Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 24 of 24

Thread: Semifinale UCL 16 - FREEk01 - sun

  1. #22
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    A fost cat se poate de intens... s-a jucat pana in ultimul minut, si un singur gol putea schimba castigatorul. Thats how I like it

    Cu toate astea meciul decisiv a fost Bayern-Atletico. Si acolo a fost un penalti ratat pentru Atletico pe final...
    Daca as fi fost in spate cu un punct sau mai multe, eu eram cel care trebuia sa risc, si nu ma vad punand 1-0 aseara ca rezultat 'riscant'.

    Daca castig si finala, ar fi al doilea trofeu, dupa cel din 2012 ( recomand threadurile de atunci, a fost unul din cele mai dramatice concursuri de pronosticuri de pe OLS .. ). (Bayern - Chelsea 1-1 a fost scorul final)

    Dar va fi extrem de greu cu sannicola...

  2. #23
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,747
    Reputatie
    0
    Eu tin cu Sannicolul, sa fi pierdut la campion!
    Desi Sun mi-e simpatic!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #24
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,503
    Reputatie
    0
    A 2 finala pentru sun !!! in 2012 m-a scos din cursa catre trofeu in optimi sau sferturi nu mai stiu exact !!! sa vedem daca va castiga al 2 lea trofeu !!!
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •