Results 1 to 21 of 372

Thread: Lucruri nebune de prin lume

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Fostul lider nord-coreean Kim Jong-Il a transmis de la începutul anilor 2000 că Phenianul avea o armă nucleară, a declarat miercuri presedintele Rusiei, Vladimir Putin.
    "În anul 2001, în drumul spre Japonia, am efectuat o escală în Coreea de Nord, unde m-am întâlnit cu tatăl actualului lider al tării. Mi-a spus de atunci că aveau o bombă nucleară", a declarat Vladimir Putin.

    "Acest lucru se întâmpla în 2001. Acum, în 2017, o tară aflată permament sub regimul sanctiunilor are o bombă cu hidrogen", a adăugat liderul de la Kremlin.

    Ministrul rus de Externe, Serghei Lavrov, afirma recent că Administratia Donald Trump nu va putea lansa niciun atac asupra Coreei de Nord, întrucât stie cu certitudine că regimul de la Phenian are armament nuclear care poate fi utilizat ca ripostă.

    ps- de asta nu mai e nevoie de niciun asteroid.
    ps2- "tara aflata sub regimul santiunilor are o bomba cu hidrogen". Fractura logica.
    ps3- "Donald Trump nu va putea lansa niciun atac asupra Coreei de Nord". Alta aberatie. Si daca poate mhai Lavrovule?

    =============================

    ps4= Mai bine sa vorbim inca 10 ani despre anticoruptie. Ca 10 nu au fost suficienti.
    Last edited by Paul Atreides; 5th October 2017 at 13:16.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •