Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 33 of 33

Thread: Naturalizarea, DA??? sau BA???

  1. #22
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    nu destul, cocalarismul se vede in alegerea numelui tau

  2. #23
    sport legend atdi's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    779
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    evreu rus sau sarb oricum eminovici asta era un bulangiu...toata ziua o ardea sub un copac si in plus a dat de furca elevilor cu scrierilor sale. sa I-o dam la ue
    Sa fim seriosi, Eminovici e chiar lejer comparativ cu Bacovia sau Nichita.
    Istvan Kovacs: Nu văd niciun fel de ură interetnică. Văd doar ură față de sport în România. Am simțit că m-am întors în timp când am văzut bazinul Floreasca.

  3. #24
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Naturalizare doar, dar DOAR daca a mancat si el cel putin inainte de a depune juramantul, salam cu soia.
    Rar intru sa citesc ce zic aia pe la comentarii pe gsp sau prosport dar cand a fost numit Daum am zis sa vad si eu ce bombane lumea, pff... Daca la un antrenor strain unii au opiniile alea da pai la un jucator strain. E novie sa gafeze de doua trei ori in cariera lui probabil scurta la echipa nationala ca l-au mancat cu tot cu fulgi.

    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    nu destul, cocalarismul se vede in alegerea numelui tau
    Bai blondule , tare imi e ca florian a pus poza aia cu McD pentru cei care se incurca la examene de Eminescu, nu pentru tine. Sau poate va trageti de sireturi si nu-i treaba mea

  4. #25
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    boatengii sunt frati vitregi, ma-sa lu jerome e din germania.
    si kevin prince tot la berlin e nascut si are mama nemtoaica. mama lui e ruda cu helmut rahn. kevin prince chiar a jucat pentru nationalele de juniori ale germaniei. la un moment dat s-a suparat si a decis sa joace pentru gana:
    http://www.11freunde.de/artikel/waru...schland-spielt
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  5. #26
    sport legend solaris's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    494
    Reputatie
    1
    Avem tineri care nu au fost si nu sunt promovati pe bune! Croatia are vreun jucator naturalizat? Ce po****tie are statul asta? Tine foarte mult de alte aspecte, nu de cele trambitate de mafia din fotbalul romanesc. Becali e patron de fotbal? Niciodata! E un samsar ordinar! Are echipe de tineri si nu stiu eu? Singurul tanar din cate stiu e Argaseala!


  6. #27
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    L-au avut pe Eduardo. Asa nici Polonia nu are si nu s-au facut de cacao. Au avut totusi si ei unul, imi scapa numele lui acum... Olisadebe parca.

    Mai repede as incerca sa identific jucatorii tineri care joaca prin Spania sau Italia sau pe unde s-au mai dus romanii nostri in numar mare. S-ar putea ca din 10 15 20 de jucatori gasiti sa fie unul mai rasarit.

  7. #28
    sport legend solaris's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    494
    Reputatie
    1
    @FREEk01 - Romani din tara sau plecati cu familia sau chiar nascuti prin alte parti! Nu conteaza, eu as promova romani!

  8. #29
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    ia vezi ma croatia. rakitic s-a nascut si a jucat u17 in elvetia.
    retired.

  9. #30
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post
    Polonia Au avut totusi si ei unul, numele lui ... Olisadebe
    idolul dinamovistilor

  10. #31
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post
    Naturalizare doar, dar DOAR daca a mancat si el cel putin inainte de a depune juramantul, salam cu soia.
    Uite de-aia n-o sa fie viitorul Ibra in nationala Romaniei.

  11. #32
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post
    Naturalizare doar, dar DOAR daca a mancat si el cel putin inainte de a depune juramantul, salam cu soia.
    Rar intru sa citesc ce zic aia pe la comentarii pe gsp sau prosport dar cand a fost numit Daum am zis sa vad si eu ce bombane lumea, pff... Daca la un antrenor strain unii au opiniile alea da pai la un jucator strain. E novie sa gafeze de doua trei ori in cariera lui probabil scurta la echipa nationala ca l-au mancat cu tot cu fulgi.


    Bai blondule , tare imi e ca florian a pus poza aia cu McD pentru cei care se incurca la examene de Eminescu, nu pentru tine. Sau poate va trageti de sireturi si nu-i treaba mea
    multumesc anticipat
    Rapid NU MOARE!!!

  12. #33
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    nu destul, cocalarismul se vede in alegerea numelui tau
    if you say so...
    Rapid NU MOARE!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •