Page 10 of 28 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 190 to 210 of 574

Thread: Bravo Laura!

  1. #190
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Nici Laura nu o face pe gratis.De aia e atat de bine infipta!
    "INTERZIS"!

  2. #191
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Sunt curve care o fac .....pe datorie. Majoritatea nu isi mai incaseaza creditul. Cred ca si in acest caz va fi la fel!

  3. #192
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Sa fie asa...as fi ceva normal!
    Dar...sa fie infipta mai adanc decat pare?

    E greu de zis.Sunt multe lucruri ciudate!In mod normal nici nu ar fi incaput discutii ca una ca ea sa ..."fie felicitata" atat de mult timp in acest post!
    Pana nu vad o demisie nu mai ma astept la nimic.Ca prea fac unii ce vor in tara asta!
    "INTERZIS"!

  4. #193
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    De ce tace malc anticoruptul Iohannis in afacerea Microsoft?

    http://www.national.ro/news/de-ce-ta...t-613414.html/
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  5. #194
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Cum de ce?Din obisnuinta!
    "INTERZIS"!

  6. #195
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    aiaiai,am vazut interviu cu Kovesi,Laura cum ii spunem noi...niciodata n-am mai vazut-o asa sigura pe ea...auzi,cica e gata...
    granita la Orsova!

  7. #196
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Spre disperarea...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #197
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    impecabila prestatie politica.

  9. #198
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    politic, juridic... va da clasa la tot si toate

    tu, tot cu Dancila?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #199
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    politic, juridic... va da clasa la tot si toate
    Pai la cat e de infipta face ce vrea!Nici Dragnea nu a reusit pana acum asa ceva!
    Radem glumim, dar recunosti penibilitatea sa acuzi PSD-ul de abuz si furaciune si sa aplauzi pe ...asta?
    Sa fim seriosi.Poti mai mult!
    "INTERZIS"!

  11. #200
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    problema sta total invers. sa accepti sa te guverneze unu cu 8 ani de puscarie cu executare plus alti diversi condamnati penal, analfabeti, tarani cocliti si trepadusi si sa strigi "hotii" catre altii mi se pare maxim de penibilitate.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #201
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Spuneam odata ca un discurs al Udrei in parlament a fost cel mai bun care l-am auzit.

    Astazi am citit asta :

    Răscoala lui Udrea: "Vedeti de ce e bine să ai dovezi cu nemernicii ăstia?"
    https://www.cotidianul.ro/rascoala-l...ernicii-astia/

    Cateva fraze sunt de relevante:

    "Ce spun Onea, Kovesi, Portocală etc. în acest moment nici nu mai contează. Contează ce spun si fac cei care sunt alesi să conducă tara, să apere democratia, să îi reprezinte si să îi apere cetătenii si să îi apere institutiile. Iar acestia nu par că există! Dragnea, e atât de las încât aruncă în aer tot pentru linistea lui pe care si-o tot negociază cu Coldea si Kovesi si ceilalti, Johannis nici nu respiră de fricos ce e, Tăriceanu, de unul singur probabil a obosit, opozitia e de rahat. Orban tremură la gândul că va fi condamnat în apel iar Blaga, cu un dosar pe rol si el, asteaptă să rezolve altii problemele, ca întotdeauna.
    Halal bărbati, halal politicieni, halal lideri, vai de tara care a încăput pe mâna lor!"

  13. #202
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ai citit pe dracu. la cat esti de analfabet citit iti mai trebuie tie...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #203
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    problema sta total invers. sa accepti sa te guverneze unu cu 8 ani de puscarie cu executare plus alti diversi condamnati penal, analfabeti, tarani cocliti si trepadusi si sa strigi "hotii" catre altii mi se pare maxim de penibilitate.
    Macar unii din noi ii injura pe toti si recunosc ce e de recunoscut.
    Tu o aplauzi pe una care...care....hai spune tu
    "INTERZIS"!

  15. #204
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    care sunt aia dintre voi? nu te-am vazut sa te revolti ca te conduc niste penali. in schimb, am vazut ca esti iritat ca un procuror haituieste niste hoti
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #205
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    N-am crezut ca si in Timisoara sunt atat de multi propagandisti de stanga, ca sa nu spun altcumva. Si mai grav este ca de la o vreme sunt din ce in ce mai agresivi, nu mai au pic de respect pt. cei care au murit acum 27 de ani. Sa ai tupeul sa-i acuzi pe cei care doresc sa nu le mai fie bagata mana in buzunar cetatenilor acestei tarisoare ... mi-e greu sa inteleg. Mi-e greu sa inteleg cum niste hoti si inculpati dovediti au sustinere intr-o parte a tarii care si-a dorit, poate cel mai mult, ca Romania sa nu mai fie condusa de astfel de specimene.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  17. #206
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Hinghi...Ba baiatule......
    Pai nu am injurat eu PDl-ul PNL-ist?
    Nu am zis eu ca la PSD sunt hoti si ca toti politicienii merita batuti?
    Cauta prin postari sa vezi parerea mea.
    Ce ma deranjeaza ca e sustineti ca jegul e ceva imaculat!Intelegi aluzia?

    Iritat de un procuror hartuieste hoti?Bre, esti sigur ca ii hartuieste sau arielul de pe creier isi face datoria zilnic in doze din ce in ce mai mari?
    Hai, fii realist...Tocmai a fost prinsa cu matza in sac si tu imi spui mie de hartuiala?
    Daca de la Duba nu am pretentii, de la tine am!
    "INTERZIS"!

  18. #207
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pai babaiatule, tu ca cetatean pe persoana fizica esti direct afectat de ce face guvernul! iar DNA-ul a ramas cam singura institutie care mai limiteaza hotiile astora.
    ce treaba ai tu cu DNA??? asta nu inteleg. ca sa nu mai zic, ca in viziunea voastra, toti cei condamnati pana acum de la Varan la Valcov, au dosare si sentinte politice
    deci aia va fura pana le amortesc mainile si tu plangi de mila lor ca ii tin procurorii in tensiune

    si apoi, la ce procent de peste 90% de penali exista in alianta psd-alde, cum poti, chiar si in gluma, sa spui ca e vreunul nevinovat? bag sama ca tu tii cu ursu sau iti place polemica.


    Apropo de creiere spalate, cred ca cineva va ia de prosti

    Uite ce scrie pe pagina psd:

    FB_IMG_1518683814354.jpg

    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #208
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    N-am crezut ca si in Timisoara sunt atat de multi propagandisti de stanga, ca sa nu spun altcumva.
    sa nu exageram totusi...
    in alta ordine de idei am vazut ca se strang semnaturi pt punctul 8 din proclamatie,azi ma opresc sa semnez si eu...
    granita la Orsova!

  20. #209
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    pai babaiatule, tu ca cetatean pe persoana fizica esti direct afectat de ce face guvernul! iar DNA-ul a ramas cam singura institutie care mai limiteaza hotiile astora.
    ce treaba ai tu cu DNA??? asta nu inteleg. ca sa nu mai zic, ca in viziunea voastra, toti cei condamnati pana acum de la Varan la Valcov, au dosare si sentinte politice
    deci aia va fura pana le amortesc mainile si tu plangi de mila lor ca ii tin procurorii in tensiune

    si apoi, la ce procent de peste 90% de penali exista in alianta psd-alde, cum poti, chiar si in gluma, sa spui ca e vreunul nevinovat? bag sama ca tu tii cu ursu sau iti place polemica.


    Apropo de creiere spalate, cred ca cineva va ia de prosti

    Uite ce scrie pe pagina psd:

    FB_IMG_1518683814354.jpg

    Am uitat ca tu esti ala cu statisticile care , presupun, in mintea ta chiar le crezi reale.
    Am uitat ca tu esti destept si peste 3,2 miliuoane de romani sunt niste prosti, inconstienti, elemente ce nu fac bine societatii!
    Ce treaba am eu cu DNA?Sa isi faca treaba!Nu sa devina o parghie politica in tara asta.Chiar nu vezi?
    Unde plm sunt liderii pdl, aia grei?Unde plm e Videanu?Unde sunt restul?
    Nu vezi decat rosu in fata ochilor, numai psd e de vina, psd e raul etc si etc...Aloo....formularea corecta e: SI psd e de vina!

    Ba baiatule...toti e rai.Si unii si altii.Nu te vad dand in ceilalti.Vrei dreptate?Dar sa se aplice legile doar pt unii bag de seama, nu pt toti!Uneori imi vine sa ii cred pe cei care zic ca exista oameni care inca mai isi iau bani pt ceea ce scriu aici.Fii obiectiv.Judeca-i pe toti daca tot o faci.

    Si cu asta am inceiat.Ca dupa,. poate iti meriti banii

    P.S.: un abuz in functie e bun daca e anti psd?Sau pro ailalti?Cam asta e concluzia la sustinerea ta neconditionata(bag de seama) a infiptei!
    "INTERZIS"!

  21. #210
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Am uitat ca tu esti ala cu statisticile care , presupun, in mintea ta chiar le crezi reale.
    Am uitat ca tu esti destept si peste 3,2 miliuoane de romani sunt niste prosti, inconstienti, elemente ce nu fac bine societatii!
    Ce treaba am eu cu DNA?Sa isi faca treaba!Nu sa devina o parghie politica in tara asta.Chiar nu vezi?
    Unde plm sunt liderii pdl, aia grei?Unde plm e Videanu?Unde sunt restul?
    Nu vezi decat rosu in fata ochilor, numai psd e de vina, psd e raul etc si etc...Aloo....formularea corecta e: SI psd e de vina!

    Ba baiatule...toti e rai.Si unii si altii.Nu te vad dand in ceilalti.Vrei dreptate?Dar sa se aplice legile doar pt unii bag de seama, nu pt toti!Uneori imi vine sa ii cred pe cei care zic ca exista oameni care inca mai isi iau bani pt ceea ce scriu aici.Fii obiectiv.Judeca-i pe toti daca tot o faci.

    Si cu asta am inceiat.Ca dupa,. poate iti meriti banii

    P.S.: un abuz in functie e bun daca e anti psd?Sau pro ailalti?Cam asta e concluzia la sustinerea ta neconditionata(bag de seama) a infiptei!
    Asta e o sluga infecta. Chiar nu conteaza. Pierdem vremea.
    Peste 3.2 mil romani au spus deja adevarul. Oricum, oricand, slugile vor disparea. Kovesi, Lazar, Portocala, Onea, vor fi in curand istorie. Sa vorbesti unui hingher sau sheata lui despre aceste lucruri e ca si cand ai vorbi mortilor despre viata de dincolo.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •