Results 1 to 3 of 3

Thread: The end?

  1. #1
    sport legend sak's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,299
    Reputatie
    1

    The end?

    În presa de azi se spune că jucătorii importanți au liber să plece pt. că CFR Cluj nu le mai suportă salariile mari!
    Hai pa și noi!
    Măcar înainte de-a muri noi am luat câteva trofee, am văzut cum e prin UCL, nu ne-am făcut de râs pe-acolo.
    Asta este. Se pare că mergem încet-încet (2 ani) spre liga a III-a unde ne așteaptă ceilalți din Cluj care s-au grabit să ne încălzească locul.
    Asta în condițiile în care n-o să fim declarați falimentari. Că atunci liga a IV-a scrie pe noi.
    elidamag.ro

  2. #2
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sak View Post
    În presa de azi se spune că jucătorii importanți au liber să plece pt. că CFR Cluj nu le mai suportă salariile mari!
    Hai pa și noi!
    Măcar înainte de-a muri noi am luat câteva trofee, am văzut cum e prin UCL, nu ne-am făcut de râs pe-acolo.
    Asta este. Se pare că mergem încet-încet (2 ani) spre liga a III-a unde ne așteaptă ceilalți din Cluj care s-au grabit să ne încălzească locul.
    Asta în condițiile în care n-o să fim declarați falimentari. Că atunci liga a IV-a scrie pe noi.
    Drum bun... Nimeni n-o sa va simta lipsa, poate fcsb ca mereu ati stat capra cu ei.....

  3. #3
    sport legend sak's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,299
    Reputatie
    1
    Iegzact! Noi capră la fcsb...
    Până una-alta bucură-te pt. echipa ta, care a fost una mega comunistă.
    Că veni vorba de uitat, eu am și uitat că ați existat vreodată. Mă uit la lista cu echipele câștigătoare de trofee și nu vă găsesc. Pinguini degrabă halitori de bani fără performanțe, atât sunteți.
    elidamag.ro

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •