Page 5 of 31 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 644

Thread: Diverse 2016

  1. #85
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    931
    Reputatie
    1
    http://www.romgym.ro/?p=28883
    'De reținut, de asemenea, că de la ora 13.00, va avea loc și un antrenament test al lotului feminin.'

    Acum inteleg poza Catalinei de pe instagram

  2. #86
    sport legend Spiridonova.Fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    507
    Reputatie
    1
    (Doar) 11 fete vor fi prezente.

    Sper sa avem filmulete!
    Keep your dreams alive. Understand to achieve anything requires faith and belief in yourself, vision, hard work, determination, and dedication. Remember all things are possible for those who believe - Gail Devers

  3. #87
    sport legend
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Perth Australia
    Posts
    485
    Reputatie
    1
    Antrenamentul test de azi al fetelor nu este televizat din pacate. Va fi cineva de pe forum prezent in sala? Ar fi excelent daca am vedea filmulete....

  4. #88
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Nici eu nu ajung.. as fi f incantata sa aflu macar detaliie de la cineva care merge..

  5. #89
    sport legend roxella's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    suceava
    Posts
    567
    Reputatie
    1
    Cu siguranta vom afla de pe Facebook noutatile Sper sa primim vesti bune!

  6. #90

  7. #91
    sport legend cristina.t's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    751
    Reputatie
    1
    Echipa pentru test event (provizoriu): Cătălina Ponor, Diana Bulimar, Anamaria Ocolișan, Silvia Zarzu, Dora Vulcan, Laura Jurcă, rezerva Anda Butuc. Pana la concurs mai pot fi modificari.

  8. #92
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    [
    Si andreea iridon nu?
    (
    QUOTE=cristina.t;4267907]Echipa pentru test event (provizoriu): Cătălina Ponor, Diana Bulimar, Anamaria Ocolișan, Silvia Zarzu, Dora Vulcan, Laura Jurcă, rezerva Anda Butuc. Pana la concurs mai pot fi modificari.[/QUOTE]

  9. #93
    junior
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    Federatia a trimis lista cu echipa pt test event. Aceasta este compusa din Catalina Ponor, Diana Bulimar, Silvia Zarzu, Laura Jurca, Anda Butuc, Dora Vulcan si Ana Maria Ocolisan. Pot surveni modificari pana cu o zi inaintea plecarii.

  10. #94
    sport legend
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    351
    Reputatie
    1
    Dora este gimnasta care are poza pe romgym la barna???subtirica si.....buna la artistica???

  11. #95
    sport legend lory's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    502
    Reputatie
    1
    foarte frumoasa partea artistica la solul Catalinei...mai vazusem pe fb unele elemente dar...va fi wow!
    Where there's a will, there is a way !

  12. #96
    sport legend
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    351
    Reputatie
    1
    Daaa,am ajuns putin la sala si am vazut fetele,Cata nu a facut acrobatica la sol,are o problema la glezna,se vedea ca o doare...dar artistica..este supeeeer..este solul care mi-a placut cel mai mult..si parca a devenit mai buna la artistica...mai expresiva...cu o acrobatica buna....e sol de medalie!
    Succes felele!!!

  13. 18th March 2016, 10:16

  14. #97
    junior
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    Cata este o eroina, isi impinge la maximum limitele. Este evident ca o doare, dar trage de ea, stie ca toate sperantele se indreapta catre ea. Se pare ca la test ea va face 2 aparate. Cata este un munte de ambitie ar trebui sa mai doneze si la cele mici. Din pacate nici genunchiul lui Didi nu arata prea bine posibil si ea sa aiba dureri. Multa sanatate fetelor.

  15. #98
    sport legend
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Perth Australia
    Posts
    485
    Reputatie
    1
    Da intradevar Cata trage tare. Merita tot respectul nostru.
    Am vazut solurile Laurei si Dianei care fireste mai au nevoie de repetari.
    Am vazut si solul Dorei, mi-a placut partea artistica, aduce cu stilul Andreei Munteanu insa partea acrobatica mi s-a parut slaba.
    Parca am retinut doua diagonale dar nu imi dau seama ce valoare de plecare are.
    Cu siguranta Dora poate sa ajute echipa la barna, ar face pereche cu Silvia care are de departe acrobatica mai buna si saritura mai buna.

  16. #99
    sport legend ela_diana's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ibiza, spain
    Posts
    715
    Reputatie
    1
    Am vazut cateva exercitii pe YouTube. Vreau sa va spun sa nu va asteptati la mare lucru la Rio. Comparandu-le pe ale noastre cu braziliencele suntem la ani distanta. Cu mult noroc sa ne calificam. Va fi foarte greu. Nu pot sa cred ca nu s-a putut mari dificultatea la aceste fete in 2 ani de zile.

  17. #100
    sport legend
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    351
    Reputatie
    1
    Daa,la dificultate...stam ....potrivit..dar macar sa poata face exercitii sigure cu dificultatea pe care o au si ne calificam....dar trebuie sa stea pe aparate..
    La Dora daca nu are dificultate la acrobatica ...macar sa o scoata din...artistica....sa se uite cineva la solurile olandezelor si sa ia lectii de cum se poate scoate note mari...fara acrobatica fff valoroasa..
    Sa speram ca va fi bine....si ..avem si un pic de noroc ca se pare ca... chiar avem nevoie!!
    Nici baietii nu stau ff bine...nu stiu Dragulescu parca nu se simtea bine...nu era asa cum il stiam...cristi si el ..modest..
    Intrebare:unde este Andrei M???e accidentat?

  18. #101
    junior
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    nu stiu ce se mai poate face daca fetele care merg inca nu isi fac inregralele la aparatele la care concureaza la test cam dezastru dar sa fim optimisti .Nu prea am avut ce vedea miercuri nici la fete nici la baieti cam greu in aprilie .

  19. #102
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Ana si Silvia cum au concurat? Nu gasesc nimic despre ele.

  20. #103
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1
    Ma scuzati ca intru cu tancul, am vazut si eu filmuletele de pe youtube. E de groaza, pentru ca integralele nu sunt finale.
    Imi pare rau pentru Larisa, dar nu cred ca trebuia sa rupem iar o calificare pe spinarea ei. La fel si cu Ponor si Diana B. Se vede ca trag tare, dar amandoua sunt dupa doua accidentari urate. In conditiile astea nu inteleg cum e posibil sa nu avem alte gimnaste capabile de niste integrale decente. Nici macar nu vorbim de un nivel inalt, de medalie. E vorba doar de calificari, nu ai cum sa le ratezi cu niste exercitii bine stapanite, chiar si cu un D mai mic.
    Ma ingrijoreaza foarte tare tacerea de pe forum, va fi o Olimpiada trista fara Romania.

  21. #104
    junior
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    slabut amindoua

  22. #105
    junior
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    tot se vorbeste aici ,caci cata didi lari trag de ele dar voi credeti ca cele mici nu trag de unde atitea accidentari si la ele ,e de la stat?Aici se greseste cel mai mult atit noi ca fani cit si antrenori.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •