Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 165

Thread: Din putzul gandirii lui Vladimir, marele far de la rasarit

  1. #64
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    sunt dragute emoticoanele. felicitari designerului. imi plac. nu stiu insa cand le folosesti
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  2. #65
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ce articol defaimator...


    http://www.comisarul.ro/politic/expl...an_648110.html

    numai macovei are curajul sa dea ok-ul la asemenea "laturi" de presa.

  3. #66
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Franz View Post
    sunt dragute emoticoanele. felicitari designerului. imi plac. nu stiu insa cand le folosesti
    Tu de ce ti-ai scos barba de pe fatada?

  4. #67
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    prea aducea cu islamistii
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  5. #68
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Franz View Post
    prea aducea cu islamistii
    cu fotbalistii...

  6. #69
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    nu inteleg
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  7. #70
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    normal
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  8. #71
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    da. va cunoasteti de ani buni. iar glumele voastre contin aluzii la evenimente pe care altii din afara nu le stiu
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  9. #72
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Franz View Post
    da. va cunoasteti de ani buni. iar glumele voastre contin aluzii la evenimente pe care altii din afara nu le stiu
    irino,tu esti?

  10. #73
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    sunt barbat si nu cunosc nicio irina. cel putin nu pe forum
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  11. #74
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Franz View Post
    sunt barbat si nu cunosc nicio irina. cel putin nu pe forum
    si irina avea barba.

  12. #75
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    o gluma deci. frumos
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  13. #76
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    irina nu mai are barba
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  14. #77
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    o cunostinta de-a voastra?
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  15. #78
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    prea multe intrebari natange, si lipsa totala de logica
    am dedus, usor, din postarea lui lorliv: irina avea barba
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  16. #79
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    imi pare rau ca am staruit prea mult. nu stiam ca e un capitol sensibil
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  17. #80
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    << Numarul doi in sectorul petrolier rusesc, Lukoil, care a parasit deja Ucraina si Estonia, a anuntat ca isi va vinde activele din Lituania si din Letonia, din cauza atmosferei "antirusesti" care ar domni in cele doua tari, a anuntat joi directorul sau general, Vagit Alekperov, citat de AFP.

    "Ne-am vandut activele din Estonia. Acum am scos la vanzare activele din Lituania si Letonia, unde atmosfera este serios antiruseasca", a spus Alekperov, la televiziunea publica ruseasca
    .>>

    Chiar nu stiam eu de ce's atat de binevoitori si (fortat , se vede asta) zambitori in ultimele luni pompagioaicele de la lukoil. Cafele si fursecuri cadou la prima intrare (declarata) in pompa, raclete "cado" (si stergatoare) daca scoti mai mult de 150 ron respectiv 2 mil dp card ... occidentul plin de promotii este pepsi in raport cu ei.

    Multa muje rusnacilor!

    http://economie.hotnews.ro/stiri-com...le-baltice.htm

  18. #81
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Finanta evreiască în România și în lume- analiza datelor și informatiilor.


    "Personaje politice autohtone aflate in linia intai a deciziei economice si politice, incepand cu Ion Iliescu, Petre Roman, Emil Constantinescu, Zoe Petre, Adrian Nastase, Mircea Geoana, Mugur Isarescu, Adrian Severin, Viorel Hrebenciuc, s.a., au mizat pe lobby-ul evreiesc pentru a accede si a se mentine la Putere.

    Pentru acest fapt au facut orice compromis posibil, mergand de la culpabilizarea si desfiintarea Serviciilor Secrete romanesti, pana la vanzarea economiei nationale. Pe acest fond, cadre specializate ale Serviciilor Secrete israeliene au penetrat puternic decizia romaneasca, reusind sa promoveze interesele evreiesti in detrimentul celor romanesti.."

    https://misucroitor.wordpress.com/20...informatiilor/

  19. #82
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    șeful diplomației poloneze, Witold Waszczykowski, a acuzat direct Berlinul că servește interesele Rusiei în Europa de Est.

    "Germania este preocupată mai mult de interesele Rusiei decât de interesele de securitate ale Europei Centrale" și blochează desfășurarea NATO în această zonă."

  20. 29th January 2016, 17:50

  21. #83
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Ce-a gandit si dorit Hitler si ce-a ajuns Europa sub Merkel


    "Mai mult de atât, o altă asemănare impresionantă este ceea ce numim astăzi Carta Europei. Aceasta constituție a fost realizată pentru prima dată de Goebbels în 1943, când a anticipat nevoia unui set de legi aplicabile pe întreg continentul. După ce Goebbels a prezentat noua constituție ministrului de externe Joachim Ribbentrop, o dispută s-a născut între cei doi. Ribbentrop i-a reproșat lui Goebbels că Europa nu are nevoie de așa ceva, în timp ce Goebbels i-a replicat că va veni ziua în care Europa o să aibă nevoie de așa ceva.

    Și iată că, după 70 de ani, politicienii europeni se gândesc să implementeze Carta Europei în toate țările membre. Uniunea Europeană din ziua de astăzi se mulează perfect pe viziunea unui om care a fost numit nebun atunci când și-a expus părerea. În acest fel, nici Al Doilea Război Mondial nu își mai regăsește rostul și moartea a milioane de oameni a fost inutilă pentru că într-un final am ajuns să-i îndeplinim visul lui Hitler, intr-o Europa condusa in cea mai mare parte tot de Germania, aflata sub "dictatura" Angelei Merkel,"


    http://www.ziuanews.ro/dezvaluiri-in...-merkel-389339

  22. #84
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    iti trebuie o poza adecvata la avatar? mai am una din setul din care am folosit si eu
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •