View Poll Results: Credeti ca se retrag asa de multi din cauza prafurilor?

Voters
3. You may not vote on this poll
  • Da

    1 33.33%
  • Nu

    1 33.33%
  • Nu stiu

    1 33.33%
Results 1 to 3 of 3

Thread: Credeti ca se retrag asa de multi din cauza prafurilor?

  1. #1
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0

    Credeti ca se retrag asa de multi din cauza prafurilor?

    Credeti ca se retrag asa de multi din cauza prafurilor? Mie imi pute rau de tot asta ca din cauza lu' zika, mai da-l in *****, ca Pistorius a alergat cu amandoua picioarele amputate si a castigat, iar astia se caca pe ei tocmai acum la olimpiada ca nu mai vor! Olimpiada ar trebui sa fie telul suprem in viata sportiva, ceva pe care sa nu-l ratezi, fara de care esti incomplet! Da, stiu, ca o sa spuneti ca in tenis nu e asa, ca olimpiada nu prea conteaza pt. tenismeni ca nu se dau puncte in clasament si nici premii mari, dar totusi...prea bate la ochi!
    Parerea mea e ca au vazut toti ca au intrat aia de la antidoping in ei, cazul Sharapova si altele cu meldonium, si se stiau cu musca pe caciula ca au luat rahaturi mult mai tari care sigur se descopereau si le-ar fi terminat cariera, asa ca au zis hop o luna si ceva cat tine olimpiada, taman bine cat iese drogul din corp...Vorba ceea: pauzele lungi si dese, cheia marilor succese!
    Da pe goarna si iesi pe plus folosind codul Z2G79TTW

  2. #2
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    posibil..astfel alibiul cu Zika intra ca o manusa
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  3. #3
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Federer se dopeaza...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •