Page 6 of 19 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 106 to 126 of 396

Thread: Daca nu acum, atunci cine?

  1. #106
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Eu cred ca meciul cu Kerber ar fi cel mai dificil daca se ajunge acolo.
    Posibil insa o data ajunsa in finala, Muguruza e cea mai periculoasa c-are acel joc de bastarca la care n-ai ce-i face cand e in forma maxima!

    O ora am interziat si deja i-a scazut cota lu Kerber la 1.30! PLM, pe diseara o sa fie 1.25!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #107
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    E penibila cota si riscul e mare. Suarez Navarro o sa ii impinga limitele fizice la maxim nemtoaicei. Si eu totusi cred ca e om
    Muzzwrinka

  3. #108
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    1.55 machidoanca si 1.35 Kerber, la Casa. Mi se pare ca nu prea au valoare cotele, nu joaca totusi cu Irina Dragomir si Catalina Cristea. Doar pt cearceaful lui Johnny ar mere, nu pt jucatori seriosi cum avem aici Kerber cam la limita resurselor, cota buna sa o suga, dar nu stiu daca vrea chiar acum. Poate ca ar mere macar un set navareza @1.83.

    Si Johnson a jucat la greu in ultima vreme, poate ar mere ceva 3 seturi aici? Primul gand a fo 2-0 pt bulgar, apoi am citit ca Johnson e pariul zilei Cre'ca ca Bastârcovici il va demola pe Thiem, 2 sets to love. My 2 cents
    Last edited by Capitanu.Burcea; 19th August 2016 at 15:40.

  4. #109
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ce facem, ma, nene, mai incercam un gg la Iasi cu Slujitoru'? S-a dus pe penis catenaccio-ul napoletan, cred ca va fi un meci bezmetic, cu sanse pt toata lumea. @1.84 am fi premiati pt inconstienta noastra

  5. #110
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    La fete nu merita pus pe cote asa mici. De la 1.65 in sus da, altfel its a no, no. La baieti Murray, Cilic, Raonic si Johnson. As zice 2-0 si Raonic si Cilic, dar dupa ce-am vazut ce-a facut Sugita ieri prefer sa ma abtin sa joc la seturi.
    Muzzwrinka

  6. #111
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Sa luam in calcul si labilitatea psihica legendara a campioanei noastre, dar si durerile in fleoșc, care-i mai apar din te miri ce. Se simte ca e in vâna, totusi. Altadata, cu adversarele astea mergea in 3 seturi lejereanu. Un set Radwanska, la 1.65. Pretul corect

  7. #112
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Under 2.5 la Olimpia cu FC Brasov @2.10. Maestrul Țălnar, maestrul Bogdan Andone, argumente solide sa avem un meci fara sare si piper. Oaspetii pt punctul traditional in deplasare, gazdele respectuoase pt o echipa de traditie. Egal si under, dar mai bine under

  8. #113
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,127
    Reputatie
    1
    Penalty 3.5 si/sau rosu 3 la Iasi-Ovidiu

  9. #114
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Indiscutabil, intr-un fotbal atat de imbacsit si rudimentar, penalty-ul si cartonasele sunt unelte cu care lucram zi de zi. La noi, cel mai bine o duc doctorii ortopezi si creditorii din fotbal. Ai toata sustinerea mea

    Lol, am gasit si la casa pariu pe cartonase. Over 5.5 @1.75. Nu e cam sus pragul? Cine arbitreaza?

    LE. Coltescu
    Last edited by Capitanu.Burcea; 19th August 2016 at 16:30.

  10. #115
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Sa luam in calcul si labilitatea psihica legendara a campioanei noastre, dar si durerile in fleoșc, care-i mai apar din te miri ce. Se simte ca e in vâna, totusi. Altadata, cu adversarele astea mergea in 3 seturi lejereanu. Un set Radwanska, la 1.65. Pretul corect
    Deloc, Aga nu are ce sa-i faca Simonei daca ea joaca bine, n-are atac, in conditiile astea e total la mana romancei.


    Prea va bateti joc de Thiem, sa nu-si bata el joc de voi! Chiar vreau sa vad cum si cate break-uri o sa-i faca bastarcoiul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #116
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,127
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Indiscutabil, intr-un fotbal atat de imbacsit si rudimentar, penalty-ul si cartonasele sunt unelte cu care lucram zi de zi. La noi, cel mai bine o duc doctorii ortopezi si creditorii din fotbal. Ai toata sustinerea mea

    Lol, am gasit si la casa pariu pe cartonase. Over 5.5 @1.75. Nu e cam sus pragul? Cine arbitreaza?

    LE. Coltescu
    Daca se iau in considerare doar galbenele e un pic cam sus. Acum depinde si in ce stare se afla Coltescu, daca n-a platit rata la mertan sunt sanse mari sa iasa
    La betano e 1.87 la peste 5.5, dar se iau in considerare doar galbenele.

  12. #117
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Cu emotii dar primu iese Capitane, underu la Brasov! Bravo!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #118
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pus gg la Iasi. Incercam asa batraneste pana ne punem la punct cu regulamentul pt cartonase

    Navarro e cam proasta, ii scapa printre degete mizeria.
    Last edited by Capitanu.Burcea; 19th August 2016 at 20:34.

  14. #119
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Si bam, set navareza. I'm coming for you, Johnny

    Cartonasele rosii nu se puncteaza la Casa, ciorbica, e alt tip de pariu special pr ele. Nici alte cartonase aratate pe banca de rezerva, antrenori, jucatori inlocuiti etc. Jigodii.
    Last edited by Capitanu.Burcea; 19th August 2016 at 20:59.

  15. #120
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,127
    Reputatie
    1
    Am ramas pe rosu/penalty

  16. #121
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ai renascut cu galbenele astea acordate frateste

    Un meci de ***** pt romanticii care asteapta goluri...

  17. #122
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Si bam, set navareza. I'm coming for you, Johnny
    A fost rau sub nivel Kerber in primu set, a avut vreo 15 nefortate cu stanga, ea nu face de obicei atatea intr-un meci!
    Si de la 4-3 a pierdut 4 game-uri la rand si CSN a avut 30-0, 40-30 deci minge de 2-0 si-n setu 2 si 5 game-uri la rand, dar Kerber acolo cand i-a ajuns cutitul la os a inceput sa joace foarte bine si a scapat! Si a jucat din ce-n ce mai bine, in decisiv a fost la nivel de locu 1 mondial, ala pentru care lupta excelent aici!


    Thiem! Ca de obicei, cand ma astept la lucruri mari de la el, face niste erori mai ceva ca Federer... penal.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #123
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pff, au iesit cartonasele la Iasi...

    Sa-mi bag pla in ei de regi si-n cersetorul asta de prulea. Joaca, ba, fotbal, fmm de dizidentu' pisdii!

  19. #124
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,127
    Reputatie
    1
    Mi-am scos si eu parleala cu un over 4,5 galbene in min 60...ba chiar a iesit si de o ciorba

  20. #125
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    E bine ca ai avut rabdare sa ramai pana la final. Cu adevarat ai facut bici din rahatul ala de meci. Daca mai e calda ciorba, du si la baetii aia de la Farul, ca e lesinati, saracii Am inceput in tromba si am *****-o pe parcurs. Azi e zi de castigat, n-are cum sa nu-i lovim pe fraeri. Vorbim

  21. #126
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post


    Thiem! Ca de obicei, cand ma astept la lucruri mari de la el, face niste erori mai ceva ca Federer... penal.
    O sa-ti mai zicem noi ce tenis sa joci. Ce dracu', nu te lasam sa mori de foame Azi am nimerit Dimitrov, set Navarro, Magraonici si, nu stiu, plm, inca cateva grele Am supraestimat-o acum pe seara pe cretina aia de Osaka, a batut-o Larsson. Tenisu' ca tenisu', eu pe gg-uri si over-uri ma fac praf.Si nu pot sa ma las de ele

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •