Page 13 of 28 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 253 to 273 of 574

Thread: Bravo Laura!

  1. #253
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Te inteleg ca ii duci dorul lui Tyler. E exclusiv vina lui Vadim si a politicii pe care o duce ca in aceste momente tu zburzi ca un papitzoi pe aici iar el nu are dreptul sa se exprime.dar o sa vezi, PAS CU PAS, ca aceste lucruri se vor schimba.
    Cretinule, in problema asta iti da tie mumu cat poti duce. Cel putin el asa pozeaza in ceea ce priveste lupta politica. Pricepi ma bolsevic mizer?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #254
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    gata, usurel cu falcirile ca timache a suferit de galci cand era mic!

    acum radem de Gargamel cel slugarel si de penalii p$d
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #255
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Cretinule, in problema asta iti da tie mumu cat poti duce. Cel putin el asa pozeaza in ceea ce priveste lupta politica. Pricepi ma bolsevic mizer?
    mutantule, Tyler nu e robot, nu e din aia care pot fi mani****te.Probabil ca nu vrea sa plece Kovesi dar sunt absolut sigur ca ar vrea sa iti penetreze amigdalele!

  4. #256
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    bai timache, da` urat mai faci

    ia fa ca foca!
    ce-ti mai place in gasca. Doar in gasca. De ce nu renunti la moderare?

  5. #257
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,449
    Reputatie
    0
    aiaiai, sa-nteleg ca trecura rusii granita la Dranceni?

  6. #258
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    ce-ti mai place in gasca. Doar in gasca. De ce nu renunti la moderare?

    ti-a casunat pe mine si pe Laura?

    ete ca a dat CSM-ul aviz negativ, d`aia nu renunt.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #259
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    mutantule, Tyler nu e robot, nu e din aia care pot fi mani****te.Probabil ca nu vrea sa plece Kovesi dar sunt absolut sigur ca ar vrea sa iti penetreze amigdalele!
    Jegule comunistoid, da, nu poate fi manipu.lat asa cum esti tu, mizerie! De fapt tu nu esti manip.ulat, esti o vuvuzea pesedista, pisa-m-as pe tine de fruncist prost!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #260
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,449
    Reputatie
    0
    aloooo...atentie la limbaj ca nu traim in congo.

  9. #261
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Duba, gata cu jignirile sau ma obligi sa il dau sanctiune timachelui pentru provocari!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #262
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Si, pentru ca suntem un forum de sport, sa relatam cum a stat situatia in teren

    FB_IMG_1519748372269.jpg


    Bani pe jos! Cum ar spune Andrei
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #263
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    aloooo...atentie la limbaj ca nu traim in congo.
    Botswana...ca doar aia dau cu pwulele in lautari!

    Intr-o alta ordine de idei...cand psd ul fura, unii urla.Cortect si aprob.
    Cand psd-ul face abuz de putere, unii urla.Corect si aprob.
    Cand Codruta face abuzuri si trebuie trasa la raspundere, aceeasi unii o aproba si o sustin.WTF????

    Ma bate logica unora, integritatea morala si tupeul lor de a ragai despre dreptate in tara asta!

    Continuati!
    "INTERZIS"!

  12. #264
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    cine spune ca Laura face abuzuri? Timache, Tudorica sau grupul organizat infractional p$d? scuze, uitasem de Plescoianu
    in rest, societatea civila ( aia sanatoasa cu dinti in gura si toate mintile acasa nu deseurile trepanate pesediste), toti greii europeni, CSM, Presedintele, in general lumea buna si civilizata, toti astia spun ca Laura e mai mult decat ok in ceea ce face.
    Last edited by Hingherul; 27th February 2018 at 18:46.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #265
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Atac necruțător la șefa DNA: „Măi, #IMPOSTOARE sinistră, cum poți să MINȚI în halul ăsta?”

    Măi, #IMPOSTOARE sinistră, cum poți să MINȚI în halul ăsta!?? Cum poți să spui că ai "răspuns" în scris la întrebările Comisiei de Anchetă!?? Uite ce ai "răspuns", #Munte_de_TUPEU:

    "Nu am avut și nu am cunoștință despre aspecte de natură să servească la aflarea adevărului în cauza care formează obiectul activității Comisiei". ...Iar eu te întrebasem dacă ai fost la Oprea acasă în seara alegerilor prezidențiale și ce ai făcut acolo!

    Cum poți, #Munte_de_AROGANȚĂ, să pretinzi că ai "răspuns"? Nici măcar la Bruxelles, când te-am prins și ți-am adresat întrebările privindu-te în ochi, nici măcar acolo n-ai răspuns! Te-ai fofilat și tot ce ai putut bâigui a fost: "eu am respectat întotdeauna legea"...

    Nu, Kovesi, tu nu ești om! Tu ești un dincoace de om, o specie nouă, bizară, derivată. Și susținere nu mai ai decât din partea celor aidoma ție sau din partea superficialilor malnutriți informațional!

    Am făcut tot ce a ținut de mine pentru a te expune în adevărata ta lumină. Voi face TOT ce ține de mine pentru ca acest popor să nu te mai aibă încă un an, cum l-a mai avut din păcate pe Băsescu încă doi!" a notat deputatul Pleșoianu pe contul personal de Facebook

    http://evz.ro/kovesi-dna-impostoare-sinistra.html

    excelenta remarca la adresa acestui infam specimen.
    numai jigodiile sorosiste neomarxiste decerebrate pot sa-i tina partea...
    alea platite si pe ols din solda altei jigodii,anaconda.

  14. #266
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    recomand latrina 3 in seara asta. sa aveti popcoarnele si berile la indemana ca o sa fie rupere. divertisment tragicomic. deja, parca si sigla e arborata in berna


    babaiatule, ce curci plouate la latrina!!! nici daca murea Varanu nu era asa tristete
    ti-e si mila de ei cand ii vezi asa resemnati
    Last edited by Hingherul; 27th February 2018 at 18:50.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #267
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    un clovn in pwulla goala.
    vrei sa-ti dau numele?

    bine ca il stie cine trebuie...
    atentie la usa!

    ps.te-ai extins prea mult in activitatea subversiva,baietas!

  16. #268
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Gargamel nu se lasa:

    Mascariciul Justitiei a enuntat posibilitatea unei sesizari a Curtii Constitutionale daca presedintele Iohannis va refuza revocarea Laurei Codruta Kovesi

    toata lumea ii spune ca e alba iar idiotul insista ca e neagra. si Timache il crede
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #269
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    pana la urma e cum a zis Banciu,nu convine nici macar hotilor de la psd schimbarea asta...ca numai de pierdut ar avea si ei...
    granita la Orsova!

  18. #270
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ma gandesc ca acum, o miscare de bun simt ar fi ca Gargamel sa isi dea demisia si sa se duca dracu. dar tinand cont ca are adn de sluga, slabe sanse de asa miscare
    oricum, superb sa auzi penalii cum striga impotriva DNA. asta e semnul cel mai clar ca Laura ii loveste fix la punctul G
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #271
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    cine spune ca Laura face abuzuri? Timache, Tudorica sau grupul organizat infractional p$d? scuze, uitasem de Plescoianu
    in rest, societatea civila ( aia sanatoasa cu dinti in gura si toate mintile acasa nu deseurile trepanate pesediste), toti greii europeni, CSM, Presedintele, in general lumea buna si civilizata, toti astia spun ca Laura e mai mult decat ok in ceea ce face.
    Serios?...
    Lasand departe pe cei care zic ca Laura nu e buna, si sunt multim contrar statisticilor tale politice dubioase....hai sa analizam pe cei care zic ca e buna.`
    1.Cine e lumea buna si civilizata?...Aia pe care vrei tu sa ii consideri asa?Ca ai stabilit clar ca peste 3,2 milioane de votanti sunt elemente care nu sunt benefice societatii conform ...tu
    2.Presedintele?...ce a facut asta pentru Romania in afara sa adune decoratii de pe afara, fiind NEDECORAT in propria lui tara?(app de asta,stii daca nu esti decorat inseamna ca nu ai niciun merit, nu?)
    3. Toti greii europei?....pai si nu iti bate la ochi?Cand plm ne-a vrut Europa binele?Trezirea lumeeee!!!!!
    4.CSM...o cloaca aservita in marea majoritate unora sau altora(vezi?eu sunt in stare sa deschid ocii si sa nu generalizez)...

    Concluzia: hai sa deschidem ochii...sa nu iesim in strada la comanda ca oile (asa cum s-a demonstrat in ultimii ani) ci sa iesim pentru tara asta!(si daca veniti cu bla bla-uri ca ati iesit pentru tara...repet: deschideti ochii!)

    Continuati!
    "INTERZIS"!

  20. #272
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    1. Vezi cum arata, vorbesc si gandesc manifestantii din ambele tabere. Si da, aspectul fizic are legatura cu educatia! Cu exceptia cand te nasti handicapat. Nu vorbim de asa ceva aici.

    2. Presedintele face si el ce poate si mai ales ce e lasat sa faca. Pana nu ii taie partidul unic chiar toate prerogativele.

    3. Nu stiu cat de mult bine ne vor europenii dar stiu ce vor rusii. Am mai discutat si am stabilit ca suntem prea mici sa fim elvetieni. Cu voie sau fara voie trebuie sa jucam intr-o liga. Rusii sunt cancer. Nu mai deschidem subiectul de ce.

    4. Csm o cloaca aservita.... Adica un fel de CCR? sau CCR in frunte cu comunistul ala slugarnic de Dorneanu are mai mult credit?

    Eu lupt pentru mine. Pentru ce cred eu ca e bine pentru mine. Si clar psd si gunoaiele ce-l alcatuiesc nu au viitor in viitorul meu
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #273
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Pai...
    1.Exista mai multi intelectuali, oamneni de afaceri, oameni de carte, cultura etc... ce au votat PSD-ul decat pe ceilalti.Trebuia sa urmaresti perioada alegerilor si vedeai confirmarea.Numai ca nu au votat din convingere ci...impotriva galbenilor.
    Dar aia e prosti ca i-ai taiat din prima de pe lista.Ce ramane din lumea buna atunci?...Ici colo cate careva care e de acord cu tine?...Nu prietene.Niciodata lumea, luata ca un grup, nu a fost 100% de acord cu un singur lucru dpdv politic.mereu vor exista opinii diferite.Problema cu le tratezi.Tu alegi sa jignesti.Eu aleg sa respect vointa fiecarui votant.Dar na, eu is occidental

    2.Presedintele are fisa postului bine alcatuita.nu presedintele conduce o tara.Presedintele e putere EXECUTIVA!.Mai continui?

    3.Rectific: ce bine ne-au vrut vreodata celelalte tari?...Si mai departe ceea ce faci tu e sa scoti in evidenta mama Rusie.Da, e rele cu ea!Dar macar ei nu te mangaie si nu iti impun nimic.deocamdata.Pe cand ceilalti...( nu ma intelege gresit, sunt de parere ca orice roman cerebral trebuie sa fie anti rusia!Istoria ne spune de ce!Eu ma leg doar de modul tau de a pune problemele)

    4.E sau nu e CSM o cloaca aservita unora sau altora?Stii raspunsul...las-o asa!

    Asa cum tu crezi ca lupti pentru tine, o fac toti!Dar nu toti jignesc pe cei care au o alta opinie ca si ei.Injuri rusii.Ei bine, rusii ce fac?.Ori cu ei, ori deloc.Fa asemanarea.Esti mai aproape de ei decat crezi.
    Acum ar trebui sa iti ridici semne de intrebare despre democratia pe care o consideri tu democratie.
    "INTERZIS"!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •