Page 27 of 28 FirstFirst ... 1725262728 LastLast
Results 547 to 567 of 574

Thread: Bravo Laura!

  1. #547
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Rectificare


    Surse Digi24.ro: Franta nu-si retrage candidatul, dar o va sustine pe Kovesi pentru sefia Parchetului european.

    Consiliul Uniunii Europene nu va retrage candidatura francezului Jean-Francois Bohnert la functia de procuror-sef al Parchetului UE, pentru că ar însemna ca în competitie să intre celălalt candidat, clasat pe locul al treilea, germanul Andreas Ritter, au explicat pentru Digi24.ro surse de la Bruxelles.

    În schimb, Franta va sustine candidatura Laurei Codruta Kovesi, prin vot oficial, iar acest vot ar urma să fie o chestiune de zile, au mai spus sursele Digi24.ro.



    E si mai belita treaba pentru penalii pesedisti

    #NUSCAPATI!!! ftvn gura de gunoaie corupte...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #548
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post



    Sper sa ii ude cineva salteaua pe care isi va petrece noaptea,intelegeti ce zic?




    tu-va-n gura de tortionari, ati crezut ca aveti marja de timp a lui Visinescu?Acum e momentul sa iesiti cu totii in strada sa o aparati pe tortionara, sa va vedem pe toti,sa nu fie confuzii.....


    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  3. #549
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    E belita rau!!!
    Avem procuror european!!!! Pe Laura!!

    Sa inceapa vanatoarea
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #550
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Diseara toata lumea cu ochii pe latrina 3! O sa fie show de show megashow

    Timacule, unde esti falcuta mica si frageda?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #551
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Mi-am calcat pe suflet si am intrat pe forum ca sa le urez un amical "mooie" prietenului Timache si tuturor celorlati pesedisti , aldisti , secu risti ,comunisti ,turnatori si antenisti idioti de pe forum .
    PS Rupe-i Codruta , da-le la falcute tuturor imbecililor , indiferent de culoarea politica.
    Last edited by cimitiru' ghencea; 19th September 2019 at 16:53.
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  6. #552
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    E o zi atat de trista pentru trepanati incat pana si limbistul Paul si-a lasa limba in berna si ii rupe capu' fara chef de viata
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #553
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    iaca si fracele bucovinean,cu urari de bine traditionale,la care evident subscriu...

    una peste alta,o noua palma data pe obrazul astora,bravo Laura!
    Last edited by cip; 19th September 2019 at 17:37.
    granita la Orsova!

  8. #554
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    E festival la dancila bovina analfabeta pe pagina. Jdemii de mesaje de felicitare pentru Codruta.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #555
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    ai dreq,cred ca-s platiti,altfel nu-mi explic...
    granita la Orsova!

  10. #556
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1

  11. #557
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Asta sufera clar de tot de lipsă de pulă, articolele ei zbiara dupa coitus. Sorina e genul de femeie pe care o mai tavaleste cate un iobag la vreo rascoală, adica o data la 200 de ani. Pe ea n-a avut, fizic, cine sa o fută pt ca la Rtv sunt toti pe ierburi de reumatism, ginsenguri de prostata. Barbatii din Labe 1 sunt intr-un cult inchinat zeului Onan, iar la A3 nu se practica decat sexul cu limba aspră. Da' uite ca nu e totul pierdut, poate isi face Timache pomană si ii dă vreun cotor de frunce in buric

  12. #558
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    Mi-am calcat pe suflet si am intrat pe forum ca sa le urez un amical "mooie" prietenului Timache si tuturor celorlati pesedisti , aldisti , secu risti ,comunisti ,turnatori si antenisti idioti de pe forum .
    PS Rupe-i Codruta , da-le la falcute tuturor imbecililor , indiferent de culoarea politica.
    Precene sholdo,imi cer scuze ca nu ti-am raspuns mai repede dar nu am putut sa ma opresc din sarbatorirea si bucuria pe care mi-a creat-o aceasta postare.Nuuuupot sa cred nici acum!!!!!!!

    Dupa ce ani de zile l-ai pupat in kur pe basescu si pe toti ticalosii de langa el,nerecunoscand niciodata ca nu esti nimic mai mult decat un sclav basist ordinar, dupa ce a doua zi dupa alegeri ai disparut ca sholdoveanul in papusoi neavand puterea sa ramai si sa iti sustii ideile mai departe,dupa ce nu ai reactionat nici dupa linsarea lui Dragnea, apari acum sa balesti pentru tortionara aia nenorocita.


    Iti multumesc cimi,nu poti realiza cat de fericit m-ai facut! Nu insist,stiu ca oricum nu pricepi nimic!






    PS. mai e un motiv pt care am intarziat acest raspuns:am evitat cat am putut sa reactionez la mwia nefericitului ala de cel mai ceh dintre banateni!Chiar nu merita nici macar o flegma!

  13. #559
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Peizane ai belit p..a! Daddy al tau e pitit, intelighenta e pe duca, daca in iunie si in toamna luati sub 15% ma ofer sa te ajut sa gasesti charter de San Jose!
    Asa si?

  14. #560
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Sa nu-mi spui ca si tu esti la nivelul tristilor ramasi pe aici si atata ai inteles, ori astea sunt glume de la tine din comuna!

  15. #561
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Cocos, mi-e scarba de politica si vreau sa vad toate jigodiile care au furat la puscarie! Sunt anti psd? Evident! Dar nu am o pasiune pentru vreun partid, nu MAI am! Vreau doar o tara ok. Vreau degeaba dar tot sper.
    In rest esti bine? Am auzit ca ai ramas fara scaune la bodega si ca ai o urma de catarama pe frunce!
    Asa si?

  16. #562
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Mah Laure, ce sa zic? Zic si eu ca restul norodului: bravo laura!��

  17. #563
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Mesaj pentru clitorisul suedez care ne invata cum e cu coruptia:

    http://www.msn.com/en-xl/europe/euro...cid=spartanntp


    Nah, cum e pisdo?Nu mai dai stele polare acum? Tu-va dumnezeii mamelor voastre de nimurici!!!!

  18. #564
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  19. #565
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Continua prigoana pesedistilor nevinovati, saraci, patrioti. Da, ba, da' de ce nu ziceti nimic de flotă, de casa Reiffeisen, de carnatii lu' Remes, de Elena Cutrea? Ia ca vine Timace cu limba lui aspra, viguroasa, indemanatica si face lumina in cele mai intunecate lacase ale colonului doamnei Pintea haiduca. Deocamdata pritoceste cazul, e conectat la latrină pt bibliografie, asculta epistola catre banațeni a pastorului penticostal.

  20. #566
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    A cedat nervos Duamna ministru ... se cere la spital


    Tocmai ce a realizat ca din arest, timp de 30 de zile, nu poate lua macar un euro spaga ceea ce e nasol

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  21. #567
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Kovesi cstigă la CEDO procesul prin care a contestat decizia de revocare de la Sefia DNA


    CAFF3158-BD77-4D77-85F0-78240E51763A.jpeg



    Timache, fa ceva!
    Last edited by Hingherul; 5th May 2020 at 21:20.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •