Results 1 to 5 of 5

Thread: Masturbatorul automat

  1. #1
    sport legend Taquito's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,920
    Reputatie
    1

    Masturbatorul automat

    Cercetatorii chinezi au creat un aparat pentru băncile de spermă prin care procesul de colectare a spermei sa fie mai simplu pentru pacienti. Se pot seta temperatura, frecventa, amplitudinea miscarilor.



    Eu i-as fi pus si niste picioare si buci.

  2. #2
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    mai da-i dracu si pe astia cu tehnologia lor... Lordul are un borcan in care a bagat doi bureti de bucatarie si apoi a tras peste ei o manusa de latex. scuipa putin si merge treaba ca unsa. fleshlight hand mande. cica e asa eficient ca uneori da cateva zeci de mililitri la o mulsoare

    uite aici o schita facuta la ora de teologie
    http://genius.com/discussions/41700-...d-a-girl-again
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Inca o data Hingherul ma uimeste cu capacitatile sale superla(xa)tive de-a folosi internetul!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Eu dimineata voiam sa-ti recomand prieteneste sa-ti gasesti dracului o prietena ca-i timpul si te'mpinge hormonil sa postezi *****uri pe forum, parol Te-am iertat la sapte dar vad ca tot ... te mananca tot la topice deochiate'ti deschide Aghiuta ochii.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Taquito si masturbatorul automat. Intr-un fel e in nota acestui thread. Subiecte sensibile. Poate Vadime gasesti alta denumire. Subiecte idioate ar fi mai nimerit. Chiar daca sunt si eu sunt 'exilat' aici de nu stiu cine. O banuiesc pe Leo in cardasie cu Hingheru

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •