte cu șotia antrenorului celei mai bune echipe din România 😉 ?
    Cine și-a exprimat recent dorința de a ajunge în fruntea FRF ? Cum ar arăta un campionat în care președintele federației doarme în același pat cu antrenorul unei echipe campionat ?


    Situația nu este tolerabilă și este de natură să afecteze grav competiția fotbalistică din Liga 1.

    Chiar în haine de lux, maneaua nu poate fi prezentată drept muzică rock și nu are ce cauta în curtea noastră!

    Solictăm conducerii Clubului Universitatea Craiova să nu cedeze șantajului și să nu colaboreze cu astfel de personaje!

    Pe de altă parte, nu ni se pare corect ca în luptele personale ale lui Marcel Popescu să fie amestecat numee clubului !


    http://craiova-maxima.ro/blog/jos-labele-de-pe-stiinta/

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0

    interesant limbajul folosit de madame mop!
    fisierul audio este edificator!
    shemale?

  4. #4
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Shemale?
    Nu, e doar un travestit care nu-si da interesul pentru aspectul fizic.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    isi ascunde podoaba.

  6. #6
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Da, o tine ascunsa in curul lui Reghe.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    "În lupta directă pentru un loc în play off, sâmbată, câinii au pierdut cu 1-2 la Botos™ani, după ce Leo Grozavu i-a t›inut cu fundul în poartă până au făcut hemoroizi."

    Dario- vezi sa nu vina leoaica peste tine.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    paule,lasa-l pe olteanul ratacit,si studiaza fisierul audio de la prima mea postare.
    sa auzi si tu cum procedeaza mopul,adica cum santajeaza mopul clubul universitatea craiova.
    ce p...a mea!

    ps. este vorba de transferul lui jurj la hellas verona.
    transfer nemediatizat de presa jijista.
    doar mopul l-a pierdut de musteriu pe tanarul jurj.
    Last edited by lordliv; 5th October 2016 at 14:32.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    paule,lasa-l pe olteanul ratacit,si studiaza fisierul audio de la prima mea postare.
    sa auzi si tu cum procedeaza mopul,adica cum santajeaza mopul clubul universitatea craiova.
    ce p...a mea!
    L-am ascultat, Liviule. Pui prea mult suflet in craiolgutza. Nu as spune ca nu merita. Pentru ca tu stii ca tin la Olguta si la U Craiova. De fapt a fost si este singura echipa curata din fotbal. Poate au mai fost U Cluj si Poli Timisoara. Dar astea doua sunt acum istorie.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ai si tu dreptate.dar cand vorbesti la 2 noaptea, dupa meciul de duminica, cu veteranii suporteri ai universitatii craiova,te ia valul.
    inapoi la vechea iubire alb albastra!

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Repet: daca n-ar fi Olgutza, nici voi n-ati fi. Nu ma refer numai la fotbal. Ma refer la Craiova in general. Olgutza a pus la respect clanurile tiganesti care au invadat Craiova. Si - sa-ti mai spun ceva - tiganilor le e groaza de Olgutza- pentru ca stiu bine ca daca vor incerca ceva - vor fi morti cu ochii deschisi.
    Clar?

  12. #12
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Cam mult tupeu pe suporterii care sustin club puscariasilor.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    tu cu cine te certi si de ce nu esti banat?

    Salut Tylere.

  14. #14
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Cu suporterii echipei de suflet a arbitrilor. Dar nu ma certam, era o constatare.

    Salve.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Repet: daca n-ar fi Olgutza, nici voi n-ati fi. Nu ma refer numai la fotbal. Ma refer la Craiova in general. Olgutza a pus la respect clanurile tiganesti care au invadat Craiova. Si - sa-ti mai spun ceva - tiganilor le e groaza de Olgutza- pentru ca stiu bine ca daca vor incerca ceva - vor fi morti cu ochii deschisi.
    Clar?
    nu este clar!
    exagerezi atribuinde-i precupetei insusiri de zana.adica elucubrezi.
    o individa crescuta la scoala ziaristului bolsevic cantar si craiului ipotent peremist vadim.
    o simbioza perfecta intre cei doi.
    instinctul ( si partidul ) i-a spus ca mititelul este o mana moarta.si a fortat revenirea echipei. doar aici este meritul ei.
    incolo daca nu era ponta nu aveam stadion.de aceea si simpatia relativa pentru victor viorel.daca era unul ca boc,oltenia nu papa investitii de asemenea anvergura. ( polivalenta terminata,pavilionul expozitional,centrul vechi,aeroportul international etc etc)
    dar in niciun caz nu este meritul olgutzei ,care isi confirma statutul de profitoare.

  16. 5th October 2016, 20:19

  17. #16
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    treaba ta ce postezi aici Lordlivule,dar daca ai fi vazut ce-a zis de tine Paulica inainte de a sterge ai sta si te-ai minuna ca matza-n coada...

    eu am citit dar n-am mai apucat sa dau quote ca a sters rapid perversul,daca vrei iti fac un rezumat...nu ca vreau sa imbarlig lumea pe aici,dar...
    Last edited by cip tm; 5th October 2016 at 20:53.
    granita la Orsova!

  18. #17
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    cipule,paul scrie din inima.daca asa a simtit el atunci,asta a fost.
    nu ma pot supara pe el.nici nu se pune vorba.

    dar imi permit sa-i spun ca stiu mai multe despre ea,decat el.categoric!
    el judeca fatada ei.eu o stiu de cand era "ziarista" si de cand cersea articole.facute de altii.pe atunci nu auzise de pareto.

    dar aici vorbeam de javre.-nicio legatura cu olgutza.
    paule,te-a pus fecesebistul ala sa divaghezi?

  19. #18
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Vin alegerile deci orice discutie indiferent de thd tot acolo duce.

    Eu deja am primit ordine de la partid de nu mai reusesc sa ma descurc ... creste traficul
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #19
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    pariziene,nu mai divaga si tu!
    recunoaste ca-ti tremura codita de cat veti lua in meciul cu noi.
    3,4...

    vorba mopului.ma doare in p..a de... alegeri

  21. #20
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Care "voi"?
    Stai asa ... parca v-am batut si pe voi tur retur prin '93
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  22. #21
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    "noi" suntem din 48.ca si voi.
    nu conteaza cine era la timona.inclusiv miti.tot universitatea craiova era.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •