Results 1 to 3 of 3

Thread: Laurentiu Reghecampf, noul antrenor al Stelei ! !

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0

    Laurentiu Reghecampf, noul antrenor al Stelei ! !

    "De mâine, de la ora 10, la antrenament la Mogoșoaia va fi Reghecampf cu tot staff-ul său. M-am înțeles cu el.
    E sub contract, dar Steaua e Steaua. Nu a putut refuza oferta mea. Am convenit cu el să nu dăm detalii din contract. Nu asta e important",
    http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL...va+conduce+joi
    http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig...ua-nid-116844/
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Bine ai revenit, Laurentiu . Asteptam sa salvezi daca se mai poate salva ceva din acest sezon .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #3
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Reghe a semnat un contract valabil pe doua sezoane si jumatate si va fi insotit de colaboratorii pe care i-a avut in primul mandat . Thomas Neubert, Anton Petrea, Cristinel Termure si Florin Tene.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •