Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 119

Thread: In caz ca ...

  1. #43
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    "voi" cine, bre? eu?
    beleafer

  2. #44
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Din cand in cand e necesar sa auzim ce doresc userii in legatura cu probleme detectate recent si adunate pe un thd.
    ce probleme?
    ca unii au treaba tocmai cu moderatorii isteti si cu simtul umorului?

    pai aia care tot fac plangeri sunt exact vreo doi ...
    adica Lordliv si Bobi,despre ce tot vorbim aici...
    niste reclamagii notorii,dupa parerea mea ...nu m-ar mira sa aflu ca-s implicati si in tot felul de procese cu vecinii de palier
    Last edited by cip tm; 28th July 2015 at 22:49.
    granita la Orsova!

  3. #45
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    vecinii de ulita, in cazul olteanului.

  4. #46
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    propun ca frantuzul sa isi faca si el un grup de aparare a intereselor si demnitatii oltenilor si sa ii spuna "arici fara frontiere"!
    cum se scrie asta in franceza?
    Inca-l mai acopera pe arici pentru mizeria postata acum cateva zile???


    Poate ca asta-i locul in care trebuie rezolvata problema, dincolo este despre ABUZURILE MODERATORILOR ... are report, avem jignire ... avem si "prietenie" dovedita in nenumarate interventii. Vorbim despre aplicarea REGULAMENTULUI sau nu?
    Last edited by Novac; 28th July 2015 at 23:11.

  5. #47
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    `naseara! am trecut sa las un material educativ despre electricitate. pentru olteni, fireste

    1438097008198.jpg

  6. #48
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Inca-l mai acopera pe arici pentru mizeria postata acum cateva zile???


    Poate ca asta-i locul in care trebuie rezolvata problema, dincolo este despre ABUZURILE MODERATORILOR ... are report, avem jignire ... avem si "prietenie" dovedita in nenumarate interventii. Vorbim despre aplicarea REGULAMENTULUI sau nu?
    Ai vazut si tu o jignire de lehamite asa ...

    Uite aici pe ce fond evolua "ariciul" cum spui tu
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    vecinii de ulita, in cazul olteanului.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #49
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    Dupa 3-4 luni de postat hahaieli si mizerii postate sub protectia tacita a Harun Al Rasidului forumlui cred si eu ca userii au inceput vidanjarea automata a individului. D'aia se formeaza "grupuri"... de sila ca cei ce trebuie sa intervina sunt partinitori.


    Ps. Te-am mai intrebat ceva pe la pranz si vad ca te faci ca ploua.

  8. #50
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    un fond insuportabil, e adevarat.

    novac, delaparis refuza sa vada ca e un duel, desi e foarte fortat termenul, al generatiilor si al ideilor.
    unele mai invechite, ramase in lumea condusa cu mana de fier, reprezentate de oameni care confunda internetul cu viata reala, altele cu alta mentalitate, care-si dau seama ca forumurile sunt motiv de distractie si reactioneaza natural cand vad tot felul de propagandisti care vin sa-si impuna ideile cu forta si care mai fac si urat cand sunt contrazisi.
    Last edited by Cristy RVD; 28th July 2015 at 23:21.

  9. #51
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    `naseara! am trecut sa las un material educativ despre electricitate. pentru olteni, fireste
    hait,tocmai ai deconspirat sistemul de nocturna al new Oblemenco,nu-i frumos!
    mai ramane s-o pui pe aia cu piticii de gradina cu felinare in mana si gata complet surpriza la inaugurare...
    rau mai esti,cred ca trec in gasca lui Lordliv si a frantuzului...e mai distractiv acolo,bashca avem voie sa si injuram dupa bunul plac...
    granita la Orsova!

  10. #52
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    unele mai invechite, ramase in lumea condusa cu mana de fier, reprezentate de oameni care confunda internetul cu viata reala, altele cu alta mentalitate ...

  11. #53
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Dupa 3-4 luni de postat hahaieli si mizerii postate sub protectia tacita a Harun Al Rasidului forumlui cred si eu ca userii au inceput vidanjarea automata a individului. D'aia se formeaza "grupuri"... de sila ca cei ce trebuie sa intervina sunt partinitori.


    Ps. Te-am mai intrebat ceva pe la pranz si vad ca te faci ca ploua.

    De ani de zile oltenii au fost alungati de pe forum si incercam sa le dau incredere in ultimul timp. Nu era vorba sa fiu partinitor dar sa sar in ajutorul minoritatii forumistice atacata de peste tot.
    Unde am fost partinitor? Nici macar nu am sanctionat, desi aveam posibilitatea, moderatori care ii luau peste picior de multe ori in afara limitei regulamentului.... si a bunului simt
    Oricum nu mai refacem istoria cu oltenii deoarece tare cred ca s-a rezolvat problema de la sine. Nu mai intra pe forum. Bravo

    Ce m-ai intrebat la pranz? ... mi-a scapat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #54
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    eu cand v-am zis ca revine ariciul...
    bine,parca vad ca-si ia iar adio peste vreo 2-3 zile...
    granita la Orsova!

  13. #55
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    novac, delaparis refuza sa vada ca e un duel, desi e foarte fortat termenul, al generatiilor si al ideilor.
    unele mai invechite, ramase in lumea condusa cu mana de fier, reprezentate de oameni care confunda internetul cu viata reala, altele cu alta mentalitate, care-si dau seama ca forumurile sunt motiv de distractie si reactioneaza natural cand vad tot felul de propagandisti care vin sa-si impuna ideile cu forta si care mai fac si urat cand sunt contrazisi.
    Deci daca tot mi te adresezi via Novac eu o fac direct.
    Gresesti grav si tare cred ca nu prea stapanesti termenii utilizati. Nu mai dezbat cu tine deoarece inchizi orice posibilitate de dialog postand verdicte din prima ... asa tinereste

    Am o dovada incontestabila. Tu SM pe forum Sport*** si dai faliment in sase luni. Aici SM are grija de 10 ani ca forumul inca rezista la tot felul de crize.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Imi iau adio chiar in seara asta, stai chill ... dar vaz ca trompetele tot comenteaza in spatele meu. Traume, chinuri insuportabile, insomnii ?

  15. 28th July 2015, 23:34
    Reason
    Nu uita sa ne trimiti ilustrate! :D

  16. #57
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Oricum nu mai refacem istoria cu oltenii deoarece tare cred ca s-a rezolvat problema de la sine. Nu mai intra pe forum. Bravo
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    nu stiu ce sa mai zic,parerea mea e ca asta le face numai ca sa te contrazica...
    ca sa vezi si tu ce pui de sarpe ai crescut,acolo in marsupiu...
    granita la Orsova!

  17. #58
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Imi iau adio chiar in seara asta, stai chill ... dar vaz ca trompetele tot comenteaza in spatele meu. Traume, chinuri insuportabile, insomnii ?

    daca mai apari si maine,eu zic sa-ti schimbi nick, "Lazar" ar fi numai bun,zic eu...
    granita la Orsova!

  18. #59
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nici macar nu am sanctionat, desi aveam posibilitatea, moderatori care ii luau peste picior de multe ori in afara limitei regulamentului.... si a bunului simt
    ai ajuns tu pe la Paris ca " aici in tara ti se lipea burta de sira spinarii si ai plecat unde ai vazut cu ochii sa te dezlipesti"
    beleafer

  19. #60
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Dar tu de ce nu il schimbi in Ioji Carcalete, ca e mult mai dinainte valabil si pururea corect ?

  20. #61
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    "voi" cine, bre? eu?
    Nu, gainile

    Esti si tu la atac acolo, recunosti?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #62
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    ai ajuns tu pe la Paris ca " aici in tara ti se lipea burta de sira spinarii si ai plecat unde ai vazut cu ochii sa te dezlipesti"
    Informaticianu lulii, nu stie sa dea [quote] daca e threadul inchis ...

  22. #63
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu, gainile

    Esti si tu la atac acolo, recunosti?
    Nu, aici nu. chair deloc. Leul Oltean e prea nesimtit ca sa-l mai bag in seama.
    beleafer

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •