Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 131

Thread: Cup Finals 2015-2016

  1. #64
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Dortmund...

  2. #65
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    pep pleaca cu fruntea sus...face eventul...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #66
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    A castigat Bayern 4-3 la penalty-uri !!!! Pep face event-ul la despartire
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  4. #67
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eh, e arogant. A spus-o din perspectiva arogantului care fu lider la MU cand domina Anglia.
    Oricum nimeni n-are obiectiv locu 4, acela devine obiectiv pe parcursul sezonului cand nu mai poti face nimic sa te bati la titlu, orice prost o stie.

    Glumind putin, poate tocmai asta e problema, uite Leicester nu si-a propus titlul si l-a luat, poate pe viitor nu mai trebuie sa ne propunem titlu ca punem presiune prea mare pe jucatori si sa le zicem in vestiar, locu 4 e suficient, nu va stresati! Pentru mutu ala antifotbal de Ranieri a iesit!
    O data-n viata ce-i drept, ii iese si celui mai praf daca tot antreneaza echipe in cele mai tari campionate din lume.
    tu nu incetezi sa ma sochezi.
    voi ati avut ca obiectiv, in ultimii vreo 10 ani, castigarea campionatului??!!

  5. #68
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    A castigat Bayern 4-3 la penalty-uri !!!! Pep face event-ul la despartire
    Daca nu dadea ala pe langa poarta, putea sa-l coste ca l-a trimis pe pustiu ala preadolescent sa execute.
    Rar ai vazut penalty executat mai prost, preluare pe genunchi a facut ala de-i zice Reivan ca e slab!
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    tu nu incetezi sa ma sochezi.
    voi ati avut ca obiectiv, in ultimii vreo 10 ani, castigarea campionatului??!!
    Doar de 10 ori mai multe ori decat Spurs!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #69
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Dortmund...
    Ce voiai ma de la ei?
    Borussia e o echipa mica pentru fotbalul megaloman de azi si o sa fie si mai rau dupa vara asta cand pleaca hummels, gundogan si poate auba. Tre sa stiti totusi despre noi ca suntem poate cea mai mare echipa din lume care a fost ciclic in prag de faliment, noi murim greu tare, pe borussia greu o calci in picioare mai ales daca nu o cunosti, poate ca pe fondul asta financiar favorabil o sa reusim sa renastem dupa ciclul klopp care se termina sezonul asta(nu la plecarea lui) si o sa ajungem peste ani iar intr-o finala UCL.
    Anu viitor sper sa prindem locurile 1-4 sa ne mentinem pe linie si sa jucam fotbalu asta frumos.

    Daca picam cu barca in grupe si nu slabim foarte mult o sa vedeti cel mai frumos fotbal pe care poti sa-l vezi in viata.

  7. #70
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #71
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Sunt de acord cu tot ce ai zis!

  9. #72
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Eu eram de acord cu el sa pice cu Barca, ca sa nu picam noi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #73
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    pana la urma gigantii castiga mereu...

    nici o surpriza pana acum

    au castigat man utd, psg si bayern...
    mai urmeaza juventus..
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  11. #74
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    si Barca maine
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  12. #75
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    pana la urma gigantii castiga mereu...

    nici o surpriza pana acum

    au castigat man utd, psg si bayern...
    mai urmeaza juventus..
    Sper, eu de obicei tot pierd pe un meci.
    Si Juve imi e mai important sa bata decat imi era Bayern. Nu m-am asteptat sa faca asa meci slab.


    MORAAATAAAA! MoaraTa, MoaraMea, MoaraTuturor, MoaraCareAducePainea!
    Si cat de slab mi se parea jucatorul asta la Real, cat de bun e aici la Juve!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #76
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool Morata
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  14. #77
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Centrare perfecta Cuadrado, am simtit eu ceva cand am zis ca-i gata meciu ca intra el!
    Dar mai era nevoie de-o piesa: Morata!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #78
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Daca ia si barca maine singura campioana din top 5 care nu face event e leicester.

  16. #79
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0



    Pai mai am si Barca maine dar ma gandesc ca nu m-or faulta tocmai aia!


    Ultimu meci! Nici contra nu pun, nici de-al dracu!


    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    pana la urma gigantii castiga mereu...

    nici o surpriza pana acum

    au castigat man utd, psg si bayern...
    mai urmeaza juventus..
    Si sa nu uitam Sahtior azi, si Benfica ieri! Imi aduceau si portughezii bani frumosi pt RG daca nu-mi dadea teapa prostu de Ferrer.

    Quote Originally Posted by reivan View Post
    Daca ia si barca maine singura campioana din top 5 care nu face event e leicester.
    Adica parvenitii sa nu le zic gunoaiele. Pt ca nu e adevarat, gunoaiele din PL sunt locurile 2-10.
    Si campioana gunoaielor e la bataie intre locurile 2 si 3, nu pot sa o declar cert in acest an. Orice mi-ati spune voi in acest sens, accept.


    Intre timp m-am decis: ARSENAL - CAMPIOANA GUNOAIELOR PL 2015-2016!
    Spurs desi a avut cel mai bun joc si-a clacat jalnic pe final, n-a avut niciodata lot si pretentii de titlu asadar, nu pot sa-i declar cei mai penali.
    City nici nu intra-n discutii pentru ca ei s-au concentrat pe CL, au avut ceva inedit in fata si PL-uri au mai luat si vor mai lua.
    Last edited by Johnny D; 22nd May 2016 at 01:16.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #80
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Azi din finala germaniei scoteai jucatori de nationala cat sa faci echipa care sa se bata la euro.

    La finala cupei frantei nu stiu daca scoteam de un prim 11. La FA cup la fel.

  18. #81
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Ce sut a prins ala! De nu punea atat efect exterior, adica de-o prindea 2mm mai in plin, era gol! :|
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #82
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    Al 2 lea event consecutiv pt Juve !!!!!
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  20. #83
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Ce senzational e sa-i vezi p-astia cu contracte de milioane cum plang ca n-au castigat un trofeu imediat dupa adolescenta... esec in viata, ce sa mai! Nasol sa fii in locu lor, plange frate cu lacrimi de crocodil, viata ta s-a terminat.
    Eu ma chinui de 16 ani sa fac bani, ala cu o semnatura a facut milioane cu munca de cativa ani la juniori si-l vad ca plange, mda...
    Imi e mila de el, o sa plang cu el imediat in hora.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #84
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Ba, ei cam traiesc fotbal, dupa cum spunea mata parca: fotbalistii traiesc intr-o bula, separati de restul lumii, salarii mari si toate astea si cam tot ce stiu ei sa faca in viata e fotbal si aia e singura lor problema, cand e vorba de asa ceva si mai adaugam si o potentiala prezenta la o echipa pe care o iubesti si din cauza careia iti traiesti visul implicarea emotionala e absoluta.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •