View Poll Results: Cine castiga Supercupa ?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    4 66.67%
  • Chelsea

    2 33.33%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 45 of 45

Thread: FA Community Shield 2015-Arsenal vs Chelsea

  1. #43
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Am bagat eu, da' m-au scos mizeriile de la Astra.

  2. #44
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Pai a gresit. wtf
    A gresit dar eu ti-am zis atunci si sper ca acum intelegi, era obligat sa-ncerce sa faca 2-2, nu mai conta ca e posibil sa ne prinda pe contre.
    Sunt momente cand trebuie sa incerci tot pe atac indiferent de risc, acela a cam fost unul din ele. Mai era un retur dar... am fi batut doar 1-0 daca se termina 1-2 si nu 1-3 in tur, mental am stat prost... sper sezonu asta sa fie altfel, chiar cred c-avem o sansa.

    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Walcott e invizibil, sper sa iasa la pauza. Ne ucide tot jocul de atac. A dat fix 2 pase in prima repriza.
    Te-ai convins ca Giroud trebuie sa fie titular si lu Walcott chiar nu-nteleg de ce i-au marit salariul pentru ca n-a facut nimic un sezon?

    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Wtf, alta ratare uriasa Giroud. Il astept pe JD cu scuzele.

    Hazard joaca un kkt singur, stiu ca esti fanboy dar mai las-o.
    N-au fost faze usoare, Walcott n-a avut nici atat, intre el si Giroud e clar cine tre sa fie titular.

    Hazard e pe-atat de al 2-lea jucator al lumii pe cat a fost Murinho cel mai bun antrenor in supercupa.

    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Daca nu se retrage iar nu ii bine .
    Hai ca am ratat in aceiasi faza si singuri cu portaru si singuri cu poarta goala .
    Giroud e de vina!


    PS: Nadalfan, felicitari pt functia de moderator.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #45
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nadalfan View Post
    Am bagat eu, da' m-au scos mizeriile de la Astra.
    Pe mine m-au scos mizeriile de la Barcelona X2... n-am crezut ca dupa ce-i bate MU, apoi Chelsea, sa fie atat de penibili sa piarda si cu Fiorentina. Suarez ala e un mascarici, da cu dreptu-n stangu ca dracu... Barca depinde de Iniesta, Messi si Neymar, Suarez e un anonim.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •