Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 317

Thread: faceti ceva cu handilaul asta.

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    ca de fiecare data, meteoritul ne va lovi pe noi cei fara vina. tot politica e.

    daca postarea asta a suparat novacii , am eu alta a lui Zicu care zice ca "toti suntem combustibil " . Adanca zicere si asta.

  2. #23
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    ...sau lasa, e doliu national. avem destul timp sa ne sfasiem intre noi.
    tu ti doilul?
    nu de altceva dar..
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Asa e cand il inciti pe Dracu, cand faci sarbatori satanice. Vrei groaza? Uite groaza. (
    retired.

  3. #24
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    care-i problema , reivan ?

    a fost o trimitere la faptul ca ne amintim de D-zeu doar atunci cand trecem prin momente grele, in rest suntem buricul pamantului, totul ni se cuvine, ni se permite .
    ce va mai place sa interpretati in functie de temperatura din sufragerie .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #25
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    unora dintre voi va cam place sa ingrasati trollii

  5. #26
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    care-i problema , reivan ?

    a fost o trimitere la faptul ca ne amintim de D-zeu doar atunci cand trecem prin momente grele, in rest suntem buricul pamantului, totul ni se cuvine, ni se permite .
    ce va mai place sa interpretati in functie de temperatura din sufragerie .
    "il invoaca pe dracu. vrei spaima na spaima." tu ce ai citit din ce a scirs ala ma?
    si daca sunt oamenii...sa spunem DOAMNE SFINTE ARESNIE BOCA fereasca ...atei? ce facem?

    tu ai o mentalitate d-aia ,iarta-ma, de turma. ai reusit sa spui o bagatela,o banalitate absoluta, o chestie desprinsa din gandirea colectiva care are fix 0 exemple in practica si care inseamna fix nimic.
    retired.

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    reivane , cu riscul sa ma scoateti principalul vinovat de la COLECTIV , va spun: chiar daca sunteti atei, tot Dumnezeu are grija de voi. De noi , de toti, mai corect!

  7. #28
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    "il invoaca pe dracu. vrei spaima na spaima." tu ce ai citit din ce a scirs ala ma?
    si daca sunt oamenii...sa spunem DOAMNE SFINTE ARESNIE BOCA fereasca ...atei? ce facem?

    tu ai o mentalitate d-aia ,iarta-ma, de turma. ai reusit sa spui o bagatela,o banalitate absoluta, o chestie desprinsa din gandirea colectiva care are fix 0 exemple in practica si care inseamna fix nimic.
    tu vb de mentalitate COLECTIVA .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #29
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    reivane , cu riscul sa ma scoateti principalul vinovat de la COLECTIV , va spun: chiar daca sunteti atei, tot Dumnezeu are grija de voi. De noi , de toti, mai corect!
    nu te scoate nimeni vinovat de nimic, eu nu sunt paranoic ca tine sau ai tai amici.
    din evul mediu din pacate chiar nu o sa te scoata nimeni.

    lu dario ii s-a facut zaibaru. ai meci de la 8 jumate, nu o lua si tu pe ulei pana atunci, jiji are nevoie de tine.
    retired.

  9. #30
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    nu tim, vrea sa nu mai faca ala spam peste tot.
    ce e replica asta de paranoic?
    This life’s hard, but it’s harder if you’re stupid.
    Ai inteles?

    Si ala pe care-l plangi are capul putin peste nivelul de animal.
    Ai inteles?

  10. #31
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    ai si tu meci ma reivane .
    uiti cand ii pupai lu gigi talpile pe maibach .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #32
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Dario, reportul este intemeiat, handilaul posteaza in continuare acolo alte citate despre Adi Mutu pe un topic despre tenis (sa zicem) iar tu te pierzi in nimicure postate de banatean. Trebuie susținută propunerea parisianului pentru a-l pune moderator - fa-o!

  12. #33
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu tin minte sa-l fi vazut pe viu pe gigel vreodata.
    nu tin minte sa fi apreciat ceva din omul jiji.

    de pupat talpi nici daca voiam nu aveam loc de al de tine.

    paul, eu cred ca viata e mai grea daca esti autist.did u get the message? sau sa o folosesc pe aia clasica ols ("s" vine de la superioritatea pensionarilor acumulati) "ai inteles/pricepi"? nu cred!!!!!!"
    retired.

  13. #34
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Ceri de la mine prea multe, Novace . Intru din cand in cand sa mai schimb o voba, doua, sa mai intalnesc prieteni stelisti (si aia cati or mai fi)...si cam atat .

    edit .
    Fie ca tine ma reivane, cedez primul si recunosc ca ai dreptate .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  14. #35
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    nu tin minte sa-l fi vazut pe viu pe gigel vreodata.
    nu tin minte sa fi apreciat ceva din omul jiji.

    de pupat talpi nici daca voiam nu aveam loc de al de tine.

    paul, eu cred ca viata e mai grea daca esti autist.did u get the message? sau sa o folosesc pe aia clasica ols ("s" vine de la superioritatea pensionarilor acumulati) "ai inteles/pricepi"? nu cred!!!!!!"
    Pe vremuri am spus ca esti o revelatie. Cand faceai comentarii pertinente pe threadul meu. Acum imi dau seama ca te-am confundat.

    'did u get the message?'

  15. #36
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    pe vremuri nici tu nu postai offtopic pe toate topicurile.
    dar imi dau seama ca te confund.
    retired.

  16. #37
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    nu ma, te scufunzi in penibil .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #38
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Dario, reportul este intemeiat, handilaul posteaza in continuare acolo alte citate despre Adi Mutu pe un topic despre tenis (sa zicem) iar tu te pierzi in nimicure postate de banatean. Trebuie susținută propunerea parisianului pentru a-l pune moderator - fa-o!
    Petentule, poti sa definesti pentru administratie ce e in mintea ta un " handilau" ?

  18. #39
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu-i bai, stiu sa inot.
    retired.

  19. #40
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Preatinere, chiar in aceste momente pe A1 e Contele de Monte Cristo. Cel ce a evadat din Château d'If. Ai fost acolo? I-ai vazut celula? Ce reportaj ai scris despre asta?
    Sabia lui Aramis nu era acolo?

    Timache, eu am fost aici in Canada la un muzeu unde am vazut naveta USS Enterprise NCC-1701, pe cuvant ca e reala bre ca si celula aia
    beleafer

  20. #41
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Da-i report dacă nu întregi dar nu te mai antura aiurea. Ps Dacă erai barbat comentai in continuare pe topicul cu mizeria postata de tine. Ai ales in locul banguirii unei scuze puerile ACOLO sa trollezi aici in ideea ca trece pagina de la sine si uita lumea ... la fel ca in povestea cainelui husky. Ps2 ce mici sunteti!
    Last edited by Novac; 1st November 2015 at 20:23.

  21. #42
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    cu cine vb Novace ca perdui firu' discutiei .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •