Results 1 to 12 of 12

Thread: Noul echipament al nationalei de fotbal a Romaniei

  1. #1
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0

    Noul echipament al nationalei de fotbal a Romaniei

    Noul echipament al nationalei de fotbal a Romaniei

    ceva mai banal nu cred ca exista

  2. #2
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Oooh, Joma, bun... stam la masa selecta. Bangladesh, Kargazstan, Bulgaria, Trinidad si Tiobagio, acum si Romania. Puteri ale fotbalului mondial.

  3. #3
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Echimapnent senzational pentru anul 1970
    beleafer

  4. #4
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    beleafer

  5. #5
    Адриан Михай liverpool-kid's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bicaz-Neamt
    Posts
    2,108
    Reputatie
    1
    mustar si ketchup, ca si natia pe care o reprezinta, devoratori de hot dog si hamburger, unde ce se pune, decat bineinteles mustar si ketchup, echipamente de toata jena si le mai prezinta cu surle si trambite...idioti astia de la FRF

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,375
    Reputatie
    1
    Mie nu-mi plac deloc echipamentele astea uni nici daca erau in continuare scoase de Adidas. Ar trebui sa fie imbinate cele 3 culori de pe steag. De exemplu tricou rosu, sort galben si jambiere albastre.

  7. #7
    incepator
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Arata oribil echipamentele de anul acesta.
    ....

  8. #8
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ba, voi n-ati auzit ce-i spunea Gerula tanarului sau invatacel, in Columna? In seara asta nu am vanat nimic, nu mancam nimic! Echipa de leprosi, nu a produs nimic pana acum, nu merita nimic. Federatia in schimb merita, ca a performat, a dus Tg Muresul pe locul 2! Ati observat ca ultima conferinta de presa, cea in care s-a anuntat un sponsor al nationalei, s-a desfasurat la Stejarii country club, unde o maslina costa cat toata magazia de echipament!
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  9. #9
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    nimic nu stiti

    Dragoș Grigore, unul dintre ”tricolorii” care au participat la prezentarea noului tricou Joma, nu e la primul contact cu echipamentul și tehnologia firmei spaniole.



    ”Din sezonul viitor, Č™i la echipa de club vom purta echipament Joma. Noul tricou al naČ›ionalei Č™i, de altfel, întreg echipamentul îmi place, e comod”, a punctat fundaČ™ul lui Toulouse.

    Un alt jucător convocat pentru stagiul de pregătire de dinaintea meciului cu Irlanda de Nord, Claudiu Bumba, este, de asemenea, familiarizat de la club cu echipamentul Joma: ”E important că materialul din care este confecČ›ionat tricoul este bun, te simČ›i confortabil în el Č™i te poČ›i concentra doar la joc”.


    Cei care au creat noul tricou de joc au folosit sistemul Micromesh, unul care menČ›ine temperatura corpului constantă.

    ”ConČ›ine culorile drapelului pe care îl reprezentăm cu mândrie. E cel mai important!”
    ”E un echipament de calitate, făcut pentru performanČ›ă. Prima dintre aceste performanČ›e ne dorim să fie calificarea la EURO! Am mare încredere că o vom obČ›ine!”, spune Vlad ChiricheČ™.

    “Mă simt bine în acest tricou. E uČ™or, e confortabil, îmi dă voie să mă miČ™c cât se poate de natural. Îmi place design-ul simplu, conČ›ine culorile drapelului pe care îl reprezentăm cu mândrie. E cel mai important!”, e părerea lui Alexandru Maxim.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  10. #10
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Daca se misca atat de natural in el inseamna ca suspensorul este de calitate.

    Altfel caca astia de la joma au dat si ceva cascaval pe langa echipament ceea ce-i bine.

  11. #11
    incepator
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Ingrozitor de urate aceste echipamente...

  12. #12
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Mi se par simple, dar nu urate. Pana la urma tot un plastic sunt. Cele de la adidas cu banda aceea pe mana au fost mai nereusite.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •