Page 17 of 18 FirstFirst ... 715161718 LastLast
Results 337 to 357 of 370

Thread: Lucruri nebune de prin lume

  1. #337
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Televizor normal zidit in perete. O idee pe cat de nebuneasca pe atat de ingenioasa.

    https://www.antena3.ro/actualitate/i...nd-457721.html
    Asta le intrece pe toate, vrea televizor slim =]]]
    Last edited by Hingherul; 9th March 2018 at 19:45.

  2. #338
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Da' ce bine ai deghizat reclama aia. Sunt sigur ca nu s-a prins nimeni

    Din cate imi amintesc, televizoarele cu tub catodic se incalzeau destul de tare in spate.
    Daca este zidit in perete si nu se poate disipa caldura, mi-e ca o sa-i explodeze pana la urma.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  3. #339
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Iti dai seama. Nu are usa la casa dar are televizor slim. Numai in Vaslui putea sa se intample o asemenea grozavie.

  4. #340
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,768
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Da' ce bine ai deghizat reclama aia. Sunt sigur ca nu s-a prins nimeni

    Din cate imi amintesc, televizoarele cu tub catodic se incalzeau destul de tare in spate.
    Daca este zidit in perete si nu se poate disipa caldura, mi-e ca o sa-i explodeze pana la urma.
    Foarte corect. Aveau si fante pt eliminarea aerului cald si absorbtia de aer rece, similar cu ce au azi calculatoarele.
    Si atunci o sa ai nitzcai probleme cand vine electricianu la depanat si-o sa te roage frumos sa-i deschizi si lui cutia in spate!
    Ce-i drept, daca explodeaza poate se deschide singura! N-am mai vazut insa renovare/demolare cu televizorul! Ar fi ceva nou!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #341
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    si zbaaaang! bannutul
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #342
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0

  7. #343
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    George Maior
    Victor Ponta
    Gabriel Oprea
    Robert Cazanciuc
    Horia Georgescu
    Vasile Blaga
    Ilie Sârbu
    Marian Hapau
    Ilie Botos
    Livia Stanciu
    Laura Codruta Kovesi
    Horia Valentin Selaru
    Lia Palade
    Bogdan Licu
    Oana Haineala
    Codrut Olaru
    Petre Toba
    Lucian Pahontu
    Dumitru Dumbrava

    Ce-ar fi daca ?

  8. #344
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    paul> daca ce?
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  9. #345
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    paul> daca ce?
    Daca brusc astia s-ar evapora?

  10. #346
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Utilizatorii Facebook, anuntati dacă le-au fost furate datele
    https://www.cotidianul.ro/facebook-sufla-si-n-iaurt/

  11. #347
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Dacă Elena Udrea are sau nu statutul de refugiat politic, nu stiu, dar ea insistă pe această temă. Mai rămâne ca si procurorii să fie de acord cu acest lucru. Cert este că refugiată sau nu, viata în Costa Rica este foarte scumpă. Dar banii nu par a fi o problemă pentru fostul ministru al Turismului. Aceasta locuieste într-un complex de lux, care asigură si securitate sporită. În acelasi loc, îsi are domiciuliul si Alina Bica, buna sa prietenă.

    Întrebată din ce bani trăieste, fosta blondă de la Cotroceni a recunoscut că viata este scumpă în tara de adoptie, dar că este singură, nu are familie si se descurcă.Tiinând cont că are afaceri si investitii în absolut toate domeniile posibile, este firesc să aibă în continuare foarte multi bani. Cum a reusit să obtină atâtia bani în 10 ani, cu Laura Codruta Kovesi sau procuror general sau procuror sef al DNA, este o dilemă la care trebuie să reflecteze protestatarii rezist.

    Udrea a fost întrebată, in direct, vineri seara, la Romania TV si daca este adevarat ca a platit intre 30.000 si 40.000 de dolari pentru a obtine statutul de refugiat politic in Costa Rica. Cam cât două posete de-alea sale. Udrea a negat vehement aceste informatii.


    https://voxbiz.ro/din-ce-bani-traies...ugiat-politic/

  12. #348
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Presedintele Ugandei vrea să interzică sexul oral: 'Gura este pentru mâncat, nu pentru sex

    https://www.stiripesurse.ro/pre-edin...x_1260597.html
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  13. #349
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    bai Bobi,cum le tot gasesti,numai tu stii...
    granita la Orsova!

  14. #350
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Stiri pe surse.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  15. #351
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    am vazut...cand o sa mai am timpi morti la job o sa caut si eu,pare amuzant...
    granita la Orsova!

  16. #352
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Va dati seama ce s-ar intampla daca s-ar interzice sexul oral la antena 3, cate familii ar ajunge in saracie...

  17. #353
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=cBCurldzXBk

    Mamoudou Gassama, supranumit ''Spiderman;;, a devenit celebru in Franta dupa ce s-a catarat, sambata, pe un bloc, la etajul patru, pentru a salva un copil atarnat de balcon.
    Tanarul, in varsta de 22 de ani, este migrant din Mali si locuia ilegal in Paris.

    https://www.digi24.ro/stiri/externe/...-macron-937440

  18. #354
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Mircea Badea, un inginer roman care isi castiga traiul cinstit, lustruind buci insalubre si impletind culturi pubiene, a reusit sa prinda din zbor o basina aruncata neglijent, prin crapaturile itarilor, chiar de seful lui, de la etajul 8 al trustului Intact, desi era prins intr-o sedinta de suman, la parter. Sosit la fata locului cu o echipa de coprocultori renumiti, Mihai Gadea a delimitat locul sfant cu hartia igienica ce fusese odinioara padurea Letea. Locul impactului, practic un crater de marimea unor buci intredeschise, a devenit loc de pelerinaj pt membrii cultului varanului, un grup ezoteric care penduleaza intre clitoris si politica.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  19. #355
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    "Capitane", iar te comporti ca o sluga platita. Nu ai nicio opinie izvorata din bila ta . Badea, asa nebun cum este, e cu mult peste tine. Imi pare rau sa ti-o spun. Limbajul tau, al vostru - a celor scoliti de madam Dogioiu- e lamentabil. De ce nu gasiti ceva mai deosebit? Adica sa fiti voi insiva, nu doar niste lingai ai lui kovesi sau dogioiu. Care , oricum, voi intra in istorie ca unele din cele mizerabile creaturi zamislite de dracu stie cine.
    Nu crezi ca trebuie sa SCORNITI altceva? Pentru ca incepeti sa deveniti penibili.

  20. #356
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    De unde se trage concluzia ca aceasta strutocamila are structura piramidala complexa si numai cei capabili reusesc sa ajunga la ultimul nivel, adica sa patrunda in absolutul bucilor sfinte ale varanului. Mai simplu, e un fel de mortal kombat -dar cu buci. A nu se confunda cu datul la buci, se stie clar ca penticostalii cred mai ales in darul limbilor
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  21. #357
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Cel mai idiot turist din toate timpurile. https://a1.ro/news/inedit/un-turist-...-id774810.html

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •