View Poll Results: pronostic

Voters
8. You may not vote on this poll
  • victorie Irlanda de Nord

    2 25.00%
  • egal

    2 25.00%
  • victorie Romania

    4 50.00%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 81

Thread: Irlanda de Nord - Romania 0-0

  1. #43
    sport legend ThePhenom's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    988
    Reputatie
    1
    Mai aducem si noi antrenor la nationala? Ca de la Boloni acum 15 ani nu am mai avut.

    Tatarusanu trage de timp la 0-0 cu Irlanda de Nord. Rau am ajuns..

  2. #44
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    70 GOL
    Insulele Feroe 2 - 0 Grecia
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  3. #45
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Caposul ala de Tatarusanu trage de timp.

    LE: Ce gol misto a dat Feroe. 2-0 cu Grecia.

  4. #46
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,877
    Reputatie
    0
    Da, Feroe face spectacol!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #47
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,877
    Reputatie
    0
    Hopa, am crezut ca noi avem directele cu Ungaria dar nu e asa, daca ne bate trece peste noi la scoru asta, aia da!
    Am cam avea nevoie sa batem, ca sa nu avem emotii!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #48
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Cine a vazut baschet feminin azi?

  7. #49
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,877
    Reputatie
    0
    A incercat si Tatarusanu sa faca preluare pe piept, dar lui i-a iesit respingere in centrul careului!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Daca facem 0 0 sa ii facem statuie lui tata.

  9. #51
    sport legend ThePhenom's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    988
    Reputatie
    1
    Asta apara rezultatul.. Incredibil. Cine a avut ideea geniala sa-l readuca pe nea Puiu la nationala dupa ce nu mai antrenase de 8 ani?

  10. #52
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Inainte sa spui asta te-ai uitat la meci sa vezi incompetenta rar intilnita la fotbalisti.

  11. #53
    sport legend ThePhenom's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    988
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    Inainte sa spui asta te-ai uitat la meci sa vezi incompetenta rar intilnita la fotbalisti.
    Pai ce, eu i-am chemat la nationala si i-am bagat in teren sau nea Puiu?

  12. #54
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Pe cine ati vrea sa cheme? Toti sunt o apa si-un pamant. O generatie mega-slaba. Chiar ar fi o performanta uriasa sa ajungem la Euro, la ce fotbalisti avem si la ce fotbal jucam.

  13. #55
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Pe cine ati vrea sa cheme? Toti sunt o apa si-un pamant. O generatie mega-slaba. Chiar ar fi o performanta uriasa sa ajungem la Euro, la ce fotbalisti avem si la ce fotbal jucam.
    Faza tare e ca ma umplu astia de rusine daca merg la euro. Tocmai ce au reusit prietenii mei sa uite ultimul european.

  14. #56
    sport legend ThePhenom's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    988
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Pe cine ati vrea sa cheme? Toti sunt o apa si-un pamant. O generatie mega-slaba. Chiar ar fi o performanta uriasa sa ajungem la Euro, la ce fotbalisti avem si la ce fotbal jucam.
    Eu tot cred ca e vina antrenorului. Ma gandesc la Dinamo spre exemplu, cat timp a fost Stoican, jucatorii nu aratau nimic si se dadea vina pe ei ca sunt slabi (e partial adevarata treaba asta ca nu-s nici mari valori). Dar cat timp au fost Teja sau Rednic, aceeasi jucatori au demonstrat ca stiu si fotbal. La nationala alt exemplu a fost cel cu Lucescu Jr. Am fost penibili pana la acel meci cu Bosnia cand le-am dat 3-0 acasa si i-am dominat clar. Din cate se aude, la acel meci nu Lucescu a stabilit tactica, ci i-a lasat pe jucatori sa evolueze ofensiv, cum ii cerusera.

    Si nu e intr-adevar cea mai buna generatie, dar avem jucatori ca Andone, Maxim, Grigore sau Pantilimon care joaca titulari la echipe care evolueaza in cele mai puternice campionate. Bicfalvi e cel mai bun marcator in Ucraina, campionat care e mult peste al nostru, etc.

  15. #57
    sport legend solaris's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    494
    Reputatie
    1
    Meci urat, de proasta factura tehnica si spectaculara. Lotul nostru e plin de jucatori de mana a doua!

  16. #58
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    **** tatapuiu
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  17. #59
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,877
    Reputatie
    0
    Absolut nimeni n-a zis ca daca ne bate Ungaria putem cadea pe 3, foarte bine, sper sa se-ntample!
    De calificat ne vom califica oricum ca avem banalitatile alea de ultime 3 meciuri cu Feroe in deplasare, si cu Finlanda si Grecia acasa dar ar fi bine sa ne calificam fara Puiu, desi... nu ma deranjeaza neaparat Puiulescu, macar ii lasa sa faca pe jucatori ce stiu ei, ca el a cam uitat despre ce e vorba. Pitziurca nici macar atat nu-i lasa.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #60
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Asta e fotbal ma?
    Muzzwrinka

  19. #61
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    chipciu e atat de prost incat ma socheaza momentul in care dupa ce face o faza penibila ii vad fata. nu cred ca e el. nu a fost el mare talent, el se credea la rugby, intra in toata echipa adversa cu mingea la picior si o pierdea dar macar avea si el sut, finalizare, centrari, pase decente. acum nimic.

  20. #62
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Totusi nu poti sa nu te spargi de ris ca fotbalistii astia ratati s au cocoțat atit de sus în clasament FIFA.

  21. #63
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Multi pesimisti tristi asta seara
    Eu nu inteleg ce pretentii aveti de la nationala. Probabil ati privit prea atent CL sezonul asta... si PSG
    Nationala este asa cum este dar e peste nivelul general al fotbalului din Romania. Este la un pas de calificare turneu final CE desi in perioada asta nu avem nicio echipa de club care scoate capul macar in primavara europeana.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •