View Poll Results: Cine castiga Premier League ?

Voters
50. You may not vote on this poll
  • Chelsea

    9 18.00%
  • Manchester City

    6 12.00%
  • Arsenal

    10 20.00%
  • Manchester United

    6 12.00%
  • Tottenham Hotspur

    5 10.00%
  • Liverpool

    4 8.00%
  • Southampton

    2 4.00%
  • Alta. Care.

    8 16.00%
Page 6 of 224 FirstFirst ... 456781656106 ... LastLast
Results 106 to 126 of 4688

Thread: Barclays Premier League 2015/2016.

  1. #106
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    N-am apucat sa-i vad pe ai mei ieri, dar cica nu au facut un meci bun...ba, din contra, cica au jucat mizerabil.Confirma careva?
    Poate apuc sa-i vad si eu pe City maine.Cred ca-i incurca WBA.

  2. #107
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu stiu daca are cine sa confirme. dupa entuziasmul ala de inceput de campionat care a durat vreo 30 de minute a adormit toata lumea. s-au trezit toti la leicester -sunderland

    au jucat slab. mai ales cu spurs care practic nu au mijloc..
    retired.

  3. #108
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Frumusetea BPL? Bilici vine la Wenger acasa cu, practic, trei atacanti. Payet, Sakho si Zarate. Malaga, sa zicem, pe terenul Barcei s-ar fi dus sa joace 5-4-1.

  4. #109
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Malaga ar fi jucat vs MSN, iar West Ham joaca vs Ox, Giroud si Ozil in banda. Oricum, se stia de multi ani ca PL e mult mai deschis.

  5. #110
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    malaga nu are bani sa tina 3 atacanti in lot
    retired.

  6. #111
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Sa nu uitam capitolul financiar. La Liga e un campionat exceptional tinand cont de situatia financiara a majoritatii echipelor. Sunt scouteri buni care gasesc jucatori ieftini si buni, sunt jucatori spanioli de f inalt nivel. Eu unul m-as gandi de doua ori inainte sa zic de Prem ca e peste La Liga. Evident, banii totusi fac diferenta, dar daca e sa ne gandim cum folosesc acesti bani si unii si altii si nivelul fotbalului, nu stiu ce sa zic..
    Muzzwrinka

  7. #112
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    new gk fail.
    retired.

  8. #113
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Ce burta a luat Cech .
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  9. #114
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Well, that's shit...

  10. #115
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Pensionarul Ceh... ce ziceati Eddy si Eko? Iar n-am avut dreptate...


    Cocălan Vom reveni in repriza a 2-a dar n-are scuza pt ce-a facut acolo, chiar si batran sa fie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #116
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Payet e fantastic. Acum ca am vazut ce echipa a facut West Ham, n-as zice nu la imprumutul lui Halilovic.

  12. #117
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pensionarul Ceh... ce ziceati Eddy si Eko? Iar n-am avut dreptate...


    Cocălan Vom reveni in repriza a 2-a dar n-are scuza pt ce-a facut acolo, chiar si batran sa fii.
    Dupa logica ta, Courtois e fucking shit.


    Alexis intra in repriza a 2-a clar.

  13. #118
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Frumusetea BPL? Bilici vine la Wenger acasa cu, practic, trei atacanti. Payet, Sakho si Zarate. Malaga, sa zicem, pe terenul Barcei s-ar fi dus sa joace 5-4-1.
    Asta si valoarea jucatorilor <-> puterea financiara a echipelor, West Ham ia de la Malaga mai usor decat Malaga de la West Ham!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #119
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Hai sa-l ardem pe rug pe Cech dupa 45 de minute de joc Ce logica ai si tu Ioane... Au fost portari si mai mari care au facut greseli. Nu cred ca a existat portar in istorie fara gafe.

  15. #120
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Iar au intrat la bascalie pe teren, nu ii poate motiva niciodata, doar dupa ce primesc gol. Cech se face de ras.

    Asta ii genul de meci in care un antrenor mediocru cum e Bilic vine pe Emirates si se pise din puncte de vedere tactic pe Wenger. Se intampla destul de des. Atunci ai nevoie de jucatori sa faca ceva, sa fie foarte cinici si cand au faza de poarta sa dea gol. Dar asta nu o sa se intample niciodata cu Giroud pe teren.
    Alexis in locul lui la pauza daca ii sa avem sanse. Dar la cum se apara West Ham si la ce pierduti au intrat pe teren nu o sa se intample. Mai luam unu si ziua buna.

    Arsenal concede from their first shot on target faced of the season, just like last year.

  16. #121
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Dupa logica ta, Courtois e fucking shit.
    Dupa logica mea, Szczesny n-ar fi facut niciodata o asemenea eroare!
    Logica ta nu face diferenta intre o gluma si o remarca serioasa.

    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    poarta sa dea gol. Dar asta nu o sa se intample niciodata cu Giroud pe teren.
    Alexis in locul lui la pauza daca ii sa avem sanse. Dar la cum se apara West Ham si la ce pierduti au intrat pe teren nu o sa se intample. Mai luam unu si ziua buna.
    Auzi la el sanse, tot favoriti suntem la victorie si acum, de sansele lu West Ham la victorie se poate vorbi daca nu egalam pana prin minutul 70, lucru care n-are sa se intample. In acest moment sanse reale au doar la un egal, maxim 25%.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #122
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dupa logica mea, Szczesny n-ar fi facut niciodata o asemenea eroare!
    Logica ta nu face diferenta intre o gluma si o remarca serioasa.
    Szczesny facea in fiecare meci o asemenea eroare. Mai multe chiar. Szczesny era rezerva la Arsenal. Daca chiar vrei sa zici, zi ca Ospina nu facea.

  18. #123
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Giroud face jocul in atac prea rigit, previzibil si cum mai vreti voi. Asta cand nu e in forma maxima, e extrem de slab. Nu degeaba a tot incercat Wenger acolo cu Walcott, chiar si ch Alexis.

  19. #124
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Szczesny facea in fiecare meci o asemenea eroare. Mai multe chiar. Szczesny era rezerva la Arsenal. Daca chiar vrei sa zici, zi ca Ospina nu facea.
    Facea el erori dar nu din astea. Astea-s erori din alea de ti-ai uitat ochelarii acasa, ori ti-ai pus lentilele de contact care nu trebuiau!

    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Giroud face jocul in atac prea rigit, previzibil si cum mai vreti voi. Asta cand nu e in forma maxima, e extrem de slab. Nu degeaba a tot incercat Wenger acolo cu Walcott, chiar si ch Alexis.
    De acord, e un fel de Cavani, sau Falcao din sezonul trecut, insa nu un meci intreg, in repriza a 2-a va da gol daca e pastrat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #125
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Can you shut the fuck up?

    @WhoScored: Petr Cech: Has committed his first error that has led directly to a goal in the Premier League since December 2013 (vs Stoke) #ARSWHU

  21. #126
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Bun venit la Arsenal! Taramul unde portarii au nevoie de ochelari si nici cum nu-i gasesc p-aia potriviti!


    Serios acuma, in meciul cu Chelsea a fost excelent, dar azi... e nevoie de el in meciurile mari, eu nu-l judec dupa ce face cu West Ham acasa!
    P-astia-i batem oricum!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •