Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 142

Thread: CSU Metal Galati

  1. #1
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Simt ca nu m-am agitat degeaba cu crearea acestei sectiuni.....astazi la al 10 rezultat in urma cautarii cu Google solicitand CSU Metal Galati a rezultat forumul onlinesport. De asemenea marchez astfel victoria de anul viitor in campionat a echipei de volei feminin CSU METAL GALATI.
    Last edited by starsteel; 7th December 2006 at 18:56.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    csu metal, o echipa de vis

    CSU METAL Galati reprezinta un proiect in premiera absoluta pentru Romania, cel putin asa stiu. Cu antrenorul echipei Serbiei si doua dintre jucatoarele aceleiasi echipe - bronz la Mondiale!!! - pare ceva aterizat in Romania de pe alta planeta! Oameni buni, mergeti sa vedeti o echipa de vis, care practica un volei adevarat asa cum se joaca actualmente in lume. Si pe deasupra mai au si niste jucatoare frumoase foc, e spectacol adevarat pe onoarea mea! Maine joaca la Galati cu Iasul, la orele 18.00. Iar miercuri e meci mare: returul in Cupa cu Dinamo, tot la Galati si tot la ora 18.00. Mama, de-abia astept sa vad aceste meciuri si sunt convins ca va fi spectacol mare!

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Titlul si missul

    Asa este joaca un altfel de volei ce nu sa mai practicat la noi in tara care este greu de contrariat.Astazi in ziarul Desteptarea al Bacaului afirma ca problema este ca trebuie sa sevesti bine astfel incat sa apara probleme la preluare in echipa galateana.Galatiul are jucatoare care stiu sa preia mingea as vrea sa-l atentionezpe Grapa dar el are totusi sperante.Voleiul practicat este unul barbatesc specific poporului sarb gata de lupta,ceea ce ma face sa cred ca titlul la sfarsitul acestui an va poposi la Galati bineinteles sa fim lasati sa jucam si as vrea sa remarc totusi prestatia arbitrilor de la meciul de la P.Neamt(a fost prezent seful domnul Visan).In plus fetele sunt si cea mai frumoasa echipa de volei din tara.Aveti toate atuurile sa cantam la sfarsit:WE ARE THE CHAMPIOS.

  4. #4
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1

    CSU Metal Galati

    CSU Metal Galati o echipa de traditie a voleiului feminin romanesc care a fost de mai multe ori vicecampioana nationala incearca in acest an sa realizeze marea performanta adica titlul de campioana. Lotul ne recomanda sper ca avand alaturi publicul galatean din micuta sala "Siderurgistul" sa reusim aceasta performanta pe care o asteptam de decenii. FORTZA CSU METAL!
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Ovidiule cand ai zis ca e urmatorul meci ? Miercuri ?

  6. #6
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    daca arata misto gagicile ma duc si eu la sala si asa ca 3 luni de zile o sa murim de plictiseala.
    Frontul de Est-Galati

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    program

    Sambata este meciul cu Iasiul care se va termina repede iar miercuri in cupa (returul)cu Dinamo la Galati este meciul in care Dinamo va simti din nou forta echipei galatene.Sper sa vina galeria de la Sidexplozia cu steaguri si sa facem o atmosfera de vis.Da avem si cele mai frumoase fete din campionat.Merita vazut.

  8. #8
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    poate or sa vina baieti din peluza la meci dar nimic organizat.otelul e doar UNA!Stau la peluza sa ma uacing la bostanul lu aia care serveste
    Frontul de Est-Galati

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Ai ce sa vezi, abia am venit de la meci

  10. #10
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Scorul evident 3-0....cum altfel.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  11. #11
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Lear prinde bine o galeria
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Sa ne ridicam si noi la nivelul echipei

    Ar fi bine ca de aici inainte aceasta echipa sa fie insotita acasa si in deplasare de galerie.Merita pentru ca aici in voleiul feminin anul acesta competitional se anunta titlul de campioana la Galati.Spre deosebire de fotbal unde este nevoie de bani multi la volei cu mult mai putin se poate aduce titlul la Galati.Haide-ti dragii mei galateni sa sustinem cu ardoare aceasta echipa pentru ca ne reprezinta iar pana acum ea a fost mai buna ca noi. .

  13. #13
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    acum cam un an am fost ultima oara la volei , era una oana cu un posterior impresionant mai e>? daca e vin la urmatorul meci . sarboaicele alea cum arata?

  14. #14
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    bagati care aveti...are cineva ?
    Last edited by starsteel; 4th December 2006 at 18:41.

  15. #15
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    dana ma nu oana
    Frontul de Est-Galati

  16. #16
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    asa frate de un an mai greseste omul , daca febletea mea mai e ii fac galerie...

  17. #17
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    unde?
    Frontul de Est-Galati

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Pt Sorin

    Draga Sorine,eu te invit la sala in primul rand sa vezi spectacol in adavaratul sens al cuvantului.Daca tu ai sa constati ca ceea ce vezi te satisface este ok.Oricum sa stii ca ai ce sa vezi din toate punctele de vedere.Sincer vorbind anul asta trebuie sa castigam tot ce se poate nu de alta dar cred ca avem valoare.

  19. #19
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Trebuie tinut cont ca anul trecut Bacaul a defilat in campionat si a ratat urat de tot turneele finale....sper sa crestem treptat iar in aprilie la ultimul turneu sa fim in forma maxima.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Terzici este meserias

    Cred ca programul facut de Terzici are in vedere cresterea de forma odata cu trecerea la o faza superioara.Introducerea rezervelor ar fi o solutie astfel incat toate fetele sa fie egale valoric.Asa procedeaza Grapa la Bacau,cand vede ca echipa are meciul ca si castigat introduce rezervele pentru a capata experienta si incredere.

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Sa ne ridicam la nivelul echipei noastre Metal Galati

    Dupa revenirea antrenorului Zoran Terzici si a celor doua jucatoare de lot national a Sebiei la Galati jocul echipei sa imbunatatit considerabil.Trebuie sa fim alaturi de echipa sa o incurajam sa o sustinem si sa devenim al 7-lea jucator.Sunt convins ca meciurile care se vor disputa in sala Siderurgistul vor purta pe aripi echipa noastra Metal Galati.Sunt vesti bune care fac ca si noi sa ne ridicam la nivelul echipei.Maine echipa va fi sustinuta de renumita galerie a echipei de fotbal Otelul Galati respectiv Sidexplozia.Sa fie meciul de maine o adevarata finala de volei feminin si sa demonstram celorlalte doua echipe Dinamo si Bacau cine este seful anul asta in voleiul feminin.Forza Metal Galati tu viitoarea campiona a Romaniei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •