Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 44

Thread: ATP 1000: Toronto

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Roddicted View Post
    am pierdut o gramada de bani in ultimele 3 zile.Bine ca s-a retras thiem si mi-a dat cota 1...
    Si eu?
    Posteaza si tu biletele acolo sa le vad, sa pot sa ma mai consoles si eu cu raul altora, nu doar sa ma supar de al meu! Schadenfreude!
    Quote Originally Posted by Roddicted View Post
    Si doar voiam sa pun single la live ieri inainte de inceperea meciurilor pe ram, pe stepanek.Dar nu am pus, pentru ca sunt idiot si gandesc de 100 de ori un bilet in loc sa merg pe feeling
    Eu tocmai pt c-am mers pe feeling am pierdut ieri, daca gandeam putin mai bine nu puneam pe rahatu ala de Zverev.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    vreo 2 bilete de ieri si alaltaieri:

    Zverev, A 1.238
    Monfils, G 1.25
    Berdych, T 1.222

    Miză: 50,00 RON
    Pierdut: 0,00 RON

    Youzhny, M 1.727
    Kuznetsov, A 1.425

    Miză: 50,00 RON
    Pierdut: 0,00 RON

    astea sunt alea cu 50 pusi, mai am 2 cu 15 respectiv 25 de lei, dar cu mai multe meciuri, pierdute tot pe zverev si johnson unul, respectiv edmund al 2-lea.Ce e asta?

  3. #24
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    avem thread de pariuri...

  4. #25
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    ma uit la Dimitrov-Shapovalov.


    am vazut cand a jucat cu Nick si
    Una va zic: Shapovalov e absolut superb,megtatalent,e clar,asta cu Zverev si Thiem is de perspectiuva,joaca exceptional,e material mare de tot rusul,de castigator de GS.Are un potential U-RI-AS..Deci sunt absolut fan.Powertennis ftw! De azi sunt fan declarat si voi posta informatii despre el.Sunt absolut uimit...
    Last edited by Julio_Zane; 28th July 2016 at 04:09.

  5. #26
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Imi place Shapovalov. Are lovituri bune si ma surprinde cu cata lejeritate loveste cu reverul.

  6. #27
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Mda, foarte lejer, i-a dat-o Dimitrov in 2 seturi scurte, Gligorutz care n-a mai batut pe cineva fara sa piarda set, de anu trecut cred!

    Karagyos!



    LE: Mergea/Tecau bagel lu Isner pe hard la dublu..... futu-ti coparlanu *******, cu Linstedt si cu Rojer cu tot!
    Fratii Bryan erau mici copii daca astia 2 nu se desparteau niciodata!


    Pentru olimpiada cel mai frica-mi e de cehi nu de americani.
    Cehii sunt niste superjucatori si de simplu, ceea ce-i face exceptionali si la dublu si asta si datorita experientei excelente si aici.
    Last edited by Johnny D; 28th July 2016 at 08:43.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #28
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ioane, ai vazut cu cine a pierdut Mannarino? Fmm de sport de *****, parca joc la pacanele!

  8. #29
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Io pe Bnannalrino nu joc nici de joaca cu Rod Laver, azi! La fel si Paire, niste tampiti.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #30
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Victorie pentru Mertec in 2 seturi in fata Bryanilor. Banuiesc ca rezultatele bune ii vor face sa se gandeasca sa joace impreuna la anul (daca nu cumva s-au hotarat deja).

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Si sa-l lase pe Roger!?
    Pericolul nr. 1 nu sunt Bryanii, ti-am mai zis si Stepanek/Berdych, aia 2 ar fi lejer nr. 1 in lume daca ar vrea, mai ceva decat e Djokovic azi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #32
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Victorie pentru Mertec in 2 seturi in fata Bryanilor. Banuiesc ca rezultatele bune ii vor face sa se gandeasca sa joace impreuna la anul (daca nu cumva s-au hotarat deja).
    Probabil se va intampla intr-un final.Amandoi au un an slab pana acum si Mergea parca a declarat deja ca relatia cu Bopanna ii pe duca.
    Tecau cati ani are cu Rojer 3 parca si cu suedezul tot asa a stat 3-4 ani.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  12. #33
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Asa ma gandesc si eu.

  13. #34
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    Inontestabil,Mergea cu Tecau formeaza un cuplu extraordinar de valoros.Problema e dialogul intre ei,daca se inteleg,daca pot fi ceva de lunga durata.Au jucat cativa ani impreuna,s-au certat,acum s-au impacat.Daca vor sa fie un MatchUp foarte bun,trebuie clar intelegere,altfel n-ai cum.Eu zic ca merita clar o sansa,ar fi ceva senzational sa-i vezi ridicand impreuna un trofeu foarte mare.E visul oricarui fan de tenis sa-i vezi pe astia doi cum domina tenisul masculin.Inclusiv eu,Cneazul si altii am asteptat multi ani sa vedem in sfarsit aceasta revenire.Sper ca au maturitatea necesara.

  14. #35
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    La anul fac amandoi 32 de ani daca nici acum nu au maturitatea necesara .
    Cand s-au despartit erau abia trecuti de 20 de ani.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  15. #36
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Cred ca cearta dintre ei e deja un moment din trecut. In ultima perioada s-au antrenat de multe ori impreuna si am tot vazut poze cu ei impreuna, pe teren sau in afara lui. Nu cred ca mai e de actualitate. Au trecut peste.

  16. #37
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    Asta sper si eu.

  17. #38
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    And yet again, cum sa-l lasi pe mititelul "puppy eyes" Roger!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #39
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Incredibil ce tenis joaca Monfils. Pacat ca da de Nole in semifinala, sa vedem daca ia un set.

  19. #40
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    And yet again, cum sa-l lasi pe mititelul "puppy eyes" Roger!?
    Cu tot respectul pentru Rojer,e meserias,e valoros,dar nu e de valoarea lui Mergea.

  20. #41
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Nu e vb. de valoare, daca era vb. de valoare trebuia cineva sa-i ia-n **** demult pe cei 2 ca n-au ramas impreuna!
    Asta nu vrei tu sa pricepi! Astia de ramaneau impreuna aveau cel putin 8 GS-uri la ora asta, eu zic ca intre 8 si 15, si erau nr. 1 ALL TIME deoarece Bryanii nu mai pupau vreo jumate din cate au la ora asta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #42
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Ce tenis joaca astia frate!!! Superb meciul. Wawrinka face dubla la minge de set si pierde setul pana la urma.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •