View Poll Results: Steaua - ACS Poli Timisoara

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Steaua

    3 75.00%
  • ACS Poli Timisoara

    1 25.00%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 124 of 124

Thread: Sferturi: Steaua - ACS Poli Timisoara 1-0

  1. #106
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Baiatu' ala pe care l-a pacalit ma-sa ca e talentat dar mai ales ca e fotbalist, intitulat Chipciu, da iar niste declaratii in stil Cristiano Cocanaldo doar pt ca a mai dat si el un prapadit de gol stand in gura portii. Culmea, se ia de suporteri pen' ca aia au bunul simt sa observe ceea ce e vizibil de pe Pluto: ca marele septar freaca manganu' pe teren.
    Baga-i-as toata ****-n amigdale de cocalar prost.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  2. #107
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    bai nu mai faceti topicuri aiurea cu "steaua" in titlu ca oftez..
    retired.

  3. #108
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Nu te poti intelege cu astia, mai bine le dai pace.
    FCSB nu e Steaua, si nu ma refer doar la nume, chinuit zamislit acest rezultat, cu forcepsul si acasa cu una din copiile Cimisoarei.


    Arkadiusz, ma bagi si pe mine in grupul tau te rog? Nu stiu cum se face ca esti atat de cuminte atacandu-i p-astia numa de vreo 20 de ori pe zi cu astfel de cuvinte de bun simt, de ai reusit sa ai zero infractiuni si vreau si io! Ia zi de unde iau!?
    Last edited by Johnny D; 16th October 2015 at 08:41.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #109
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Arkadiusz, ma bagi si pe mine in grupul tau te rog? Nu stiu cum se face ca esti atat de cuminte atacandu-i p-astia numa de vreo 20 de ori pe zi cu astfel de cuvinte de bun simt, de ai reusit sa ai zero infractiuni si vreau si io! Ia zi de unde iau!?
    Pai man, eu atac in principal impostori care se cred fotbalisti, nu prea ma doare de cine cu ce echipa tine. Mai devreme, adica in alt topic, am facut niste clasificari de ordin general, nu am zis ca toti suporterii stelisti sunt la fel.
    Poate ar fi cazul sa observi ca eu in rest atac doar ideea prezentata, nu userul, exceptand situatiile in care se trezeste cate unul sa ma injure pen' ca nu-i de acord cu mine.

    Pe Pacalipciu mi se pare normal sa-l injur de vreme ce joaca ca o cizma si mai infecteaza des si echipa nationala doar pentru ca asa vrea analfabetu', habotnicu' si senilu' ala stelist. Si se mai crede si fotbalist mare.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  5. #110
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Iti citesc uneori posturile si ma intreb ce poate schimba un om incat in mai putin de 3-4 ani negi si te intorci impotriva echipei iubite, scuipi si arunci cu mizerie . Ma rog, e problema ta, Cristi .
    Revenind la fotbal, si strict la jucatorul CHIPCIU, criticat si de mine de f multe ori . SA nu uitam ca era un jucator pe val pana acum 2 ani cand maidanezul ala i-a rupt tibia . Uitam repede, recunosc ca uneori mai uit si eu .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #111
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Eu l-am mirosit pe chipciu inca de acum 2 ani ca e o gluma foarte proasta. Nu intelegea de pe atunci ca a fi fotbalist presupune mult mai mult decat sa tragi la poarta si sa alergi ca prostu', dar steaua avea echipa buna pt ca stia Reghecampf sa-i dirijeze pe jucatori si astfel putini observau lacunele "septarului". Si sa nu uitam ca era la moda sa va luati doar de Tanase cand echipa juca prost.
    Cand steaua a ramas fara antrenor si cand a fost chemat la nationala za great chipciu, s-a vazut cat (nu) poate el sa faca, adica undeva pe la zero absolut.

    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Iti citesc uneori posturile si ma intreb ce poate schimba un om incat in mai putin de 3-4 ani negi si te intorci impotriva echipei iubite, scuipi si arunci cu mizerie . Ma rog, e problema ta, Cristi .
    Bilete foarte scumpe la meciurile de UCL in care echipa doar a facut figuratie, magariile conducatorilor pt care au fost arestati, existenta lui gigi beeecali, existenta lui mimi stoica, atitudinea foarte aroganta a multor jucatori care sunt impresariati de lepre ca giovani becali si multe altele. Mai vrei? Mai am!
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  7. #112
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Arkadiusz View Post
    Mai vrei? Mai am!
    Sunt spurcat din nastere si am reusit sa va mint pe toti ca as fi stelist. De fapt eu sunt rossi, dementul dinamovist, cu un alt nick.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #113
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Sunt spurcat din nastere si am reusit sa va mint pe toti ca as fi stelist. De fapt eu sunt rossi, dementul dinamovist, cu un alt nick.
    Fah dubo, aka alungata dintre primate, pune-l pe Dario sa-ti confirme ca nu-s niciun rossi si nici dinamovist, daca tot sare sa-ti ia apararea pe aici.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  9. #114
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Nu iau apararea nimanui, sa fim BINE intelesi .



    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Sunt spurcat din nastere si am reusit sa va mint pe toti ca as fi stelist. De fapt eu sunt rossi, dementul dinamovist, cu un alt nick.
    Duba, Arkadiusz/Zizou 92 este un user stelist, mai bine zis fost . Sincer, nici eu nu pot sa-l inteleg, chiar daca-l cunosc (doar virtual) de ani buni . Pentru mine ramane acelasi om, un tanar rebel, ok din multe alte puncte de vedere .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #115
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    astia de la fcsb incep sa semene din ce in ce mai bine cu mama lor purtatoare de embrioni avortati ,steaua ...
    la meciul asta am avut senzatia ca timisorenii vor face atatea henturi in careu cate penalty-uri are nevoie stanciu sa bata ca sa marcheze un gol...
    prietenia acsu-fcsb nu se dezminte ...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  11. #116
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    cand spuneam ca printre noi sunt unii putin ciudosi si cam razbunatori...fie ca ei .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #117
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0

  13. #118
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    niste televizoristi...
    granita la Orsova!

  14. #119
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu e nevoie sa pierzi cu 6-0 pt a te face de *****, au demonstrat fruncistii. Scutiti fiscul ala de-o grija si nasteti alta de sub coviltir, asta e deja argasita si bohotita!
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  15. #120
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    in atare situatie cum sa nu iti bagi **** in echipa militiei?

  16. #121
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    in atare situatie cum sa nu iti bagi **** in echipa militiei?


    vezi ma, uneori nu numai ca suntem total de acord dar si simtim la fel

  17. #122
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Pentru mine ramane acelasi om, un tanar rebel, ok din multe alte puncte de vedere .
    Pt mine ramane o enigma din alte puncte de vedere, dar ok din acesta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #123
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Nu iau apararea nimanui, sa fim BINE intelesi .




    Duba, Arkadiusz/Zizou 92 este un user stelist, mai bine zis fost . Sincer, nici eu nu pot sa-l inteleg, chiar daca-l cunosc (doar virtual) de ani buni . Pentru mine ramane acelasi om, un tanar rebel, ok din multe alte puncte de vedere .
    Esti naiv Dario, extrem de naiv. Omu' e o mizerie de antistelist din nastere. Daca tu crezi ca poti cunoste o persoana virtual ...
    Eu spun ca Arkadiusz/Zizou 92 este 100% rossi. N-am nicio problema, poate sa ramana pe forum, insa sa nu ne prosteasca in fata.
    L-am dibuit cu acelasi discurs anti Steaua pe GSP, se numea Zidane si avea si emblema spurcatilor ca avatar.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #124
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Hopaaaa, Duba si-a angajat detectiv particular in rolul propriei persoane!
    Sper doar ca nu-i da un salar exorbitant.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •