Page 27 of 48 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 547 to 567 of 999

Thread: ANTENA 3 e si aici !

  1. #547
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Eu chiar nu glumesc. Cum iti explici ca trei firme importante de detectivi au refuzat acest caz? Oare de ce?
    Se stie cine si-a deschis firme de detectivi si ce erau inainte. Ca tot vorbim de colegii lui.

    Noroc ca in tara asta nu sunt doar trei.


    Voi ati luat-o in gluma, eu va spun ca nu e asa. Vom trai si vom vedea.
    este plin de acoperiti ai serviciilor pe forumuri.
    este posibili ca cei de la firmele de detectivi,multi cu ani buni de activitate intr-o anumita zona, sa afle cu cine au de-a face si sa renunte la investigatii.
    avem doi indivizi care o tot dau in sus si jos cu colegii.ala inghetat care apare noaptea si laba asta trista.
    Last edited by lordliv; 2nd March 2016 at 18:26.

  2. #548
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Cât costă postacii plătiți din bani negri să înjure la comandă. Cine plătește


    “S-a stabilit că inculpații Breazu Tudor Liberiu și Topoliceanu Ana Maria foloseau sumele obținute din infracțiunile de luare de mită pentru plata unor servicii efectuate în interesul organizației București a Partidului Democrat Liberal și al inculpatei Udrea Elena Gabriela, cu știința acesteia”, se arată în referatul în care DNA cere prelungirea arestării preventive pentru Elena Udrea.

    Șeful echipei de postaci ai Elenei Udrea recunoște că articolele de propagandă de pe internet erau plătite cu bani negri.

    Mai mult, postările împotriva Antenei 3 au fost și ele făcute la comandă, iar pentru asigurarea campaniei defăimătoare la adresa postului nostru s-au plătit bani în plic, fără ca ei să fie înregistrați sau fiscalizați.

    http://radu-tudor.ro/cat-costa-posta...re-la-comanda/

    sunt si aici destui care se culca si se trezesc cu antena3 in ...gura.
    pe bani negri sau doar din extaz mesianic?

    ps.cum anticipam,formularul 088 cerut de gruparea ********a care da ordine in anaf termina firmele din ROMANIA.
    sistemul doreste doar romani sclavi la stat si corporatii sau asistati sociali.
    ROMANIA fierbe!

  3. #549
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Cumva zuzu are e-coli?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  4. #550
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Discurs remarcabil în Parlament despre reforma propusă în Educație: Noi, românii, care suntem murdari, vorbim urât, nu respectăm comandamentele care se dau din afara țării, trebuie să respectăm ce ni se spune... Vine domnul Curaj și ne învață

    Domnul Curaj vine cu câteva idei năucitoare: a făcut o comisie de restructurare a planului cadru compusă din ONG-iști, compusă din persoane abonate la anumite emisiuni de la televizor, din politruci, din indivizi dogmatizați într-o anumită zonă, neo-marxistă bineînțeles și 3-4 personalități academice respectabile. Domnii respectivi sunt folosiți pentru imaginea apărarea așa zisei reforme.

    http://www.activenews.ro/


    e-coli de la pedistul butaru pus director general la sanitar veterinar ca tehnocrat.

  5. #551
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    rozicrucianul si fremenul,2 buni prieteni...
    oare de ce nu ma mir?
    granita la Orsova!

  6. #552
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    ROMANIA fierbe!
    clocoteste de-a dreptu`. simt un asa val fierbinte saharian dinspre babaciunile consumatoare de latrine incat as putea chiar sa imi fierb un crenvurst

    chiar, ********ule, ca ziceai ca ai peste 50 de ierni. tu ai dinti?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #553
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    [B
    ROMANIA fierbe!


    e atat de evident! Din ce in ce mai evident ! E doar o chestiune de timp si de oportunitate!

  8. #554
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    si tu tot cu crenvurstiul astepti?

    acum serios, are dreptate lordul liv. ar trebui ca radetul sa o lase mai moale cu caldura din calorifere. e destul de caldut afara si am impresia ca urmaresc doar sa ne incarce la intretinere.

    se joaca cu nervii nostri pana o sa iasa lumea in strada!
    Last edited by Hingherul; 2nd March 2016 at 19:32.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #555
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    si tu tot cu crenvurstiul astepti?

    acum serios, are dreptate lordul liv. ar trebui ca radetul sa o lase mai moale cu caldura din calorifere. e destul de caldut afara si am impresia ca urmaresc doar sa ne incarce la intretinere.

    se joaca cu nervii nostri pana o sa iasa lumea in strada!
    vai de mwoola voastra,sa-ti iei centrala bre!
    si te debranseaza dreq de la sistemul central.ce atata o tot lalai...
    granita la Orsova!

  10. #556
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ziceam sa incurajez economia dar astia prea exagereaza
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #557
    Delije rador's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Acolo
    Posts
    1,171
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    O , maestre, la buna revedere. Dau mah , dau numai sa se considere dare de bere si nu dare de mita.
    Breh, sa crape Mirciulica (Badea, ca Geoana e deja istorie) daca ma intereseaza cum se considera. "Dare" sa fie...
    "Putem fugi, dar nu ne putem ascunde / PCH e peste noi oriunde"

  12. #558
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1


    Babaetz ... acesta e rador acela pe care il stiu eu ?
    Last edited by Leul Oltean; 2nd March 2016 at 20:45. Reason: plm, nu se vorbeste cu asta ...

  13. #559
    Delije rador's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Acolo
    Posts
    1,171
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post


    Babaetz ... asta e rador acela pe care il stiu eu ?
    depinde care din leii pe care ii stiu eu esti tu...
    "Putem fugi, dar nu ne putem ascunde / PCH e peste noi oriunde"

  14. #560
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Cecil
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #561
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1


    He he ... sunt leul ala caruia i-ai promis (in Comandante) o pleskavica si ai uitat s-o trimiti (eu nu am inteles cum vei face dar tu m-ai asigurat ca se rezolva), apoi si eu am promis nu stiu ce ... dar nu mai interesa pe nimeni si am trait fericiti pana la adanci batraneti, bineinteles dupa ce am gasit in sfarsit niste taxi-uri care ne-au dus acasa. Varianta scurta.

  16. #562
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ce face foamea din om... sa stai sa bati apopouri ca ti-a promis cineva mancare si nu a dat masa....

    nici nu ma mir ca prin oltenia se asteapta alegerile ca pe Dumnezeu. faina...malai....galeti....pui congelati.....
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #563
    sport legend
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Deutschland
    Posts
    814
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    [B][SIZE="3"]
    sunt si aici destui care se culca si se trezesc cu antena3 in ...gura.
    pe bani negri sau doar din extaz mesianic?

    ps.cum anticipam,formularul 088 cerut de gruparea ********a care da ordine in anaf termina firmele din ROMANIA.
    sistemul doreste doar romani sclavi la stat si corporatii sau asistati sociali.
    ROMANIA fierbe!
    pai antena3 vad ca instiga mereu la o asa zisa divizare a societatii romanesti. Ei striga in gura mare ca vor unitate dar tot ei impart romanii in basisti si antenisti.
    am vazut ca se rasteau si la ambasadorul american si il amenintau voalat cu armata de pensionari pen ca a fost de acord cu Ciolos LOL.

    ca sa nu fii roman sclav la corporatii trebuie nu numai sa dai din gura ci sa si faci ceva in mod activ.
    Fa tu societati si da de lucru la romani, oamenii au nevoie de locuri de munca, de bani sa isi intretina familiile, de conditii de lucru cat mai decente, de asigurari medicale samd...

    nu au nevoie oamenii de nationalism si de gargara ieftina...

  18. #564
    Delije rador's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Acolo
    Posts
    1,171
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post


    He he ... sunt leul ala caruia i-ai promis (in Comandante) o pleskavica si ai uitat s-o trimiti (eu nu am inteles cum vei face dar tu m-ai asigurat ca se rezolva), apoi si eu am promis nu stiu ce ... dar nu mai interesa pe nimeni si am trait fericiti pana la adanci batraneti, bineinteles dupa ce am gasit in sfarsit niste taxi-uri care ne-au dus acasa. Varianta scurta.
    cer scuze, dar pljeskavica am halit-o eu. restul e inca in ceata. cred ca de la shoturi. zici ca taxiul...?! al dreak Fedy, m-a taxat de o bere dupa ceva timp, pe motiv ca el a facut pe taxiul. desi am impresia ca el nici n-a fost atunci in Comandante.
    Bine dreak ca n-am plecat in Ungaria in noaptea aia, cum a propus cineva...
    "Putem fugi, dar nu ne putem ascunde / PCH e peste noi oriunde"

  19. #565
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rador View Post
    Bine dreak ca n-am plecat in Ungaria in noaptea aia, cum a propus cineva...
    da, da ...
    (mi-am amintit, na)

  20. #566
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    e atat de evident! Din ce in ce mai evident ! E doar o chestiune de timp si de oportunitate!
    traiti intr-o lume paralela in care niste prostii sunt transformate in evidente prin hipnoza in masa .crede-ma timisor , ati ramas foarte putini .doar cei mai spalati pe creier mai cred in antene ,lumea a inceput sa se trezeasca .multi antenisti au descoperit ,socati ,ca basescu a plecat de vreun an jumate ...
    nu e chestie nici de timp si nici de oportunitate .mult mai probabil e ca noi , oamenii normal din romania ,"basistii" cum ne spuneti voi , sa rabufnim si sa ne pisam pe antene ...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  21. #567
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    traiti intr-o lume paralela in care niste prostii sunt transformate in evidente prin hipnoza in masa .crede-ma timisor , ati ramas foarte putini .doar cei mai spalati pe creier mai cred in antene ,lumea a inceput sa se trezeasca .multi antenisti au descoperit ,socati ,ca basescu a plecat de vreun an jumate ...
    nu e chestie nici de timp si nici de oportunitate .mult mai probabil e ca noi , oamenii normal din romania ,"basistii" cum ne spuneti voi , sa rabufnim si sa ne pisam pe antene ...
    Asa e ,multa lume a constatat ca a trecut un an si jumatate si basescu NU a plecat la puscarie !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •