Page 3 of 35 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 716

Thread: Oamenii statului mafiot !!

  1. #43
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    una si buna, cu 46 la papucul drept.
    gurile rele vorbesc ca ar simpatiza cu echipa din groapa aia...
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #44
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    una si buna, cu 46 la papucul drept.
    gurile rele vorbesc ca ar simpatiza cu echipa din groapa aia...
    Atunci e pierdut.

  3. #45
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    unghierul este "baiat de asfalt", a facut un mic compromis...viitorean de mic.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #46
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    cu sfaturi precene timisan, noi avem ceva experienta in domeniu.
    pai tot arogante a facut pana acum,cu Poli,care Poli,cu Recas,cu pungi pe cap,cu delfini...pana nu retrage sa stea la mama soacra,niciun sfat...
    bai si ce usor l-as putea scapa...
    granita la Orsova!

  5. #47
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    lasa bre de la tine, asa-i tot tineretul zilelor noastre. intinde o mana de ajutor ca nu se stie la batranete.
    cred ca aici se poate rezolva direct cu soacra. rugaminte la moderatorul abuzat sa ne dea un pm cu niscai detalii, nr de telefon, adresa si nu in ultimul rand varsta distinsei doamne. daca se poate si o poza...

    pentru binele prietenului stelist, pentru armonie si intelegere in familie, dau camesa dupe mine.
    Last edited by Dario; 12th January 2016 at 20:33.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #48
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Ontopic: mai Timuletz mai, uite d'aia a prins atât de bine la romani golaneala cu " asta înseamnă sa fii mafiot"! De acu inainte, cand vei vrea sa te mai dai smardoi si baiat de baiat vezi ca-i probabil sa te CALCE unul (catalogat in mintea ta ca) sarac, *******, prost, ... cu ea mai vartoasa si ti-o vâră () până faci temperatura


    Daca inveti ceva din asta înseamnă ca evoluezi altfel

    nu.

    Ps ca ti-ai facut inventarul si "nițica" ordine prin taverna nu inseamnă ca respecti legea - Plateste-ti Impozitele si Darile la Stat (dupa dupa normativ ) si abia apoi te poti apuca de baietii! ah, si stai relax inca nu am trimis OAMENiI dupa tine
    Last edited by Novac; 12th January 2016 at 20:55.

  7. #49
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    cred ca aici se poate rezolva direct cu soacra. rugaminte la moderatorul abuzat sa ne dea un pm cu niscai detalii, nr de telefon, adresa si nu in ultimul rand varsta distinsei doamne. daca se poate si o poza...

    pentru binele prietenului stelist, pentru armonie si intelegere in familie, dau camesa dupe mine.
    al dreq oltean,pusesi repede uachii aia de cameleon si vazusi oportunitatea...
    cata vreme tintesti in afara Carpatilor nu am decat cuvinte de lauda pt tine...
    granita la Orsova!

  8. #50
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    depinde de unde privesti, pentru mine spatiul in afara Carpatilor este undeva la nord de Petrosani.
    spatiu vital.


    edit.
    suntem putin offtopic, userii de aici dezbat probleme de viata si moarte.
    Last edited by Dario; 12th January 2016 at 20:55.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #51
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Are cum sa nu aibă pentru ca Novac spune (uneori): delaparis, vezi ca gresesti. Vezi ca pleacă oameni de pe forum pentru ca cei 2 (poate3) protejati ai tai fac forumul varza si nu se intampla nimic.

    Spre deosebire de handilaul de Dascalescu pentru care a dat consemn - oricine poate sa-l jigneasca pentru ca nu pateste abs nimic.

    Cum e, supăra adevarul?
    Eu ti-am propus ceva dar vad ca te ascunzi sub aparenta detasata a omului intelept care respira adevar.
    Vorbesti tampenii deci in afara de zambit cu dispret nu-mi provoci nimic

    Pune mana si cauta sa vezi pe administrativ cate sanctiuni am dat eu Leului si lui Lordliv si vei vedea ca sunt cel care i-a sanctionat cel mai mult. Deci cine protejeaza pe cine, mai pacala? Daca eu protejez aici atunci ceilalti moderatori ce fac? Ii pupa pe botic de-a dreptul daca ne luam dupa tine.

    Dai din clanta aiurea
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #52
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    ca tot veni vorba si fara alte comenturi, anul trecut userul Duba a primit cele mai multe sanctiuni de la mine.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #53
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    timache ,numai eu stiu cel putin 5-6 postari de-ale tale in care amenintai diversi useri cam in felul in care te-a amenintat acum novac.sa-ti aduc aminte din nou de rador si de darkslowstar ?
    valabil e proverbul romanesc "ce tine nu-ti place ,altuia nu-i face " .
    auci...
    granita la Orsova!

  12. #54
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Na, ca aparu si ala cu ochii negri ! ...

  13. #55
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    se certara mamaie cu tataie?
    si asta din urma veni sa doarma la tine?

    eu zic sa-l mai tii un pic acolo,maine primesti titlul de pacaliciului anului...se intoarce si el cu trofeul la Bailesti si sa vezi cum se impaca mintenas,cand afla ce important a ajuns fiul lor,acolo la oras...
    granita la Orsova!

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    auci ...

  15. #57
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Cam asta voiam sa-i spun si eu parizianului. Doar ca nu-i antenist, ci subiectiv. Cu novacu' are ceva, tim ii e indiferent sau chiar simpatic. De asta tim poate sa ameninte nestingherit, lordliv poate sa ameninte nestingherit, iar novac nu.


    Nu prea. Desi pare o analiza pertinenta cam scartaie prin scurtaturi.
    Ia vezi cine cu cine are. Cum am spus mai devreme Novac tot "vrea" ceva acolo de cateva saptamani insistent. Ce sa fac? Ii raspund.
    La un moment dat a atacat dar am inteles deoarece era in perioada cand se dezbatea tare pe Administrativ si iti lua partea .... asa ca stelist. Bun. Nimic mai normal. Dar tot insista acum si fara argumente serioase arunca cu noroi deci a reusit sa ma scoata din sarite. Macar de ar fi mai implicat deci sa observe cu adevarat activitatea mea pe forum.

    Tim nu prea ameninta ci mai degraba tipa ca la "revolutie".... "Securisstiiiii "
    Lordliv a tot amenintat el dar nu am ezitat sa-l atentionez in public si ... pm

    Si tu? Ai ceva cu Ulysses ca nu inteleg? Esti subiectiv ca nu-i ridici bann acolo
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #58
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post



    Lordliv a tot amenintat el dar nu am ezitat sa-l atentionez in public si ... pm
    pai sa vedem si noi pm-urile alea,ce sunteti asa de secretosi?
    granita la Orsova!

  17. #59
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Pai nu le-a pus Lordliv deja?

    Adevarul e ca le selectioneaza doar pe alea "interesante" pt el

    Eu pastrez pm de la tine acolo unde il propui pe Bobi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #60
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Pai nu le-a pus Lordliv deja?

    Adevarul e ca le selectioneaza doar pe alea "interesante" pt el

    Eu pastrez pm de la tine acolo unde il propui pe Bobi
    probabil n-am fost pe faza cu Lordliv ,n-am vazut

    pm de la mine,ai dezlegare...
    doar sa-l dai cu tot cu intrebare,ca doar nu ma apucam aiurea sa te contactez acolo pe privat...

    despre Bobi ca om tot parere buna am si acum...cu orientarea lui politica nu prea ma impac dar asta-i alta discutie...
    cred ca nici el cu a mea

    nu-l mai am,dar parca eu imi amintesc totusi altceva...
    Last edited by cip tm; 13th January 2016 at 00:15.
    granita la Orsova!

  19. #61
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    buna seara.

    vreau sa stiu daca aici e loc de caterinca

  20. #62
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Buna seara.
    Nu avem
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #63
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Umor? Stiam

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •