Page 2 of 35 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 716

Thread: Oamenii statului mafiot !!

  1. #22
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Draga Tim, acum 2,3 luni te ratoiai prin spațiul virtual al olsului (de pe aipiul de la munca!) ()ca ma vei găsi si in gaura de sarpe ... vei face poze cu mine in curul gol si le vei expune pef forum. Ce **** mea te-ai efemnizat asa brusc, suna telefoanele si alarmele, ha?... tropaie ANAFUL deja??)


    Fraierica, fara aia 2 lei din buzunar (am mai vorbit noi despre ei, cei pe care-i furi de la buget) esti mic precum ala din cantecul Voltajului. Un individ MicMic care nu stie sa faca nimic si a trecut de jumatatea vietii

    Ps. Apuca-te in plm si invata o meserie ca nu strica...
    Mestere, uite ca de acum ai pierdut si cel mai mic respect pe care-l aveam asa de forma pt tine. Era din vechime pe forum dar se pare ca esti ca un vin de proasta calitate. Cu timpul te transformi in otet

    Te-am citit cu atentie de cateva saptamani si observ o rea intentie nejustificata ... parerea mea

    Iti propun asa. Deschidem un thread pe Administrativ unde vom posta argument contra argument in legatura cu problemele acestui forum de zece ani pana acum si solutii pt prezent si viitor. Fara "plta" si alte p*** (Dario sau "prieteni" ai tai intelect strict legat ).
    Si detaliu tehnic deoarece iti scapa ca de obicei, tu trebuie sa deschizi apoi sa-l inchizi. Astfel doar tu si eu putem posta acolo . Deja sa-mi spui merci pt pont ... eviti sa faci parte dintre cei "toti trei"

    PS. inca un sfat. Incearca sa nu pari nostim.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #23
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Help! Iar sunt la soacra-mea!!!
    Vadim, daca poti trimite cativa oameni si dupa mine sa ma scoti de aici....

  3. #24
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,448
    Reputatie
    0
    din varii motive , care momentan imi scapa, singurul sm al acestui forum inca in viata o ia din nou pe aratura. cei cu 'telectu mai ridicat pot interpreta, chiar o da cotita. doreste dezbateri, vrea executii publice, acuze cum ca-i pleaca userii pentru limbajul unuia sau altuia si ajunge la mine...principalul vinovat in razboiul dintre timisorean si bucurestean.
    ii reamintesc si cu aceasta ocazie ca sunt doar oltean.


    o rugaminte si nu un sfat, incearca sa nu pari prost chiar daca esti un individ cu inteligenta peste medie.
    Last edited by Dario; 12th January 2016 at 09:24.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #25
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Mestere, uite ca de acum ai pierdut si cel mai mic respect pe care-l aveam asa de forma pt tine. Era din vechime pe forum dar se pare ca esti ca un vin de proasta calitate. Cu timpul te transformi in otet

    Te-am citit cu atentie de cateva saptamani si observ o rea intentie nejustificata ... parerea mea

    Iti propun asa. Deschidem un thread pe Administrativ unde vom posta argument contra argument in legatura cu problemele acestui forum de zece ani pana acum si solutii pt prezent si viitor. Fara "plta" si alte p*** (Dario sau "prieteni" ai tai intelect strict legat ).
    Si detaliu tehnic deoarece iti scapa ca de obicei, tu trebuie sa deschizi apoi sa-l inchizi. Astfel doar tu si eu putem posta acolo . Deja sa-mi spui merci pt pont ... eviti sa faci parte dintre cei "toti trei"

    PS. inca un sfat. Incearca sa nu pari nostim.
    acu' , nu ca am ceva cu timache , da' cand timache "se ratoia prin spațiul virtual al olsului ca il va găsi pe novac si in gaura de sarpe ... va face poze cu el in curul gol si le va expune pef forum." (pot confirma asta si pot confirma si ca novac nu e primul agresat in felul asta) , nu te-am vazut sa intervii atat de ferm si sa-i explici lui timache ca forumul e forum si privatul e privat ...
    eu cred ca esti antenist .
    Last edited by cimitiru' ghencea; 12th January 2016 at 09:30.
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    acu' , nu ca am ceva cu timache , da' cand timache "se ratoia prin spațiul virtual al olsului ca il va găsi pe novac si in gaura de sarpe ... va face poze cu el in curul gol si le va expune pef forum." (pot confirma asta si pot confirma si ca novac nu e primul agresat in felul asta) , nu te-am vazut sa intervii atat de ferm si sa-i explici lui timache ca forumul e forum si privatul e privat ...
    eu cred ca esti antenist .
    sunt aici useri si sunt postaci ordinari platiti ( s -a dovedit) din banii murdari ai mafiei basiste. Da , i-am spus gunoiului slugoi ca il caut. Ca il caut barbateste, fata in fata si il scot de dupa tastatura si il arat asa cum e, in curul gol. Nu l-am amenintat cu forta organelor statului unde slujeste el, nu i-am amenintat afacerile familiei si nici rezidenta. Asta a fost atunci. Acum datele s-au schimbat. Acum mergem pe mana colegilor lui. Inca mai astept un PM cu date de la cine il cunoaste, promit discretie.

  6. #27
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    10 capete de acuzare pentru Traian Băsescu.
    http://jurnalul.ro/stiri/politica/ze...te-705070.html

  7. #28
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    sunt aici useri si sunt postaci ordinari platiti ( s -a dovedit) din banii murdari ai mafiei basiste. Da , i-am spus gunoiului slugoi ca il caut. Ca il caut barbateste, fata in fata si il scot de dupa tastatura si il arat asa cum e, in curul gol. Nu l-am amenintat cu forta organelor statului unde slujeste el, nu i-am amenintat afacerile familiei si nici rezidenta. Asta a fost atunci. Acum datele s-au schimbat. Acum mergem pe mana colegilor lui. Inca mai astept un PM cu date de la cine il cunoaste, promit discretie.
    timache , fara suparare ,te-ai inselat in atat de multe privinte in ceea ce ii priveste pe interlocutorii tai... esti mult prea patimas ,esti convins ca numai tu ai dreptate si crezi ca toate lucrurile sunt numai asa cum le vezi tu .
    eu unul nu cred ca novac e postac platit ,dar n-as putea baga mana in foc pentru nimeni de pe forumul asta in afara de mine si de fracele cip .daca ai dovezi ,produ-le , nu mai acuza fara acoperire .
    PS sunt de acord ca novac a gresit cand ti-a adresat aceste amenintari ,nu ma erijez in aparator al sau ,dar raman la parerea ca l-ai provocat de cate ori ai avut ocazia.
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  8. #29
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    a terminat inventarul (+ ca a trimis acasa pt o luna workerii fara contract) si a inceput(again )sa se simta STĂPÂN - rupe șipcute 'd'alea cu karata precum kyokoshinii aia bengos de la tv. Eu zic ca-i prematur ...

    Tim draga, ti-ai pus vreodată problema (in ultimele luni ... de cand tot amușimi curul meu) ca noi ne cunoastem?
    Last edited by Novac; 12th January 2016 at 12:56.

  9. #30
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    da' cand timache "se ratoia prin spațiul virtual al olsului ca il va găsi pe novac si in gaura de sarpe ... va face poze cu el in curul gol si le va expune pef forum." (pot confirma asta si pot confirma si ca novac nu e primul agresat in felul asta) , nu te-am vazut sa intervii atat de ferm si sa-i explici lui timache ca forumul e forum si privatul e privat ...
    eu cred ca esti antenist .
    Cam asta voiam sa-i spun si eu parizianului. Doar ca nu-i antenist, ci subiectiv. Cu novacu' are ceva, tim ii e indiferent sau chiar simpatic. De asta tim poate sa ameninte nestingherit, lordliv poate sa ameninte nestingherit, iar novac nu.

    Oricum, povestea asta e amuzanta. Cine vrea sa se intalneasca fata in fata cu altcineva n-o face pe forum, in public. In cel mai rau caz, respectivii stabilesc in privat sa se vada si sa "discute", iar dupa aceea invinsul o sa fie mult mai retinut
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  10. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    timache , fara suparare ,te-ai inselat in atat de multe privinte in ceea ce ii priveste pe interlocutorii tai... esti mult prea patimas ,esti convins ca numai tu ai dreptate si crezi ca toate lucrurile sunt numai asa cum le vezi tu .
    eu unul nu cred ca novac e postac platit ,dar n-as putea baga mana in foc pentru nimeni de pe forumul asta in afara de mine si de fracele cip .daca ai dovezi ,produ-le , nu mai acuza fara acoperire .
    PS sunt de acord ca novac a gresit cand ti-a adresat aceste amenintari ,nu ma erijez in aparator al sau ,dar raman la parerea ca l-ai provocat de cate ori ai avut ocazia.
    De ce nu-l iei acasa?

  11. #32
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Cam asta voiam sa-i spun si eu parizianului. Doar ca nu-i antenist, ci subiectiv. Cu novacu' are ceva, tim ii e indiferent sau chiar simpatic. De asta tim poate sa ameninte nestingherit, lordliv poate sa ameninte nestingherit, iar novac nu.

    Oricum, povestea asta e amuzanta. Cine vrea sa se intalneasca fata in fata cu altcineva n-o face pe forum, in public. In cel mai rau caz, respectivii stabilesc in privat sa se vada si sa "discute", iar dupa aceea invinsul o sa fie mult mai retinut
    Raul incepe cand ceea ce faci distruge pe altii, care nu au nici puterea si nici uneltele pe care tu le ai sau pe care ti le poti permite.

    Ai inteles?

    ps- de fapt te supraestimez. Nu crezi?

  12. #33
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Nebun pe care nimeni nu-l va ajuta să-și realizeze obsesia.

  13. #34
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post

    Ai inteles?

    ps- de fapt te supraestimez. Nu crezi?
    Cine scrie, pilotul paulica sau dr. ion?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  14. #35
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Zero. Mai incearca. Ai cam tocit-o cu dr. Ioan. Atat poti?
    Repet:
    Nebun pe care nimeni nu-l va ajuta să-și realizeze obsesia.

  15. #36
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Cam asta voiam sa-i spun si eu parizianului. Doar ca nu-i antenist, ci subiectiv. Cu novacu' are ceva, tim ii e indiferent sau chiar simpatic. De asta tim poate sa ameninte nestingherit, lordliv poate sa ameninte nestingherit, iar novac nu.
    Are cum sa nu aibă pentru ca Novac spune (uneori): delaparis, vezi ca gresesti. Vezi ca pleacă oameni de pe forum pentru ca cei 2 (poate3) protejati ai tai fac forumul varza si nu se intampla nimic.

    Spre deosebire de handilaul de Dascalescu pentru care a dat consemn - oricine poate sa-l jigneasca pentru ca nu pateste abs nimic.

    Cum e, supăra adevarul?
    Last edited by Novac; 12th January 2016 at 15:55.

  16. #37
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by paul atreides View Post
    nebun pe care nimeni nu-l va ajuta să-și realizeze obsesia.
    :d

  17. #38
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Help! Iar sunt la soacra-mea!!!
    uite un om cu probleme adevarat serioase...
    si noi ne mai plangem ca ala a zis aia sau aia despre mine...

    curaj,precene viitorist,sufleteste suntem alaturi de tine,rezista!
    in rest nu vad de ce nu rupi odata pisica-n doua,e chiar asa bogata mama soacra?
    granita la Orsova!

  18. #39
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,448
    Reputatie
    0
    bogata sau saraca, dar are papucul lat.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #40
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    pai si noi cu ce sa-l ajutam mai mult,n-auzi ca sufleteste suntem alaturi de el...
    granita la Orsova!

  20. #41
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,448
    Reputatie
    0
    cu sfaturi precene timisan, noi avem ceva experienta in domeniu.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #42
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Hinghi- o intrebare simpla:
    Cate soacre ai?

    Daca n-ai decat una, nu te mai vaita.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •