Results 1 to 19 of 19

Thread: ACS Berceni - Otelul Galati 3-2

  1. #1
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1

    ACS Berceni - Otelul Galati 3-2

    A inscris pentru Otelul Alexandru Avram (min 76 si 88).
    ACS Berceni: Stoian,A.Radu, Fisie, Nicu, Cana,Neagu, Ettien, Al.Radu, Patrascu, Paduretu, Dobre.
    Otelul: Grecu, Stoian, Cojoc, Asanache, Ciurea, Tatar, Codreanu, Istrate, Stanescu, Miron, Chipirliu.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Otelul nu pare sa prinda play off-ul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Depinde de rezultatul din procesul cu ANAF care e in cateva zile.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Dati-l mah dracu de ANAf, de ce sa platiti voi taxe si impozite, doar voi sunteti galateni, ei nu stiu asta?

  5. #5
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Erau platite pana sa vina hotul ala de Adamescu. Bucurestenii parveniti nu le-au platit.


    Ca fapt divers, citeste aici: http://fcotelulgalati.info/marius-st...in-galati.html

    Otelul nu poate reveni in Galati, pentru ca nu poate beneficia de conditiile in care AEK-ul s-a mutat de la Bucuresti la Timisoara sau, mai nou, ACS Recas la Timisoara.
    Noi miorlaim ca FRF-ul ne vrea raul? Nu.
    Last edited by Doctor_Satan; 13th October 2015 at 15:47.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Acum realizezi ce B.T. v-a lovit?



    Nu uita esentialul: trei generatii.......

  7. #7
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Nu uita ce-i mai important: nota de plata.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Nu intelegi nici acum nimic: cat am platit noi atunci este inestimabil. Ca vor veni si alte facturi, nici nu mai conteaza. Ca ne vor desfiinta inca odata , iar nu mai conteaza. E precum violul asupra unei virgine, a doua oara nu mai conteaza. Pentru voi insa, o societate bolnava si fara capacitatea de a percepe realitatea, o societate salbatica si primitiva, aceste umilinte va vor educa si va vor evolua. Peste trei generatii nu veti mai avea visatori gen Floo sau limitati gen Steel jar. Bine nici ciudati satanisti sau autisti megastari nu cred ca vor mai fi.

  9. #9
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Toate ca toate, dar eu nu am inteles care era virgina? Te mai numesti virgina cand ai dilatatie anala ( metaforic vorbind)? Ce iti mai place autovictimizarea.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  10. #10
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Nu intelegi nici acum nimic: cat am platit noi atunci este inestimabil. Ca vor veni si alte facturi, nici nu mai conteaza. Ca ne vor desfiinta inca odata , iar nu mai conteaza. E precum violul asupra unei virgine, a doua oara nu mai conteaza. Pentru voi insa, o societate bolnava si fara capacitatea de a percepe realitatea, o societate salbatica si primitiva, aceste umilinte va vor educa si va vor evolua. Peste trei generatii nu veti mai avea visatori gen Floo sau limitati gen Steel jar. Bine nici ciudati satanisti sau autisti megastari nu cred ca vor mai fi.
    Cine vorbeste despre perceptia asupra realitatii.
    Ati fost folositi aproape la fel de pervers cum ne foloseste Adamescu acum, iar cand umflatul jegos (al vostru) si-a terminat treaba, v-a aruncat ca pe niste zdrente.
    Dar partea perversa la procedura lui Jabba este ca si-a gasit oameni care l-au crezut si inca-l cred ca el a facut echipa pe bani curati si ca nu v-a folosit pe post de spalatorie.
    Noi am fost mai ancorati (ca tot o avem pe stema) in realitate si am strigat de la inceput ca Adamescu a venit la ciordit.
    Ca rezultatul este acelasi, asta-i dovada ca e greu sa te opui unui sistem corupt.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  11. #11
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Imi amintesti de Dodu si Iacov la FC National/Progresul Bucuresti... good times, good times...


    Crapa-o-ar maduva-n ei!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #12
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Jigodiile alea au investit initial la National sau au fost ca Adamescu, au luat toti banii fara sa dea un leu?
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Satano, de ce nu vreti voi sa cautati banii la stan?

  14. #14
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Pentru ca din calcule peste 12 milioane sunt la Adamescu.
    Pentru restul pana aproape de 18 l-as intreba pe Bors, dar am o banuiala ca au ajuns la indian sub forma de profit la sumele investite pana in 2011.
    Dar, daca tu vii cu dovezi (asa cum ti-am aratat de n-spe ori in cazul lui Jabba si Adamescu) nu doar cu texte "sigur a luat el ca nu se putea altfel", atunci cu bucurie il punem pe panoul hotilor alaturi de Adamescu si Bors.
    Dar atata timp cat tu mai crezi si in ziua de azi ca Jabba v-a vrut binele, nu doar sa-si spele banii, ma indoiesc ca vei veni si cu ceva concret.
    Iar la Adamescu e clar ca el a furat aproape toti banii. S-a vazut prin acele contracte de asigurari cu Astra, s-a vazut cand a fost renovat Intercontinentalul, s-a vazut cand au fost puse firmele lui de paza la club si station etc.
    Cat crezi ca a mai apucat si primarul lu' peste? Dar il spanzuram de coaie si pentru 1 euro daca se demonstreaza.

    Totusi, daca stau mai bine sa ma gandesc, Stan ar merita spanzurat de coaie si pentru simplul fapt ca a declarat ca Adamescu este un om de afaceri serios si pentru ca el a fost cel care a purtat discutia preliminara cu jigodia.
    Uite, ca sa fii multumit, daca-i linsam pe Adamescu si Bors, il includem si pe Stan.
    Multumit?
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  15. #15
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Tipic pentru tim: cand nu mai are replici, se face ca ploua si nu mai continua discutia.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    cu cine sa discut mah? Cu unul ca tine? Tu ti-ai citit semnatura in ultima vreme? Tu ce crezi ca zice lumea de unul care are o asemenea semnatura? psihupupuuuuuuuuu

  17. #17
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    bai, nush, am auzit ca baietii din galati au ramas tot moi si pufosi la atingere...
    retired.

  18. #18
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    cu cine sa discut mah? Cu unul ca tine? Tu ti-ai citit semnatura in ultima vreme? Tu ce crezi ca zice lumea de unul care are o asemenea semnatura? psihupupuuuuuuuuu

    Adevarul e ca despre tine zice lumea numai de bine. De cate ori e un topic mort, hai sa il chemam pe tim sa avem de cine sa radem. Tu nu vezi cata lume face misto de tine ca freci papusa? Asta asa ca un mic exemplu.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  19. #19
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    cu cine sa discut mah? Cu unul ca tine? Tu ti-ai citit semnatura in ultima vreme? Tu ce crezi ca zice lumea de unul care are o asemenea semnatura? psihupupuuuuuuuuu
    Deci in continuare sustii ca Iancu a infiintat AEK-ul cu bani curati si nu a avut nimic de spalat?
    Intr-adevar, e greu de discutat.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •