View Poll Results: pronostic

Voters
17. You may not vote on this poll
  • victorie Feroe

    5 29.41%
  • egal

    5 29.41%
  • victorie Romania

    7 41.18%
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 148 to 161 of 161

Thread: Insulele Feroe - Romania 0-3

  1. #148
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Buni, rai, ne reprezinta si trebuie sustinuti . Hai Romania !
    Pe tine poate, pe mine nu.
    Nu ma reprezinta cocalari astia cu 0 creier si cu fite mai mari decat Cristiano Ronaldo.
    A raspuns Torje la intrebari la interviu zici ca avea 5 baloane de aur acasa frate. Asa o atitudine de bo$$.

  2. #149
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Ce pot sa spun despre Torje, un jucator bun care a adus glorie clubului din RO unde a activat pana la transferul din strainatate, fara pic de ironie.
    Daca ai si alta cetatenie normal sa nu te reprezinte .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #150
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Adevarul este undeva la mijloc, mai Johny . Pe langa cei 4-5 stelisti si fosti stelisti echipa asta are si un numar de fosti si actuali jucatori de la alte echipe, care, daca vrei sa-mi dai dreptate, au fost mai petarde ca cei 4-5 pomeniti mai sus . Ii stii foarte bine, problema este ca d-nul Duba este mai patimas, mai stelist decat multi alti useri de aici si incearca, deseori cu argumente, sa apere acesti jucatori care fac sau au facut cate ceva pentru clubul nostru . Jumatatea ramasa a adevarului o spuneti voi, useri la fel de patimasi, sustinatori ai altor echipe care vedeti negru in fata ochilor cand cititi sau auziti de Steaua .
    In primul rand mi-ai scris numele gresit, nu stiu daca de patimas sau din nimereala.
    In al 2-lea rand, noi n-am zis ca stelistii sunt singurii inutili de la nationala asa cum face Duba cu restul jucatorilor, am fi patimasi asa ca el daca am vorbi asisderea.
    In al 3-lea rand, noi nu vedem negru in fata ochilor ca nu ne intereseaza de stelisti prea mult in ultimul timp pentru ca ei sunt din ce-n ce mai putini si se transforma in FCSB-isti pe zi ce trece.
    In al 4-lea rand indiferent de apartenenta emotionala a unui antrenor, filozofia ar trebui sa fie sa convoci mereu cei mai in forma jucatori, asa cum fac mai toti selectionerii care se respecta din fotbalul mare care se respecta si nu jucatori asa ca ei te-au ajutat. Daca nu-si ajuta echipele de club in ultimele 4-5 meciuri inseamna ca ori isi saboteaza echipele ori intr-adevar nu au posibilitati de-a juca bine in perioada de selectie si ei nu au ce cauta pe teren!
    Tu ca antrenor daca risti cu din astia si-ti iese e bine, esti laudat, dar datoria ta e sa bagi pe cel in forma si care joaca, daca o faci nu risti, daca nu o faci, risti si platesti in caz ca nu-ti iese, indiferent despre ce jucator e vorba si de la ce echipa vine.
    Asta ar trebui sa fie adevarul in caz de selectioneri si presedintele federatiei s-o spuna raspicat!
    Frate, bagi pe cel in forma, daca nu-l bagi, risti sa te dau afara daca nu-ti iese!
    Atat are de spus si nimic mai mult, da-l doare gura...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #151
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Ionel delazalau.

  5. #152
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Scrie in capul postului, daca esti atent!
    Oricum sunt sigur ca cei care n-au observat iti sunt recunoscatori pentru deconspirarea autorului!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #153
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Nebunieee.... 3-0 ce rezultat istoric

    La CE eu zic asa sa nimerim in grupa cu Franta, Albania si Slovacia
    beleafer

  7. #154
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Anglia Si Irlanda de Nord cred ca este sub Albania.

  8. #155
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Anglia, Wales si Irlandezii nordici toti intr-o grupa
    beleafer

  9. #156
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    Anglia, Wales si Irlandezii nordici toti intr-o grupa
    numai *******ii de scotieni nu s-au calificat ca sa facem o grupa britanica in premiera.

  10. #157
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Hai ca acum si scotienii sunt *******i
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #158
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Destul de clar si oarecum previzibil, stelimea traieste o drama. Literalmente.
    Si asta de cand Costica Sarma le-a dat fum in arhipelagul oilor.
    Si mai concret, avem : fiere+perle=
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Budescu si-a aratat valoarea cu o echipa de liga a III-a din Romania, sau de liga a II-a mai pe la subsolul clasamentului . Un jucator bun, de ce sa nu recunoastem . Sunt curios ce-ar fi spus stelistii daca juca la Steaua, sau gasca anti...daca juca tot la Steaua .

  12. #159
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Stiti ce nu-nteleg eu? Cum suntem pe locu 7 in lume si doar in urna a 3-a valorica!?
    Pai in preliminariile mondialelor n-am fost capi de serie, intre primii 8 in lume ca doar asa poti fi cap de serie!?
    Adica la mondiale suntem cap de serie in preliminarii dar in Europa n-avem loc in prima jumatate a echipelor calificare!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #160
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    locul 7 este calculat de Fifa, urna 3 este calculata de Uefa
    beleafer

  14. #161
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Buni, rai, ne reprezinta si trebuie sustinuti . Hai Romania !
    Prin "sustinuti" sper ca te-ai referit sa-i sustinem de pe stadion, dar ce ne facem ca niciunul din Franta nu are cel putin atatea locuri cati cetateni are tara asta.
    Pentru mine nu exista vreo alta forma de sustinere a unei echipe de fotbal. Mentalitatea tipica microbistului roman de genu' "ma duc in bar unde ma bat cu pumnu-n chiept ca tin cu cutare si-i trag la mumu adversarului, verbal" e total eronata.

    Anyway, eu ma pis pe nationala lor de impostori si manelisti in frunte cu pupatoru' de poze cu maimutoi si zevzecu' ala sinistru de zburleanu.

    De altfel, are cineva un link ca sa vad si eu ce a zis Torje dupa mareata calificare? Ofer in schimb multumiri si urari de bine.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •