Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 41

Thread: US Open 2015

  1. #1
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1

    US Open 2015

    Azi incep calificarile. Ceva sugestii?
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  2. #2
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Nu stiu .. in afara de Shvedova nu imi vine in minte nimic. Nici n-am auzit de jumate din jucatorii din calificari

    cred ca guru-ul sef in jucatori de care nu a auzit nimeni si cote super mici, Johnny, e cel mai in masura sa ne ajute aici

  3. #3
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    deocamdata value este in Outrights.

    Federer in jur de 5.40-6 to win it all... suna bine. Se poate si hedge-ui contra lui in finala , pentru ca pana acolo aproape sigur va ajunge, nu are cine sa il opreasca, tocmai a castigat la Cincinatti, unde nu si-a pierdut serviciul.

    la fete, Serena la minim 2-2.10 cred ca are value iar. Va fi super motivata sa castige anul asta, poate fi ultima sansa. As zice ca si Bencic are avea value la cota 21, pentru ca e singura capabila sa o bata pe Serena la ora actuala, plus a ajuns pana in sferturi anul trecut. O alta varianta ar fi Bencic sa ajunga in semifinale, cred ca ar fi peste 2 cota la asa ceva ( dar asta nu pot sa zic deocamdata ca nu a iesit tabloul, si s-ar putea sa o prinda pe Serena inainte, desi atunci probabil si cota ar fi mai mare )

  4. #4
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    ceva meciuri bune pe maine? vedeti?
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  5. #5
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Lu def. Kukushkin
    Gabashvili def. Andujar
    Janowicz def. Carreno-Busta
    Sela def. Cuevas
    Gonzalez def. Krajinovic

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by sun View Post
    Nu stiu .. in afara de Shvedova nu imi vine in minte nimic. Nici n-am auzit de jumate din jucatorii din calificari

    cred ca guru-ul sef in jucatori de care nu a auzit nimeni si cote super mici, Johnny, e cel mai in masura sa ne ajute aici
    Ma confunzi cu Cristy si Cipri, Cipri nu stiu ce mai face ca nu prea mai da pe forum din pacate.
    Ce pot sa-ti spun sigur e ca Shvedova a pierdut cu Mrdeza dupa ce-a avut meciul in mana de 2 ori....

    Hopshio tot castiga la live pe jucatori de n-a auzit nimeni, mai ales jucatoare!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Indiferent de cota, astea-s meciurile pe care le-as juca eu astazi deoarece jucatorii astia cred eu c-o sa invinga:

    1 Nishikori K - Paire B 1 1.08
    2 Cecchinato M - Fish M 2 1.2
    3 Ebden M - Dimitrov G 2 1.06
    4 Tsonga J-W - Nieminen J 1 1.07
    5 Raonic M - Smyczek T 1 1.07
    6 Basilashvili N - Lopez F 2 1.35
    7 Paul T - Seppi A 2 1.15
    8 Verdasco F - Haas T 1 1.25
    9 Cilic Ma. - Pella G 1 1.08
    10 Janowicz J - Carreno-B.P 1 1.45
    11 Albot R - Ferrer D 2 1.12
    12 Mayer F - Klizan M 2 1.25
    13 Djokovic N - Souza J O 1 1.01
    14 Bautista-A.R - Herbert P H 1 1.22
    15 Coric B - Nadal R 2 1.15
    16 Siniakova K - Radwanska A 2 1.05
    17 Pereira T - Makarova E 2 1.12
    18 Dodin O - Jankovic J 2 1.12
    19 Svitolina E - Kulichkova E 1 1.22
    20 King V - Vinci R 2 1.15
    21 Williams S - Diatchenko V 1 1.01

    La altii am anumite retineri... Meciurile astea plus Y.H. Lu cum zice Eddy, cota 2.2 cred ca e buna, si are sanse mari sa bata!
    Verdasco mereu ma dispera dar Haas chiar n-a jucat nimic anu asta si e genul de jucator ce trebuie sa-si intre in mana sa joace bine.
    De Verdasco se pot zice multe dar nu ca nu si-a pregatit bine USO inclusiv cu o victorie la Tsonga la unul din astea 2 masters-uri.

    Eu meciurile astea le joc azi.
    Poate totusi Lopez e de evitat, a pierdut un meci cu ala la Wimbledon.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #8
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    nu stiu de ce am emotii la svitolina...
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  9. #9
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Nadal la 1.15? Trebuie sa fie o gluma.

  10. #10
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    cristi, care is sugestiile tale?
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  11. #11
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    nu-mi plac meciurile de azi, raman la ITF-uri

  12. #12
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hopshio View Post
    nu stiu de ce am emotii la svitolina...
    N-am pus-o pe toate biletele(de azi) oricum, si pe biletele de sambata pe care am pus Barca, Real, Benfica si (Porto am vrut dar n-am apucat ca m-am intalnit cu un prieten cu copil nou-nascut si o trebuit sa-l cot in **** altfel nu era bine, am crezut c-o sa pun de la live la Bet Cafe dar daduse gol in primele 10 minute) Anderson de la live 1.05 ca avea set cu Herbert si Valencia 1X cota 1.04 de ieri, si ala de-abia a iesit, pe biletele astea, 2 bilete cu 30 de meciuri nu am pus-o! Nu mi-a iesit niciodata un bilet cu 30 de meciuri, vreau in fine sa sparg gheata si acum am si mare nevoie!

    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Nadal la 1.15? Trebuie sa fie o gluma.
    E prea mica? E cel mai sigur meci de azi cu cota peste 1.01, Coric cel de anu trecut care l-a batut in sala pe Nadal nu mai exista!
    Asta de anu asta joaca parca prea mult la frecush, asa n-ai sanse cu ibericul! Unde mai pui ca parca serveste si mai prost!
    Cred ca i se trage de la prea multa zgura, a halit prea mult in sezonu asta si-a uitat cum se joaca pe hard.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #13
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Bolelli handicap, Paire over, Lucic Baroni, Cibulkova handicap si Riske sunt pariurile zilei
    Muzzwrinka

  14. #14
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    haha Nole si Serena la 1.01. Numai la Johnny vezi asa ceva.

  15. #15
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Serena poate e riscant raportat la cota dar am pus ca joaca cu nimeni, insa Nole e sigur!
    Ce, nu sunt buni 7-8 lei in plus?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #16
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Johnson AH , Riske ( as fi chiar impresionat daca Eugenie invinge ), Coric AH ( in jur de plus 7 )

  17. #17
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    maine sakkari cu wang? am vazut ca merge bine grecoaica...strycova cu Bacsinszky ? ma tenteaza mult cota pe 1..
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  18. #18
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Pontul zilei: Cinic Cilic cota 1.75 la Bet Cafe marita la 11 meciuri de la 1.55! `
    Ciurdy e slab, Ferrer a prins unul din cele mai penale meciuri din cariera, numa asa a putut pierde, dar n-a jucat de mult timp, e de inteles, n-avea ritm! A si lovit cu pumnu stang o pancarda la un moment dat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #19
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    paire merita incercat
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  20. #20
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Eu zic ca e capabil Chardy de o surpriza, Cilic e slab rau anul asta. Iar la Paire cu Tsonga cel mai probabil e over-ul.

  21. #21
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Si eu cred ca bate Chardy Paire over agreed too
    Muzzwrinka

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •