Page 14 of 30 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 274 to 294 of 611

Thread: La Liga 2016/2017

  1. #274
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0


    Iti doresc si eu un Andone de pana acum 5 etape in 2017!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #275
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    ) Hai JD ca am toate motivele sa va antipatizez. Mai ales dupa 2011.
    Muzzwrinka

  3. #276
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    O sa ma antipatizezi si mai tare dupa asta dar.... ce s-a intamplat atunci, ca nu mai tin minte?










    ...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #277
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Prandelli este un antrenor foarte bun. Valencia, din pacate, are probleme financiare mari, se pare. Aici e buba, nu la italian.
    In ce sens financiare? La ei problema e ca au cumparat foarte mult pe sume exorbitante si ca daca nu vand in vara o sa primeasca amenda de la FFP. Ca deh, asa e in fotbal. Unii au scapat. Ei se pare ca nu scapa. D'asta si-au si vandut toti jucatorii si n-au adus inlocuiri pe sume mari. Ca sa scape de amenda aia de rahat.
    Cancelo e un jucator cu un potential urias, dar l-a cum a jucat sezonu' asta(din ce am vazut eu), nu e mare pierdere. Bine, e o pierdere mult mai mare decat Gaya, care a jucat mai mult pentru adversari decat pentru echipa. Sau decat Parejo care inainte de meciuri se lasa filmat mort de beat prin cluburi...

  5. #278
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    0-3 min 18 Violencia in genunchi. Hai cu 10
    Muzzwrinka

  6. #279
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Dezastru Cancelo e praf pe faza de aparare dar are potential mare si e tanar. Insa e mult 30mil cat vrem noi sa dam pe el. Da pana mea cand dai 30 si pe Paco... s-a dus de tot piata asta

  7. #280
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Nu face banii. Pretul e practic dictat de suma data de Valencia Benficai. Chiar suma in sine iti spune din start ca transferul e teapa. Au dat 15m si incearca sa-l dea cu minimul posibil pe care l-ar putea vinde bine, adica dublul sumei. Pentru un tanar de 22 de ani pe care il dai Barcelonei....dar na, a fost el Aleix Vidal 15m.
    Muzzwrinka

  8. #281
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Ce vrei bai, e un succes, era normal sa ne doara undeva de cupa, doar n-om castiga-o noi!
    Ne concentram doar pe primera, unde trebuie sa anihilam spiritele garcia, sau spiritele rele si sa razbim invingatori in fata lu Depor, ca de obicei!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #282
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Get yourself a girl who shows her love for you the way Mateu Lahoz shows his love for Real Madrid.

  10. #283
    sport legend queque's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    636
    Reputatie
    1
    Cred ca Lahoz a fost foarte depasit de tot ce a fost in teren.La inceput a gresit in favoarea Madridului,dar a recuperat dupa aia
    Ce-i drept,nu-i tot una sa gresesti la 0-0 si sa compensezi la 3-0,dar,oricum,a reusit sa enerveze pe toata lumea.
    Lasand la o parte simpatii/antipatii,Madridul are o banca de rezerve redutabila si are mult de cand nu a pierdut o partida.Se pare ca Zidane a reusit sa se impuna.

  11. #284
    sport legend queque's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    636
    Reputatie
    1
    Meci de senzatie luni seara.Osasuna-Valencia,ambele fara antrenori,vom vedea un duel intre administratorul-delegat vs directorul sportiv
    Ma astept la surprize in Cornella si Anoeta.

  12. #285
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Pe Real nu ii mai bate nimeni. Ce bine joaca, incredibil. Fara Bale de nu stiu cand.

  13. #286
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    antrenament cu public pentru Real sub soarele Madridului scor 5-0 cu Malaga , frumos golul 3 centrare perfecta a lui Marcelo si cap Cristiano
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  14. #287
    Blanco Razor's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    2 infrangeri in 55 de partide pentru Zidane pe banca Realului intr-un an...3 trofee...not bad.
    real passion
    real madrid

    ronaldinho - federer - vettel - rossi

  15. #288
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    Da, Zidane face o treaba excelenta pana acum. Tot aseara, Sevilla a zdrobit Sociedad in deplasare.

    Azi avem Villarreal cu Barca.

  16. #289
    sport legend queque's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    636
    Reputatie
    1
    Lega joaca peste jumatate de ora un meci foarte important.Trecand peste lantul interminabil de accidentari (am ajuns sa avem doar 14 jucatori disponibili in meciul de cupa cu Valencia!),astazi va debuta in poarta Champagne.Pentru o echipa care isi bazeaza tactica in forta defensivei,al cincilea portar in 17 etape define perfect ghinionul pe care l-am avut pana acum.
    Am amintiri foarte placute din Benito Villamarin,acum doi ani le-am dat 'un baƱo',am castigat cu 3-1 si toata lumea a spus ca nu-si aminteste cand a fost Betis calcata in picioare in asa hal.
    Din pacate,azi am senzatii foarte proaste in legatura cu acest meci.
    ...
    Depor cred ca iesit definitiv din calculele retrogradarii,echipa joaca foarte bine,ar fitrebuit sa fie in prima jumatate.Intr-un clasament al ghinionului,doar noi ii putem discuta suprematia

  17. #290
    sport legend queque's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    636
    Reputatie
    1
    A fost penalty,dar ar trebui scos din regulament tipul asta de penalty.Era un dribling in lateral,fara pericol evident,nici atacantul nu pretinde nimic...

  18. #291
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,127
    Reputatie
    1
    Si ce ar trebui sa se dea la un astfel de fault in careu?

  19. #292
    sport legend queque's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    636
    Reputatie
    1
    Fault.Nu penalty.E o tampenie,la fel cum era aia cu penalty si eliminare.Parerea mea...

  20. #293
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    sociedad - sevilla 0-4 whaaaaaaat ?!
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #294
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Am dat si eu drumul la un meci din La liga dupa multa vreme, si vad doua penalty-uri clare nedate in 5 minute Mai zici de arbitrii din Anglia...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •