Page 15 of 33 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 295 to 315 of 686

Thread: Noul Stadion Ion Oblemenco

  1. #295
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Ce stiti despre sistemul de supraveghere care urmeaza sa fie montat pe stadion? Se poate striga "**** Stieaua" in voie sau e o anumita restrictie?

  2. #296
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Nicio legatura cu sistemul de supraveghere. Este un stadion liber
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #297
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    E o tara libera, ce dracu.

  4. #298
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FanSportRomania View Post
    Ce stiti despre sistemul de supraveghere care urmeaza sa fie montat pe stadion? Se poate striga "**** Stieaua" in voie sau e o anumita restrictie?
    cine sa strige, bre, ca la stadion mergeti la fel de multi precum spartanii:300, iar oltenii is ocupati cu treburile agricole. o activitate care ii va proteja de desertificare

  5. 5th August 2016, 11:31

  6. #299
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    si ce kilu meu faci cu podu daca nu ai infrastructura feroviara si rutiera corespunzatoare ? Unde pana mea descarci asa-zisul trafic, daca cea mai apropiata autostrada e la peste 200 km ? Poate pe calea ferata veche de peste 100 de ani ...
    +1
    LE: vad ca si autostrada bulgarilor e departe



    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Ba da, putem. Granita la Orsova si la Predeal si putem foarte bine. Raman banii la noi si avem autostrazi cate vrem. Si capre, si verze ...
    daca vrei sa pui de o modificare constitutionala in acest sens ai sustinerea mea
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  7. #300
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,272
    Reputatie
    1
    salutare,am trecut pe-aici doar ca sa-i trag un sut in tzur ariciului vexat...
    l-a vazut cineva?
    ca nu am chiar tot timpul din lume
    granita la Orsova!

  8. #301
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    daca e moca nu ar trebui sa astepti prea mult pana vine sa il ia.
    e recunoscunt interesul oltenilor puturosi pentru chestii gratis
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #302
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Mda, de obicei cand intarzie mai mult, ori e beat si pisat pe el pe undeva prin fundul gradinii, ori l-a trimis mamaie sa umple sifoanele

  10. #303
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,272
    Reputatie
    1
    ete ciuciu,sa vezi ca asta iar s-a dus acasa sa aprovizioneze cu lubenite conasii de la Miticia..
    baii mamaie si tataie,treaba voastra pana la urma,dar sa stiti ca asta va cam fura... noi aici pe ols ii mai spunem si Nila din cand in cand
    granita la Orsova!

  11. #304
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Totusi, regiunea aceasta istorica nu a aprovizionat doar cu lubenite, ci si cu fotbalisti de mare calitate. Jucatori care apar in 11-le all time al Temesvarului, nu-i vad carand nici apa pt Balaci and comp. Se simte putina invidie constructiva, dar continuati

  12. #305
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Cum spuneam : retardati ... dar inofensivi.

  13. #306
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Totusi, regiunea aceasta istorica nu a aprovizionat doar cu lubenite, ci si cu fotbalisti de mare calitate. Jucatori care apar in 11-le all time al Temesvarului, nu-i vad carand nici apa pt Balaci and comp. Se simte putina invidie constructiva, dar continuati
    si care-i motivatia hingherului? sau se aplica si stelei?
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  14. #307
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Cum spuneam : retardati ... dar inofensivi.
    revenind la podul vidin-calafat. ar fi frumos sa-l lege de o autostrada sau macar de o sosea rapida ca pe partea bulgara. totusi de cate ori am fost pe acolo traficul peste pod a fost mai mult decat lejer. pe ce directie se desfasoara cel mai intens trafic in dolj?
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  15. #308
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    invidia si nemernicia unora de pe aici este prea mare ca sa limiteze discutia doar la constructia acestui stadion. cu minusurile si plusurile inerente.iar jignirile gratuite la adresa locuitorilor unei zone din tara continua sub obladuirea olteanului parizian.

  16. #309
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    nici macar invidie, cel mult prostie. iar despre parizian, cu parere de rau, cu toate meritele si faptul ca inca mai tine acest forum pe linia de plutire, o cam ia pe aratura de la un timp.
    sa.i fie de bine...
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #310
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Franz View Post
    totusi de cate ori am fost pe acolo traficul peste pod a fost mai mult decat lejer.
    si unde e surpriza ? numa ce am explicat de ce.
    In Dolj, cel mai aglomerat e pe directia Bals-Craiova-Filiasi. Clar. Mai e destul de aglomerat si pe Calafat-Maglavit-Cetate -> Severin (in special trafic greu), probabil pe aici ai fost. Sa zic si pe Calafat-Craiova (aici inca se lucreaza la o reabilitare ...) sau Craiova-Bechet. Bineinteles, si pe DN 6 Craiova-Leu-Caracal ... spre Alexandria si Bucale.
    Mai e DN din nord Craiova-Rm Valcea (dar pe aici nu am mai fost de mult) sau DN de pe valea Dunarii Calafat-Bechet-Corabia ... -> Turnu Magurele spre Bucale. Asta din urma este comme ci comme ca.
    Last edited by Leul Oltean; 7th August 2016 at 11:27.

  18. #311
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Craiova-Filiasi--->Severin, reabilitat din temelie de la Filiasi la Strehaia. Zone in apropierea oraselor unde se circula bara la bara...si militieni cu radar, cei mai spurcati in Filiasi si Strehaia. Masterplanul de kkt aruncat pe hartie de hotii din bucale in cardasie cu coruptii bruxellezi au dat cu flit propunerii unei sosele de viteza cu doua benzi pe sens din Filiasi la Timisoara. Interese mari pentru zona de nord, prin Deva si Sibiu, bine ca si acolo s.a ales praful, autostrada plutitoare la Sebes si tronson cu mari probleme de la Timisoara spre Deva.

    'tu.va.n gura de cretini
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #312
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Craiova-Severin e naspa rau. Drumul ca atare e foarte bun, dar e plin de restrictii de viteza din 3 in 3 km ... e imposibil sa nu dai in radar.

  20. #313
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    dupa cum iti este norocul, recomand statie pt cei grabiti.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #314
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    si unde e surpriza ? numa ce am explicat de ce.
    In Dolj, cel mai aglomerat e pe directia Bals-Craiova-Filiasi. Clar. Mai e destul de aglomerat si pe Calafat-Maglavit-Cetate -> Severin (in special trafic greu), probabil pe aici ai fost. Sa zic si pe Calafat-Craiova (aici inca se lucreaza la o reabilitare ...) sau Craiova-Bechet. Bineinteles, si pe DN 6 Craiova-Leu-Caracal ... spre Alexandria si Bucale.
    Mai e DN din nord Craiova-Rm Valcea (dar pe aici nu am mai fost de mult) sau DN de pe valea Dunarii Calafat-Bechet-Corabia ... -> Turnu Magurele spre Bucale. Asta din urma este comme ci comme ca.
    mersi de info. va urez noroc in rezolvarea problemelor de trafic. si cat mai putini morti pe sosele
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  22. #315
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Multumim ... de astea avem noi grija. Dar tot n-am inteles de ce ai intrebat.

    Si nu ne-ai spus ce tot cauti pe la Calafat-Vidin. Te ocupi cu inregistrari de masini in BG ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •