Page 2 of 27 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 553

Thread: lordliv i-a umplut frigiderul si i-a largit orizontul de sarbatori lui cimi

  1. #22
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ce face baietii....vorbeste cu gura plina?

  2. #23
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    pentru celelalte jigodii basiste,inclusiv pentru individul ala care jigneste oltenii, urarea ( ca tot suntem pe un thread de urari de craciun) "sa ramana in origini."adica in pm.ca sa vorbim elevat si sa nu-i zgariem urechea unui arogant idiot de dincolo de granita.
    acolo unde au fost trimisi.
    pe merit.
    s-o luam metodic:
    cine sunt jigodiile basiste? eu intru in acest grup?
    "sa ramana in origini, adica in pm". pm = private message, sau **** mea? daca este prima varianta, da cu virgula; daca e a 2-a - sau te crezi d-zeu, sau ai o parere foarte buna despre falusu' tau.

    bob> daca asa se masoara la tine "umplutu' frigiderului", eu zic sa treci pe trifazic. "sinapseste", desigur.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  3. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Postari absurde. Fara sens. Absolut toate.

  4. #25
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    se pare ca forumul ajunge din ce in ce mai jos .mi-ar fi usor sa le "umplu frigiderele" unora ca lordliv sau timache ,adica sa le vorbesc pe limba lor ( pe care o inteleg ,timache dixit ) dar ce as demonstra cu asta ? doar ca sunt la fel de primitiv si am niste insticte la fel de gregare ,cee ce nu-i cazul.
    chiar nu putem proteja forumul de astfel de prezente urat mirositoare ? chiar trebuie coborat atat de jos nivelul pentru trafic ? pentru injuraturi de genul celor create de mintea nesanatoasa a lui lordliv ,acum nu mai departe de un an un user ar fi fost bannat definitiv fara drept de apel ...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Ce face baietii....vorbeste cu gura plina?
    Al tau e nofrost?
    Last edited by tim; 9th December 2015 at 14:21.

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    se pare ca forumul ajunge din ce in ce mai jos .mi-ar fi usor sa le "umplu frigiderele" unora ca lordliv sau timache ,adica sa le vorbesc pe limba lor ( pe care o inteleg ,timache dixit ) dar ce as demonstra cu asta ? doar ca sunt la fel de primitiv si am niste insticte la fel de gregare ,cee ce nu-i cazul.
    chiar nu putem proteja forumul de astfel de prezente urat mirositoare ? chiar trebuie coborat atat de jos nivelul pentru trafic ? pentru injuraturi de genul celor create de mintea nesanatoasa a lui lordliv ,acum nu mai departe de un an un user ar fi fost bannat definitiv fara drept de apel ...
    Ai grija, poate vine cala cu citatul celor peste 100 de postari ale tale in care ii faceai pe multi cum ti-a venit la usa frigiderului. Te-am intrebat de ce esti asa de incordat, nu au ajuns la tine in cont banii din confiscarile extinse, te opui plagiatului ministrului tehnocrat Toba sau ce ai?

    Ai incercat frace-to aseara sa te scoata onorabil dar e greu sa mai pacaleasca pe cineva . Inainte macar erati gasca glumetilor. Acum nici macar atat nu a mai ramas din voi.



    Ce zici cimi, intra Nelu Mexicanu azi la beciul domnesc?

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    s-o luam metodic:
    cine sunt jigodiile basiste? .
    Jigodiile basiste sunt acele jigodii de ultima speta care in ultimii 10 ani si-au exprimat opinii jigodiste, au sustinut niste personaje sinistre , si-au tratat partenerii de dialog cu aroganta si i-au umilit , sunt acea specie de nerealizati si neimpliniti plini de frustrari care condamna comunismul cu cele mai extremiste doctrine comuniste. Sunt o specie aparuta in ultima vreme, un fel de ISIS care ar trebui izolati de lume.



    Nah, zic si eu.
    Last edited by tim; 9th December 2015 at 14:32.

  8. #29
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Asa tovarăși, luati cu muștar! Nu va sfiiti

  9. #30
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Omul poate deveni om numai prin educație.
    Sper ca e clar!

    Altfel spus:

    Singurele obiecte ale unei ratiuni sunt cele de Bine și Rău. Prin cel dintâi se înțelege un obiect necesar al facultății de a dori ceva, prin cel de-al doilea unul al facultății de a detesta pe cineva.

    Sper ca e clar!
    Last edited by Paul Atreides; 9th December 2015 at 14:38.

  10. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Poartă-te în așa fel, încât, dacă universul ar fi să se ia după tine 24 de ore, să nu se ajungă la haos!
    Nici acum nu e clar?

  11. #32
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Nu te obosi Paul sa le pui semne, doar mana-i la vale!
    Nu e vreo jignire, c-asa le place, mai carnal, in stil animal, mult prea putin rational!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #33
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Forumul a decăzut din cauza unor personaje ca cimi și americanul. Jignesc categorii sociale, categorii profesionale, tot ce mișcă, aruncă epitete grosiere asupra colegilor. Nu se poate purta un dialog civilizat cu ei. Am încercat toate posibilitățile umane, mi-am cerut scuze, am zis să fie bine. A doua zi au revenit la vechile metehne.

  13. #34
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Ai grija, poate vine cala cu citatul celor peste 100 de postari ale tale in care ii faceai pe multi cum ti-a venit la usa frigiderului. Te-am intrebat de ce esti asa de incordat, nu au ajuns la tine in cont banii din confiscarile extinse, te opui plagiatului ministrului tehnocrat Toba sau ce ai?

    Ai incercat frace-to aseara sa te scoata onorabil dar e greu sa mai pacaleasca pe cineva . Inainte macar erati gasca glumetilor. Acum nici macar atat nu a mai ramas din voi.



    Ce zici cimi, intra Nelu Mexicanu azi la beciul domnesc?
    minti ,da' m-am obisnuit.cheama-l pe cala cu arhiva ,te provoc .
    nu sunt incordat deloc.doar usor curios , ce-ai fi facut tu daca erai injurat grobian asa cum am fost eu ?
    cine este nelu mexicanu ?
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  14. #35
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    cine este nelu mexicanu ?
    hehehe....vezi essule?

  15. #36
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Cimi, m-ai facut nebun ! Poate ca acolo la tine, in fostul pasalac nemtesc e o dezmierdare, dar in Dobrogea e jignire...

    Hai, cu mine mai treaca-meraga, dar aceeasi insulta i-ai adresat-o si lui Lordliv. Apoi te plangi ca te-a injuat.
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  16. #37
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Atentie: ZONA CU MODERATORI!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #38
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Postari absurde. Fara sens. Absolut toate.
    Asta ar trebui pusa pe frontispiciul OLS-ului.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  18. #39
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Cimi, m-ai facut nebun ! Poate ca acolo la tine, in fostul pasalac nemtesc e o dezmierdare, dar in Dobrogea e jignire...

    Hai, cu mine mai treaca-meraga, dar aceeasi insulta i-ai adresat-o si lui Lordliv. Apoi te plangi ca te-a injuat.
    DUPA ce m-ai atacat de zeci de ori si cu jigniri incomparabil MAI MARI.
    nebun nu este nici "spalat pe creier " , nici "jigodie " ,nici "imbecil" .
    si pentru a nu denatura adevarul ,te rog sa consemnezi ca si pe lordliv asta l-am facut nebun DUPA ce mi-a zis asta:"***** ******* de jigodie ,nu-ti taie nimeni beregata,imbecilule?" nu-mi prea dau seama cum cineva care pretinde sau a pretins ca mi-e prieten sa poata tolera un astfel de discurs abject ...

    pentru tine adevarul este foarte relativ ,batrane...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  19. #40
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    hehehe....vezi essule?
    sincer ,n-aveam de unde sa stiu ca in slang-ul de mahala al antenelor porecla il defineste pe ioan oltean...
    daca tot m-ai intrebat si parlamentarii au dat aviz favorabil ,eu zic ca intra la beci.ma bucur pentru el.am inteles ca a grohait in apararea lui niste citate din tariceanu ,cu "parlamentul cel mai tare din parcare " si cu "luati aminte ,puteti ajunge toti ca mine ".pai daca astea-s argumente ,eu zic sa-i bage pe toti de pe acum....
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  20. #41
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    DUPA ce m-ai atacat de zeci de ori si cu jigniri incomparabil MAI MARI.
    nebun nu este nici "spalat pe creier " , nici "jigodie " ,nici "imbecil" .
    si pentru a nu denatura adevarul ,te rog sa consemnezi ca si pe lordliv asta l-am facut nebun DUPA ce mi-a zis asta:"***** ******* de jigodie ,nu-ti taie nimeni beregata,imbecilule?" nu-mi prea dau seama cum cineva care pretinde sau a pretins ca mi-e prieten sa poata tolera un astfel de discurs abject ...

    pentru tine adevarul este foarte relativ ,batrane...
    hehehe....vezi cipule?


    E tare relaxat fracele mai mic!

  21. #42
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    DUPA ce m-ai atacat de zeci de ori si cu jigniri incomparabil MAI MARI.
    nebun nu este nici "spalat pe creier " , nici "jigodie " ,nici "imbecil" .
    si pentru a nu denatura adevarul ,te rog sa consemnezi ca si pe lordliv asta l-am facut nebun DUPA ce mi-a zis asta:"***** ******* de jigodie ,nu-ti taie nimeni beregata,imbecilule?" nu-mi prea dau seama cum cineva care pretinde sau a pretins ca mi-e prieten sa poata tolera un astfel de discurs abject ...

    pentru tine adevarul este foarte relativ ,batrane...
    Minti !!!

    -minti cand afirmi ca te-am gratulat cu epitete gen jigodie sau imbecil. Spalat pe creier esti, ca toti cei care folosesc labele, dar nu ti-am zis-o direct niciodata pana acum.

    -minti si-n ceea ce-l priveste pe Lordliv, l-ai facut nebun deoarece a indraznit sa rada la o remarca de-a mea. Se poate vedea pe "Lista rusinii" pag.205

    Iar te-a dat inteligenta afara din casa si ai inceput sa invoci...adevarul !?!
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •