Results 1 to 21 of 391

Thread: Fantasy Euro 2016

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eddy, deci ai dreptu sa faci schimbari intr-o etapa, sa scoti si sa bagi jucatori de pe banca cati vrei nu?
    Etapa asta nu mai ai voie sa-i repui in echipa, dar de meciul urmator te lasa sa-i rebagi in echipa pe cel care l-ai scos?
    Ma refer etapa 2, cand joaca Franta si Romania iar? Sau orice echipa care joaca al 2-lea meci, doar ca prima dintre toate!
    Sa nu ma trezesc ca mi l-am scos si nu mai pot sa-l bag pana cand se termina faza grupelor!
    In timpul etapei poti sa faci schimbari doar cu aia 15 jucatori pe care ii alegi acum. Apoi, intre etapa 1 si 2 (inainte sa joace toate echipele iar), poti sa schimbi doi jucatori far sa fii depunctat ori sa folosesti wildcardul (ai doar unul pt toata competitia) si faci schimbari cate vrei. De asemenea dupa ce se termina grupele, toata lumea poate face schimbari cate vrea. Deci practic acum gandeste echipa doar din punctul de vedere al meciurilor din grupe.

    Also acum am citit ca daca un jucator ia rosu, nu mai poti sa-l schimbi in timpul etapei Deci sa nu-i luati in echipa pe astia de iau cartonase
    Last edited by Eddy DoubleD; 10th June 2016 at 20:31.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •