Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 111 of 111

Thread: Tururi Preliminare CL 2016/2017

  1. #106
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Da. La nivel cu cska si zenit . tot patrula le dadeau si aia. Din ajax nu a ramas mare lucru. El ghazi si inca 1 pusti care imi scapa. Portaru il vrea barca pt ca e o varianta buna de rezerva pt ter stegen si il scot ieftin.

    Azi la bmb-ybb dahoud a fost rezerva. Cel mai bun jucator a lu gladbach. Si Ybb a jucat in 5 fundasi
    Last edited by reivan; 25th August 2016 at 00:54.

  2. #107
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Mama nadale parca tu erai cu dahoud. Asta de la un timp tipa pe teren "sunt gundogan". Cu banii pe rode, kuba si lietner il luam si ne bateam rau la titlu.

  3. #108
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Asa ziceam si io...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #109
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    E praștie porcarul Hart, io ase am vazut la iuroipean. Cre ca toate golurile treia parate de o valoare ca el, mai ales alea cu Islanda, cu Rassia si cel de la 120 km, de la Bulă. I-a fost nu stiu cum sa-i spuna: coae, esti slab. Varziola, un lord. I-a zis: mosule, nu ai joc de ficior. Ma-ntelegi, incompatibilite, fraternite.
    Last edited by Capitanu.Burcea; 25th August 2016 at 07:30.

  5. #110
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Si pentru asta s-a renuntat la Pantilimon... n-ar fi putut el Guardiola veni mai repede!?
    Si ne-ar fi ajutat si pe noi la Oiro, vorba ta, n-ar mai fi fost prostul ala care nu stie sa iasa la o minge desi are aproape 2 metrii!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #111
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Hart e un portar bun, dar umflat. Pt ca e englez... pt ca asa sunt tratati jucatorii englezi care stralucesc cat de cat in PL. Sunt ridicati pe un piedestal, de parca ar fi Neuer sau Buffon.

    Quote Originally Posted by reivan View Post
    Da. La nivel cu cska si zenit . tot patrula le dadeau si aia. Din ajax nu a ramas mare lucru. El ghazi si inca 1 pusti care imi scapa. Portaru il vrea barca pt ca e o varianta buna de rezerva pt ter stegen si il scot ieftin.

    Azi la bmb-ybb dahoud a fost rezerva. Cel mai bun jucator a lu gladbach. Si Ybb a jucat in 5 fundasi
    My bad, credeam ca zici la nivel cu Ajax. Greu sa scrii si sa te uiti la rezumat in acelasi timp
    Eu nu neg ca Ajax acum are o echipa mai slabutza, dar rezultatul asta ramane un soc. Echipa care era sa castige campionatul in Olanda e umilita de un fel de Urziceni rusesc ? Pai Ajax se vrea la acelasi nivel cu alde Fiorentina, Sevilla, Benfica samd. Nu cred ca se viseaza Barca sau Real, ca sunt si ei realisti, dar macar la o echipa de nivelul 2 tot aspira. Pe cand pt Rostov e o performanta ca au terminat peste Zenit.
    Iar Rostov chiar nu e o forta. Pai daca Ajax a pierdut la scorul asta cu rusii, ce faceau daca intalneau pe City de exemplu ? Se descurcau mai prost si decat Steaua

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •