Results 1 to 7 of 7

Thread: Licitez

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0

    Licitez

    Aflu cu stupoare ca:




    „Subscrisa, Liga Suporterilor Gălățeni, înființată în anul 1993, cu sediul in Galați, str. Siderurgiștilor nr. 50, prin prezenta SCRISOARE DE INTENȚIE își exprimă intenția de a achiziționa sigla FC Oțelul Galați înregistrată la OSIM în Buletinul Oficial de Proprietate Industrială cu numărul de depozit M 2013 04959 și reprezentata grafic in figura de mai jos. Prețul oferit pentru cumpărare este în valoare de 5.000 (cinci mii) lei”, se arată în documentul trimis de reprezentanții ligii către cei din conducerea clubului FC Oțelul Galați.





    In aceste conditii imi arat interesul de a participa la licitatie. Ofer cu un leu in plus. Doresc foarte mult sa cumpar acea sigla si in fiecare an , in data cand ei au furat acel campionat eu sa ma pis cu jet pe ea.

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    5000 de lei mah sarantocilor?? La atata va evaluate voi?? Atunci de ce va mirati ca nimeni nu da 2 bani pe voi?

  3. #3
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    5005 lei.
    Dunarea batrana,vreau să fiu și eu coleg cu nea gïgï

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    5005,01






    i

  5. #5
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    In aceste conditii imi arat interesul de a participa la licitatie. Ofer cu un leu in plus. Doresc foarte mult sa cumpar acea sigla si in fiecare an , in data cand ei au furat acel campionat eu sa ma pis cu jet pe ea.
    Pe a lui Poli n-ai cumparat-o? Sau a FC Timisoara?
    Alea pe unde sunt, pe la vreo ghena?

    Totusi, e interesant ca grupele noastre de juniori, chiar si fara baza de antrenament, bat la fundul gol Academia lui Hagi in toate competitiile.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Maghiarule, nu licitezi?

  7. #7
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Pe a lui Poli n-ai cumparat-o? Sau a FC Timisoara?
    Alea pe unde sunt, pe la vreo ghena?

    Totusi, e interesant ca grupele noastre de juniori, chiar si fara baza de antrenament, bat la fundul gol Academia lui Hagi in toate competitiile.
    Nu-l intreba din astea ca oricum se face ca nu vede comentariile. Si mai e o vorba, despre morti numai de bine. Dumnezeu sa ii odihneasca echipa astuia.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •