Results 1 to 5 of 5

Thread: Otelul Galati - FC Academica Clinceni

  1. #1
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0

    Otelul Galati - FC Academica Clinceni

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Farul s-a mai impedicat, bun, dar etapa viitoare vine Clinceniul ala uracios la voi, ma astept sa va descurcati si cu ei nu doar cu noi!
    Observ ca sunteti intr-o usoara crestere de forma, ar fi bine sa scoateti punct sau puncte si cu ei!
    Sambata de la 11. Noi avem meci imediat de la 13.30 la Balotesti live pe Jijisport si ne-ar prinde bine un ghimpe in coaste mai putin!

    Hai Otelu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #2
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Ii impiedicam, mai ales ca vom putea juca tot pe stadionul Otelul. Repet insa, nu cred ca cineva va poate pune probleme sezonul asta.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  3. #3
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,343
    Reputatie
    0
    Nu stiu daca ii impiedicam, ca ai nostri sunt cam firavi si nu prea faulteaza.
    Ca despre impiedicat la rezultat, nici nu poate fi vorba.
    Sper sa ma insel.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,852
    Reputatie
    0
    Sa te inseli!
    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Repet insa, nu cred ca cineva va poate pune probleme sezonul asta.
    Ne punem noi singuri nu vezi, cu Rapid Slobozia ratam 2 penalty-uri din doua, avem talentu asta cand scoru pe clasament e strans.
    E drept ca s-a revansat situatia etapa asta la Berceni dar, mai bine prevazator decat data viitoare sa fie fara sansa de revansa.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Din pacate nu ne-am putut tine de cuvant si Otelul a pierdut, nemeritat as spune eu. Am avut cateva ocazii foarte bune iar adversarii nostri au preferat sa stea la cutie si dupa ce au inscris au inceput tragerile de timp. Arbitrul a fost prea permisiv cu aceasta atitudine si ar fi putut lua niste masuri mai dure. La final jucatorii Clinceniului au tipat, s-au certat cu spectatorii, au exagerat bucuria victoriei, toate astea facand ca publicul galatean sa reactioneze dur.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •