Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 361

Thread: Rapid a gresit instanta pentru contestarea falimentului

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    ce mizerie, ce *****!!!



    Cer imperativ Timisoarei sa nu participe la aceasta mizerie.

  2. #44
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ma pish pe clona Timisoarei, sa moara-n cancer toti care participa la realizarea si sustinerea astor clone, indiferent in ce orase,a caror echipe!


    S-a amanat decizia pana pe 20 binenteles, la fel si Gino a amanat soarta Rapidului si-a clonei Timisoarei pana pe 21.
    De data asta nu s-a judecat ca Brihacu pulii nu doar ca n-a fost imputernicit printr-o prostie a clubului dar nici macar nu s-a prezentat guniu la sala de judecata asadar chiar daca ar fi fost imputernicit legal asa cum ar fi trebuit, ar fi fost degeba!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #45
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    hai rapidu`
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #46
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ma pish pe clona Timisoarei, sa moara-n cancer toti care participa la realizarea si sustinerea astor clone, indiferent in ce orase,a caror echipe!
    Ionica,iar te vad usor surescitat
    eu stiam ca viata la sat relaxeaza,chiar ma gandeam sa ma mut si eu la tara peste cativa ani...
    nu faci decat sa-mi spulberi visele cand te tot vad cu vena aia mereu umflata acolo la gat
    granita la Orsova!

  5. #47
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ma pish pe clona Timisoarei, sa moara-n cancer toti care participa la realizarea si sustinerea astor clone, indiferent in ce orase,a caror echipe!

    exprimare clasica de tigan rapidist(scuze pleonasmu )

  6. #48
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    am vazut ca ramane Poli in liga 1. a fuzionat cu rapiduletele sau cum s-a intamplat minunea?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #49
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    Ionica,iar te vad usor surescitat
    eu stiam ca viata la sat relaxeaza,chiar ma gandeam sa ma mut si eu la tara peste cativa ani...
    nu faci decat sa-mi spulberi visele cand te tot vad cu vena aia mereu umflata acolo la gat
    Asta nu dovedeste decat ca te aflii in eroare grava.
    Aici nu e sat. Ai invatat la geografie de clasa a 4-a, dar era prea mult sa tii minte si pe azi.

    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    exprimare clasica de tigan rapidist(scuze pleonasmu )
    Nu, tiganii sunt cei care decid sa sustina si sa construiasca astfel de abnormalitati spurcate. Daca esti om normal sustinator al fotbalului traditional si nu de moment, iti da o senzatie normala de-a urina cand vezi fetele celor implicati in clonare repetata.
    De fapt nu sunt tigani, tiganii n-au nici 4 clase, aia sunt niste exponate biologice cu comportamente de tigani, dar mai multe clase.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #50
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    stii ce e amuzant? ca in scurt timp, singura sansa ca rapiduletele sa isi continue existenta, o sa fie clonarea
    asa ca ai grija ce spui acum ca sa nu se intoarca impotriva ta atunci
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #51
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Nu exista clonare Hingherule deoarce noi nu suntem niste pisholcoshi de timisoreni sau craioveni care ne kkm pe noi daca n-avem fotbal la nivelul primei divizii. Noi am fost si 40 de mii de suporteri in B, doar sa avem stadion pe care sa mergem si echipa pe care s-o sustinem, vom merge si in Liga a 4-a si vom sustine Rapidul adevarat. Pentru noi conteaza si inima dar si ambalajul, adica si culorile, sigla si palmaresul, dar si numele echipei. Numele si sigla nu sunt esentiale, poate nici chiar culorile, ce da cu-adevarat identitatea unui club e traditia, o clona nu are traditia, asta nu intelegi tu, daca se va face un alt Rapid ca denumire poate si culori si sigla diferite, el va mosteni palmaresul si asta-l va face aproape identic cu cel original, detasandu-se de el doar ambalajul. Dar nici acel Rapid nu ne va place, vrem un Rapid care sa aiba atat miezul cat si ambalajul original, si pe acela-l vom sustine, nu ne trebuiesc sugeri de **** de clone ca lu Cip, Timache si Leul cu clonele lor imputite care n-au nici un fel de palmares, n-au decat sa stea sa suga **** celor care le-au facut in continuare, le doresc suctie indelungata!

    Mititelu in momentu asta legal detine FRF care nici nu face cat a cerut el, detine atat interesele cluburilor de traditie, cat si clonelor spurcate.
    Daca nu s-ar fi permis existenta clonelor spurcate la nivel de prima divizie din start, nu s-ar fi ajuns aici, Craiova adevarata ar fi ramas.
    Acum ca are FRF-ul, sunt doar curios ce va face cu el... de-ai stinge lumina nu cred ca se va incumeta, ca n-are sens!
    Eu cred ca va incepe prin a curata fotbalul de clona aia imputita de la Craiova din cauza careia i s-a intamplat ce i s-a intamplat lui, in federatie urnindu-se niste interese majore pentru clona spurcata si impotriva adevaratei Universitati, si pe urma sa scape si de restu prin efectul bulgarelui de zapada.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #52
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    eu tot cred ca "Stavrid Bucuresti" e un nume frumos

    "nu-i echipa ca Stavridu`,
    nici echipa ca rapidu`" ce frumos suna....
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #53
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    Free Rapiduletu! Jos Firea!

  12. #54
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    N-ar fi un nume rau alaturi de "Flamanzii Bucuresti" sau "Cu mingea direct pe oase", important e palmaresul. Daca n-are palmaresul, ala nu e Rapid, indiferent de denumire, culori sau sigla, alea-s doar farduri, sunt relevante doar in masura in care ai palmaresul. De aia FC Steaua Bucuresti, chiar daca are denumirea si culorile originale, in absenta siglei, dar nu are palmaresul decat din 2006 incoace, e o clona si nu e Steaua originala. Daca s-ar numi FC Oaia Bucuresti si n-ar avea nici culori, nici sigla si nici denumire evident, dar ar avea palmaresul, aia ar fi Steaua adevarata, aceea care a castigat Cupa Campionilor, chiar daca n-ar arata pe teren ca Steaua. Deci si Steaua in momentu asta e o clona cu o traditie de 10 ani, Steaua adevarata nu e la Becali doar niste farduri care o picteaza a arata ca si cea adevarata.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #55
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    uite la el, sta cu lumanarea in mana la capataiul rapiduletelui dar tot sta cu penele din coada in sus
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #56
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Pana una alta vorbeste frumos moderatorule din Zalau.

  15. #57
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    doar mie mi se pare ca ruralul johnny, vrea sa cucereasca inima rapedistilor prin postarile sale de pe acest topic ? tinand cont cat si-au batut libilula de el, eu zic ca are mult de treaba. totusi, noi suntem alaturi de johnny! hai , johnny, haide !

  16. #58
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Gioni, inima de corb!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #59
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Noi am fost si 40 de mii de suporteri in B, doar sa ...
    Unde ai fost tu, Johnny ?

  18. #60
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Nu bucurandu-ma de rezultatele clonei Rapidului, asta sigur.

    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Pana una alta vorbeste frumos moderatorule din Zalau.
    Ca si asta

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    am consultat literatura de specialitate despre semnele astea iar concluzia este una ingrijoratoare

    Cioara mai este cunoscuta si ca pasare care prevesteste schimbarile meteorologice, anuntand, in special, vremea rea, ploaia si viscolul:

    „Cand umbla cioarile caraind, se va strica vremea“;

    „Cand ciorile se strang multe la un loc si nu-si afla stare sau alinare, zburand de colo-n coace, prevestesc apropierea unui viscol mare si ger, iar vara ploaie, vanturi si furtuni mari“;


    si in august voiam sa plec la mare
    Daca nu esti instare sa-ti tii un thread sub control din start, macar nu deschide gura.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #61
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Pana una alta vorbeste frumos moderatorule din Zalau.
    da-i pace,Leo...a prins si el o zi mai proasta,atata tot...
    o fi calcat pe grebla cand se ducea sa rananeasca la porci...
    granita la Orsova!

  20. #62
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Raneasca bai, nici macar cand iti vorbea bunicu n-ai fost atent!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #63
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    cand ai dreptate,apai ai...
    granita la Orsova!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •