Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 112 of 112

Thread: Copa America 2016

  1. #106
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Higuain ar trebui sa se retraga din bun simt, dupa ce a "furat" 3 trofee pentru Argentina, cu ratarile sale: WC 2014, Copa America anul trecut si anul acesta. Chiar nu-mi pot explica de ce Tata nu il foloseste pe Dybala in locul sau
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  2. #107
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Dybala joaca la JO

  3. #108
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Srdjan View Post
    O ratat Messi acel penalty aseara, insa a fost in acelasi timp cel mai bun om de pe teren. De fiecare data cand mingea era la el, Argentina avea o sansa de a inscrie, pacat ca Higuain sau Kun n-au stiut cum sa o bage in plasa. Imi pare sincer rau ca nu a reusit sa castige ceva cu nationala, insa in acelasi timp ma bucur ca s-a retras, deoarece se poate concentra acum doar pe echipa de club. N-as fi surprins deloc daca am vedea cel mai bun Messi de pana acum, sub comanda lui Lucho in continuare si fara strresul scenei internationale
    This

  4. #109
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Dybala joaca la JO
    A zis ca nu-l lasa Juve

  5. #110
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,824
    Reputatie
    0
    crunta realitate

    + finala world cup
    Attached Images Attached Images
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  6. #111
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Pai are o Copa America in palmares, nu? Ce-i mai trebuie!? E stupid sa te retragi cu 2 ani inainte de CM unde ai putea sa ajungi in culmea formei fotbalistice la 31 de ani, ala e ce-ti lipseste tie cu-adevarat! Il va ruga toata tara sa revina si eu cred ca va juca la CM.


    ...doar ca daca va avea antrenor destept, nu-l va lasa sa execute penalty-uri decat daca echipa sa conduce!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #112
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,175
    Reputatie
    0
    sau poate si-a dat seama ca la CM nu vor mai face finala si atunci nu prea are sens...o fi simtit potentialul echipei...sa nu uitam ca Argentina la CM 2002 s-a facut de ras plecand acasa in faza grupelor , apoi la CM 2006 sferturi , 2010 sferturi si 2014 finala asadar dupa 3 editii cat de cat mai bune e posibil sa urmeze o noua editie mai slaba mai ales ca Higuain , Aguerro , di Maria vor avea o varsta...sa vedem poate va reveni .
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •